Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy to koniec wolności ?

1246713

Komentarz

  • Na forum spooky ostatnio ostatecznie wykrystalizował się pogląd, że tlenek grafenu oraz 5g, z czasem spowodują u ludzi problemy z oddychaniem. Konkretnie, z przyswajaniem tlenu z atmosfery.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ja od dawna powtarzam, że skoro udało się namówić ludzi do kupowania wody w butelkach, to czas najwyższy żeby kupowali powietrze.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Biznes Info powiedział(a):
    Na forum spooky ostatnio ostatecznie wykrystalizował się pogląd, że tlenek grafenu oraz 5g, z czasem spowodują u ludzi problemy z oddychaniem. Konkretnie, z przyswajaniem tlenu z atmosfery.
    A na jakiej podstawie 5G, w sensie jak to działa? Jaki mechanizm? 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano grudzień 2021
    .
  • Znowu na święta czekają nas zawody  w stylu kto pierwszy ten lepszy do kościoła
    Podziękowali 1Klarcia
  • Zaszczepieni bez limitu, chcesz wejść,  zaszczep się...
    Podziękowali 1zbyszek
  •  Bede sie żegnac z moją ukochaną pracą. Wprowadzają obowiązek szczepienia nauczycieli. 
    Podziękowali 2In Spe zbyszek
  • Dorota powiedział(a):
     Bede sie żegnac z moją ukochaną pracą. Wprowadzają obowiązek szczepienia nauczycieli. 
    Znam nauczycieli, którzy nie chcieli się szczepić. Pewnie niejeden zrezygnuje z pracy.
    Podziękowali 1zbyszek
  • edytowano grudzień 2021
    Dorota powiedział(a):
     Bede sie żegnac z moją ukochaną pracą. Wprowadzają obowiązek szczepienia nauczycieli. 
    Niezmiernie przykro mi to czytać @Dorota...
    Podziękowali 1Gosia5
  • Tak jest nas wiecej.
  • Dorota powiedział(a):
     Bede sie żegnac z moją ukochaną pracą. Wprowadzają obowiązek szczepienia nauczycieli. 
    Koniecznie.
    Nie potrzebujemy rozhisteryzowanych nauczycieli, potencjalnych roznosicieli zarazy.
    No i przykład dla młodych, fatalny.


  • Dorota powiedział(a):
     Bede sie żegnac z moją ukochaną pracą. Wprowadzają obowiązek szczepienia nauczycieli. 
    Spokojnie
    To na razie zapowiedź 
    Póki nie ma tego na pismie to nie mozna.
    Przecież to jest nielogiczne. 
    Jak przymusić?
    Zwolnią?
    Na jakiej podstawie?

  • Ja też powoli się oswajam z myślą o rozstaniu ze szkołą, choć jeszcze nie dowierzam, że naprawdę do tego dojdzie. 
    Swoją drogą, ciekawe skąd wytrzasną nauczycieli na miejsce nas, niezaszczepionych. Przecież już teraz jest problem.
    Podziękowali 2zbyszek Joannna
  • Dopiero od 1 marca planują egzekwować to rozporządzenie. Pod warunkiem,że się dogadają w sprawie ustawy,co wcale nie jest przesądzone. A nawet jeśli,to są wypowiedzi prawników,że mimo ustawy będzie można łatwo wygrać w sądzie w razie zwolnienia z pracy przez odmowę szczepienia.
    Z tego co mówił minister to nie będą zwalniać tylko nakładać wysokie grzywny.

    Myślę,że to wstęp,za chwilę będą kolejne grupy do dręczenia,a potem tak jak w Australii :(
    Podziękowali 1PonuraKura
  • Klarcia powiedział(a):

    Nie potrzebujemy rozhisteryzowanych nauczycieli, potencjalnych roznosicieli zarazy.

