Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

17810121342

Komentarz

  • a mi się podoba Kolejka ale ja chyba w ogóle lubię najbardziej tzw. gry imprezowe...
  • Kolejka poszła na lichwę, tzn. nakład wykupiony i podbita cena. "303" idzie do mnie i tak mam zamiar dac ją na początek w promocji za 35zł
  • Taw kusisz... ale ja od razu mówię... chętnie... ale ja po nowym roku dopiero coś będę mogła kupić... Jedziemy na święta do moich rodziców a tam 5 mojego rodzeństwa i w ogóle dużo ludzi... kasę muszę chomikować:confused:

    OT / jak ja już się nie mogę doczekać świąt z moją rodziną!!!
  • No... nie wiemy kiedy ten początek nastąpi i jak długo będzie trwał. "Kolejka" będzie dodrukowana w przyszłym roku więc jeżeli komuś sie nie spieszy to moze się okazac, że będzie sporo tańsza.

    Zobaczymy jak to będzie u nas bo tato w szpitalu. Co jakis czas jezdzi(kiedyś już pisałem)na Wysokie Łąki
  • ta 303 faktycznie w cenie powalającej... fajnie się w to gra? czy jest bardzo męska?
  • Zobaczymy jutro...mam nadzieję.... jeszcze czekam na przesyłkę.
  • [cite] Taw:[/cite]Zobaczymy jutro...mam nadzieję.... jeszcze czekam na przesyłkę.

    no to poczekamy... do poniedziałku jest trochę czasu :wink:
  • Nie ma ryzyka nie ma przyjemności... rozpowszechnienie mile widziane bo będzie ich całkiem sporo.
  • [cite] Taw:[/cite]A co myslisz o "Zimnej Wojnie"... bo tak sie zastanawiam?

    Aż takiej szerokości mój profil nie obejmuje;)nie pomogę - Wyklętych bym wzięła i dziś...
  • Ja też.

    A ktoś dostał paczkę z tych wczorajszych priorytetów?
  • [cite] Taw:[/cite]

    @balum
    a Twoje jak było wysłane (zwykły polecony) i dotarło w środę?

    :shamed: Nie spojrzałam tak dokładnie na kopertę...wyprułam środek i schowałam w tajne miejsce....:ah:
  • Mam jeszcze prośbę gdybyscie pomogli mi to wypromowaccena fajna no i chyba warto. Na Naszej Klasie, Facebooku czy gdzie tam jeszcze... każdy palec cenny... Nie chce isc na Allegro bo jednak mimo wszystko kojarzy mi się z badziewiem. Moze chce robic głową mur ale sprzedaz nie musi byc wielka... wazne by jakoś szło. Jest strona na facebooku...

    Całkiem możliwe że z okazji 65 rocznicy śmierci "Ognia" może się pojawic karcianka "Żołnierze wyklęci" do nabycia w jakiejś ciekawej formie. Rozmowy trwają.
  • Wizytacja prezesa.

    Jakaś sprzedaż przekroczyła 300 sztuk, co bym mógł się zająć?

    Mam sugestię co do asortymentu: schleich

    Moje dzieci bardzo je lubią. Są doskonale wykonane i warte swoich - dosyć wygórowanych - cen. Wolę im kupić małą figurkę schleich niż trzy dinozaury no name.

    Na mail kierownika wysłany został mail.:cool:
  • [cite] Wanda:[/cite]A tak btw, Eleonoro - czy my możemy Was nawiedzić w sytuacji Twojego przymusowego unieruchomienia??? Poczekamy trochę, może lekarze zwolnią Cię z łoża boleści, jak myślisz?

    Dopiero odpisuję, bo ostatni tydzień spędziłam w szpitalu :sad: Muszę leżeć i na razie się nie zanosi na lepszy los. Dobrze, że dzidziuś to wszystko wytrzymuje.
  • Taw, dziękuję za paczkę.
  • [cite] Namor:[/cite]Wizytacja prezesa.

    Jakaś sprzedaż przekroczyła 300 sztuk, co bym mógł się zająć?

    Mam sugestię co do asortymentu: schleich

    Moje dzieci bardzo je lubią. Są doskonale wykonane i warte swoich - dosyć wygórowanych - cen. Wolę im kupić małą figurkę schleich niż trzy dinozaury no name.

    Na mail kierownika wysłany został mail.:cool:
    TenSCH134669.jpg mi kogoś przypomina...?
  • Taw,
    dostałam dziś paczkę :)
    Bardzo dziękuję i pewnie coś jeszcze kupię :)
  • Czyli na trzeci dzień... coś się nie wyrabiają.
  • [cite] Taw:[/cite]Czyli na trzeci dzień... coś się nie wyrabiają.

    Listy priorytetowe idą jeden dzień, natomiast paczki dwa dni.
  • To był list... tylko duży. Marsjanka, prawda że na kartonie był list...
  • duuuużyyyy :)

    list na kartonie był :) ale chyba nie do mnie :P może do Taw'owej :P

    natomiast bardzo podobał mi się papier w który owinięta była paczka - szkoda, że wzorek był od środka :tongue:
  • Ty wiesz jakiego kiedys mega negatywa za ten wzorek dostalem na allegro... trafiłem na jakiegoś uczulonego. Dziwne... bo brał Szczerbiec... wydawało mi się, że swój.
  • Taw a o której nadawałeś?

    Bo priorytet trzeba nadać do 16:00 żeby się łapał na to wcześniejsze doręczenie.
  • Ja ja żałuję, że tu wcześniej nie zajrzałam :cry::cry::cry:
  • Taw - jak zamówię 303 jeszcze dziś, to mam szansę na dostawę przed świętami?
  • Taw dzięki paczka doszła; była już w piątek, ale nie miałam jak odebrać.Myślę, ze prezenty zrobią furorę.
  • [cite] MonikaMa:[/cite]Taw - jak zamówię 303 jeszcze dziś, to mam szansę na dostawę przed świętami?
    A macie tam drogi?
    No pewnie że dostaniesz. A gdyby nawet nie to mam metę w Krakowie wiec i tak tak.
  • Ja nie czekam na przelew, zaksiegowanie nie trwa tydzień, wystarczy wyłsc potwierdzenie wplaty i natychmiast wysyłam. Nie zakladam ze ktos bedzie fałszował potwierdzenia. Najlepiej zwykle puscic potwierdzenie mailem nawet jak ktos przelewa elektonicznie ekspresem bo sesje przychodzące mi się mijają i jedna przychodzi jak juz nie moge nadac priorytetu, a druga jak poczta jest juz zamknieta. Natomiast wysylam jeszcze tego samego dnia jezeli ktos w jakikolwiek sposob sie dogada.
  • Mam mały poslizg z "303" bo wyslany zostal w czwartek i jeszcze nie mam (poczta wiec dzisiaj powinien byc tylko nie wiem czy zdaze nadac) jutro no to bedzie na czwartek. Gdyby cos poszlo nie tak to w środe zorganizuje kuriera.
  • Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał to lepszej ceny nigdzie nie ma

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.