Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dziecko zjadło kajzerkę, policja przyjechała na sygnale

12345679»

Komentarz

  • Nie było nas, jedyna dostepna wersja wydarzeń, to opis matki. I w tym opisie matka twierdzi, że nie wie kiedy dziecko zjadło bułkę, że nie zauważyła tego. Skoro tak, to znaczy, że ich nie pilnowała i miała szczęście, że dzieci nie najadły się czegoś niebezpiecznego. 
  • hipolit powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Pasuję,  mam wrażenie, że rozmawiam z botem
    Wykorzystaj ta chwile na poczytajcie o przepisach dot handlu, wiesz wydawanie reszty, konieczność odliczonej kwoty ;) 


    tak bardzo usilnie chciałaś pokazać, jak bardzo blade mam pojęcie. A jak Ci wskazałam, ze to Ty soe myślisz, to wyjeżdzasz z botem. 
    Noooo można i tak.
    ale nie oczekuj potem poważnego traktowania 

    dobrej nocy 
    Nie, nie chciałam pokazać, że masz balde pojęcie. Wręcz przeciwnie, dziwi mnie, że prowadzisz biznes i masz takie poglądy - zakladam, ze masz wieksze doświadczenie,  ale moze tez bardziej emocjonuja Cie kradzieze, bo ich doswiadczylas na wlasnej skórze. Ale Ty zaczynasz pisać o rozdawnictwie, 500+, co w ogóle nie ma żadnego związku z moimi wypowiedziami 

    Przykład z resztą był pewną analogią - kiedyś gadałam z jakimś prawnikiem i on stwierdził, że mam mieć odliczone. Za to nie mogą mi odmówić przyjęcia zapłaty 1000zl w groszówkach. Może się coś zmieniło, nie wiem, bo płacę kartą XD
  • malagala powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Pasuję,  mam wrażenie, że rozmawiam z botem
    Wykorzystaj ta chwile na poczytajcie o przepisach dot handlu, wiesz wydawanie reszty, konieczność odliczonej kwoty ;) 


    tak bardzo usilnie chciałaś pokazać, jak bardzo blade mam pojęcie. A jak Ci wskazałam, ze to Ty soe myślisz, to wyjeżdzasz z botem. 
    Noooo można i tak.
    ale nie oczekuj potem poważnego traktowania 

    dobrej nocy 
    Nie, nie chciałam pokazać, że masz balde pojęcie. Wręcz przeciwnie, dziwi mnie, że prowadzisz biznes i masz takie poglądy - zakladam, ze masz wieksze doświadczenie,  ale moze tez bardziej emocjonuja Cie kradzieze, bo ich doswiadczylas na wlasnej skórze. Ale Ty zaczynasz pisać o rozdawnictwie, 500+, co w ogóle nie ma żadnego związku z moimi wypowiedziami 

    Przykład z resztą był pewną analogią - kiedyś gadałam z jakimś prawnikiem i on stwierdził, że mam mieć odliczone. Za to nie mogą mi odmówić przyjęcia zapłaty 1000zl w groszówkach. Może się coś zmieniło, nie wiem, bo płacę kartą XD

    Pincet było analogia dla propozycji rozdawnictwa nie za swoje „mógłby sklepikarz zrobić akcje bułeczka dla dzieciaczka”, bo przecież sklepy rozdają towar darmo. 
    Miłego dnia 
    p.s. Zmien prawnika 

  • No jednak bot ;)
  • edytowano luty 2023
    Monia, fantazja Cię ponosi. 
    Ale to dobrze. Życie jest kolorowsze ;) 

    tym co jest najważniejsze, co jest clou  w tym wszystkim, to brak zgody na przywłaszczenie cudzej własności. 
    I nie ma znaczenia czy to bułka czy samochód i kto przywłaszcza i w jakim celu 
    szanujmy cudza własność, wszak tego chcemy wobec naszej własności. 
  • malagala powiedział(a):
    No jednak bot ;)
    Miłego dnia ;) 
  • M_Monia powiedział(a):
    Ta pani była z 3 małych dzueci na raz. 

    Bez przesady, ja też często chodzę z małymi dziećmi (4.5, prawie 3 i 1.5) i nikt jakoś policji nie wzywa, nie zdarzyła mi się taka sytuacja, szczerze mówiąc...

  • Dziecko zjadło kajzerkę i wygenerowało 352 kometarze.
    Podziękowali 3beatak asiao zbyszek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.