    Mój syn niedawno zakończył kwarantannę, na której przebywał z powodu zaszczepionej nauczycielki, która podjęła obowiązki zawodowe pomimo objawów infekcji, bo przecież jest zaszczepiona. Dzień po kontakcie z moim dzieckiem okazało się, że ma COVID. Pytanie dlaczego osoby, które miały z nauczycielką kontakt zostały wysłane na kwarantannę, skoro nie mogły się od niej zarazić (bo przecież zaszczepiona i nie transmituje wirusa).
  • Dorota powiedział(a):
     Bede sie żegnac z moją ukochaną pracą. Wprowadzają obowiązek szczepienia nauczycieli. 
    Ja też się pożegnam z pracą. Ale nie mieści mi się to wszystko w głowie... Tak po prostu nas wywalą? A kto będzie pracował na naszych stanowiskach? Ktoś nie przemyślał tego do końca, niestety.
  • Podobno w Kanadzie pracodawcy to olali, bo nie ma komu pracować. 
  • Klarcia powiedział(a):
    Koniecznie.
    Nie potrzebujemy rozhisteryzowanych nauczycieli, potencjalnych roznosicieli zarazy.
    No i przykład dla młodych, fatalny.


    Jak na razie rozhiseryzowane są matołki wierzące ślepo szczepieniom na choroby sezonowe. Ten strach i histeria są przerażające.
  • Zuzapola powiedział(a):
    Zaszczepieni bez limitu, chcesz wejść,  zaszczep się...
    Jestem
    Podziękowali 2babka4 Klarcia
  • Obowiązek szczepien nie znaczy przymus.
  • @Prayboy no to przecież Ciebie limity nie obowiązują, to ci nieszczepieni zostaną za drzwiami...
    Podziękowali 2Ewasz Prayboy
  • O czym piszecie? Wymyslili limity dla zanieszczepionych do kościoła?
  • nowe ograniczenie od 15 grudnia:
    "Obniżenie limitów z 50 proc. do 30 proc. w restauracjach, barach, kinach (plus zakaz konsumpcji), teatrach, obiektach sportowych i sakralnych; "
  • Jak były szczepienia nauczycieli, to były dni bez lekcji. A teraz są kwarantanny, bo dzieci miały kontakt z nauczycielem, który zachorował. Pozostali nauczyciele chodzą do pracy, mimo kontaktu z tym chorym, dopóki nie zachoruje kolejny na tyle by iść po zwolnienie, wtedy znowu- dzieci niezaszczepione na kwarantannę, zaszczepieni nauczyciele do pracy.
  • edytowano grudzień 2021
    A te 30% to czego? I tylko dla niezaszczepionych? Jak była ilość na metr, to dało się obliczyć. Teraz to wygląda na martwy zapis.
  • Nie nakrecajcie się
    Podziękowali 2Klarcia Stokrotka
  • kociara powiedział(a):
    Dorota powiedział(a):
     Bede sie żegnac z moją ukochaną pracą. Wprowadzają obowiązek szczepienia nauczycieli. 
    Spokojnie
    To na razie zapowiedź 
    Póki nie ma tego na pismie to nie mozna.
    Przecież to jest nielogiczne. 
    Jak przymusić?
    Zwolnią?
    Na jakiej podstawie?

    Zwolnią. Nie przedłuża umowy.
    Można sobie potem w sądzie ustalać na jakiej podstawie ..ale to zapewne długo trwa a żyć za coś trzeba ...
    Podziękowali 1Klarcia
  • asiao powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Dorota powiedział(a):
     Bede sie żegnac z moją ukochaną pracą. Wprowadzają obowiązek szczepienia nauczycieli. 
    Spokojnie
    To na razie zapowiedź 
    Póki nie ma tego na pismie to nie mozna.
    Przecież to jest nielogiczne. 
    Jak przymusić?
    Zwolnią?
    Na jakiej podstawie?

    Zwolnią. Nie przedłuża umowy.
    Można sobie potem w sądzie ustalać na jakiej podstawie ..ale to zapewne długo trwa a żyć za coś trzeba ...
    Ale zazwyczaj w szkolach sa umowy na czas nieokreślony (myślę o publicznych).
    Jeśli nie ma ustawy, rozporządzenia itp a tylko wypowiedź w tv to serio, zaden dyrektor nie zaryzykuje sądu pracy i ogromnych odszkodowań za bezzasadne zwolnienie.
    Znaczy wiem, ze będą i tacy gorliwcy, ktorzy wykorzystają to do prywatnych rozgrywek.
    Ale 
    Nauczycieli wielu brakuje 
    Zobaczysz, wymyślą coś, co odwoła te zamiary. 
    No. I jeszcze jedno. 
    Zakladajac, że to tak z troski o dzieci i naród te szczepionki, to jaki jest sens szczepienia wówczas , kiedy fala juz odplynie?
    I takie będą tlumaczenia. Ze w zasadzie... To juz nie ma potrzeby
    Zobaczysz  :)
  • Badają grunt tylko, skoro ustawa niegotowa. Wszystko, co mówią w mediach obliczone jest na słupki.
  • kociara powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Dorota powiedział(a):
     Bede sie żegnac z moją ukochaną pracą. Wprowadzają obowiązek szczepienia nauczycieli. 
    Spokojnie
    To na razie zapowiedź 
    Póki nie ma tego na pismie to nie mozna.
    Przecież to jest nielogiczne. 
    Jak przymusić?
    Zwolnią?
    Na jakiej podstawie?

    Zwolnią. Nie przedłuża umowy.
    Można sobie potem w sądzie ustalać na jakiej podstawie ..ale to zapewne długo trwa a żyć za coś trzeba ...
    Ale zazwyczaj w szkolach sa umowy na czas nieokreślony (myślę o publicznych).
    Jeśli nie ma ustawy, rozporządzenia itp a tylko wypowiedź w tv to serio, zaden dyrektor nie zaryzykuje sądu pracy i ogromnych odszkodowań za bezzasadne zwolnienie.
    Znaczy wiem, ze będą i tacy gorliwcy, ktorzy wykorzystają to do prywatnych rozgrywek.
    Ale 
    Nauczycieli wielu brakuje 
    Zobaczysz, wymyślą coś, co odwoła te zamiary. 
    No. I jeszcze jedno. 
    Zakladajac, że to tak z troski o dzieci i naród te szczepionki, to jaki jest sens szczepienia wówczas , kiedy fala juz odplynie?
    I takie będą tlumaczenia. Ze w zasadzie... To juz nie ma potrzeby
    Zobaczysz  :)
    Mam umowy na czas określony, do konca sierpnia. W prywatnej zaznaczone ze miesieczny okres wypowiedzenia. Tam tez mam wychowawstwo. Wiem że niektorzy z rodzicow moich dzieci tez bedą miec ten problem. Niestety wczoraj wyraźnie jak nigdy dotąd zobaczylam skalę manipulacji , oszustw, szczucia jednych na drugich. Zobacz jak im sie to udalo. Przez Klarcie polowa forum zrezygnowalo, a teraz robi wszystko by wykurzyc nastęnych .
    @Klarcia , nie jestem rozhisteryzowaną nauczycielką. Nie jestem też superroznosicielem. Jestem wolnym czlowiekiem ktory moze decydować. I ktory nie bedzie żył w strachu, bo na to zostala uruchomiona pandemia. By ludzie zyli w stachu, nienawidząc jedni drugich.

    P.S. Dla twojej wiedzy , szczepionki nie dzialają lub dzialają odwrotnie. Przyznal to sam projektant i twórca tej szczepionki. Przyznal sië do bledu mowiąc ze w badaniach wyszedl wyzszy poziom wiremi u szczepionych niż nie po uplywie 6 miesiecy od szczepienia. Co za tym idzie wirusy wtedy bardziej mutują tworząc niebezpieczne odmiany.
    Podziękowali 2Gosia5 PonuraKura
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.