Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1101113151642

Komentarz

  • Ciężko powiedziec... a Faunę ma? http://kopec24.pl/product.php?id_product=86] Powiem, że jak ktoś nie gra, w domu TV i komputer to gry planszowe to krucjata i dodatkowo wymagają zaangażowania od rodziców.
    Osobiście to choć Carcassonne jest fajna wolę jednak Faunę.

    Moje natomiast (12l, 10l, 7l, 4l) uwielbiają grac w GO http://kopec24.pl/product.php?id_product=107 ostatnio z różnymi kombinacjami z szachami.
  • to ja na 3 rozszerzenia się pisze :)
  • ja też 3 rozszerzenia chcę!

    A tak przy okazji - czy ktoś ma może Faunę Junior? Bo moi trochę mali jeszcze, a bardzo chcą grać. No i seniorzy rodu tęsknią za MasterMindem. Czy ktoś ma może tą z Hasbro?
  • Oni grają w szachy przede wszystkim.
    Pokazałam im tu Faunę podoba im się bardzo.
    U nas to 11, 10, 8 i 2razy 4 latka grają najczęściej razem. Pomyślę, Faunę na pewno to Go jest fajne też. Pokażę im jutro.
  • Ja, za radą Namorów, się piszę na 3 dodatki: Karczmy i katedry, Kupcy i budowniczowie oraz Księżniczka i smok.
    U nas fanami Carcassonne są 8-latek,10-latka, teść i ja, nad mężem pracuję:smile:
  • Dostępne dodatki:
    CARCASSONNE - HRABIA, KR??L I RZEKA
    CARCASSONNE - KARCZMY I KATEDRY
    CARCASSONNE - KSIĘŻNICZKA I SMOK
    CARCASSONNE - KUPCY I BUDOWNICZOWIE
    CARCASSONNE - MOSTY ZAMKI I BAZARY
    CARCASSONNE - OPACTWO I BURMISTRZ

    A może by byli chętni na BIG BOXA (wydanie angielskie) za 200PLN?
    Nowy Big Box zawiera:
    CARCASSONNE wersję podstawową
    Karczmy i Katedry
    Kupcy i Budowniczowie
    Księżniczka i Smok
    Opactwo i Burmistrzowie.
    Mosty, Zamki i Bazary.

    This new Big Box contains the base game, plus the most popular of the expansions:

    Inns & Cathedrals,
    Traders and Builders,
    Princess & Dragon,
    Abbey & Mayor,
    Bridges, Castles, & Bazaars.
  • Zrobiłem ofertę na dodatki [/cite]Carcassonne można zamawiac co ułatwi mi logistycznie zadanie. Gdybyście jeszcze uargumentowali to przelewem to juz całkiem by było fajnie. Wysyłka by była około 17. lutego 2012.
    W dobrej cenie jest jeszcze [/cite]303historyczna gra z II WŚ dla dwóch osób z ciekawą książeczką z kawałkiem historii (w trzech językach) oraz [/cite]Fauna ulubiona gra Taw'owej w której wiek jest mylący bo mozna w nią grac na nasze oko od trzeciego roku życia (juz coś tam pojmując)
  • Mastermina to zdaje się ktoś juz pytał i tak coś jak przez sen pamiętam że tego nie było... pytałem też niemców ale sie nie wzdrygneli do odpowidzi. Fakt ze troche słabo sie starałem. Jeżeli wypalą te dodatki Carcassonne to wezme sie za Catan.
  • [cite] Katanna:[/cite]Ja, za radą Namorów, się piszę na 3 dodatki
    Chyba muszę sobie zwiększyć pensję.
  • hehe a ja dzisiaj policzyłem jak ja to wysyłam i powiem Tobie: tak dużo nie dokładamy
  • [cite] Taw:[/cite]Zrobiłem ofertę na dodatki [/cite]Carcassonne można zamawiac co ułatwi mi logistycznie zadanie. Gdybyście jeszcze uargumentowali to przelewem to juz całkiem by było fajnie. Wysyłka by była około 17. lutego 2012.
    W dobrej cenie jest jeszcze [/cite]303historyczna gra z II WŚ dla dwóch osób z ciekawą książeczką z kawałkiem historii (w trzech językach) oraz [/cite]Fauna ulubiona gra Taw'owej w której wiek jest mylący bo mozna w nią grac na nasze oko od trzeciego roku życia (juz coś tam pojmując)
    Tak tylko przypominam, że godzina zero się zbliża. Od dzisiaj dostępna takżeKocham Polskęsprawdzona, przegrana, w formie quizu, ciekawe pytania
  • robiłaś rentgena?
  • Przyszły szachy307-607-thickbox.jpg sporych rozmiarów z królami Polski (bez Jadwigi) na czarnych polach. Przyszły też Piatnika bo podobał mi się wzór ale jednak jakość wykonania jak na taką firmówę powinna być lepsza. Krajowe (prawdopodobnie) lepiej wykonane.
  • @Taw: Będziesz miał dostępną grę Dominion?
  • [cite] Wanda:[/cite]Zapomnijcie o Carcassonne, grą wszechczasów jest w naszej rodzinie Catan! Tzn. Osadnicy z Catanu. Taw, chętnie kupiłabym u Ciebie Żeglarzy z Catanu i jeszcze Masterminda (to tak nostalgicznie). Nie wprowadziłbyś do asortymentu? :)
    Mam żeglarzy i Miasta i Rycerze... zdaje się do wersji drewnianej. Nie wiem czy to ma znaczenie.
  • Ma znaczenie, podobno nowe wersje są już z plastikowymi dodatkami i nie pasują do drewnianej. Nie wiem na ile w tym prawdy a na ile chłit marketingowy.

    My mamy drewnianą, żeglarze są super !!!

    Ale Carcassonne też...:D
  • Nie dotknę to nie uwierzę. Wieczorkiem rozbroję.
  • takoż i ja, zamówiłam, zapłaciłam i mi się nie spieszy :smile:
  • Specjaliści od gier mi mówili, że o ile w carcassone nie ma znaczenia wersja językowa czy wiek gry - wszystko pasuje, o tyle w OzC ni cholery nie chcą się spasować ani wersje z różnych języków ani plastikowa z drewnianą.
  • [cite] Wanda:[/cite]Jak rozbroisz to daj znac, bo my mamy plastik, więc musimy wiedziec :) Wstrzymaj w takim razie wysylke mojego zam (53). Dzięki!
    Nie zamawiałaś i tak. Są drewniane, a paczka wyszła.

    Jak będzie plastik to dam znac.
  • Tawu, czy ty coś możesz powiedzieć o dzieciach niedowidzących/niewidomych w zetknięciu z poradnią PPP? AB ma problem w wątku.
  • Zamotałem się z tym Catanem ale już wszystko jasne... niezły miszmasz przez te plastiki.
  • Ostatnie chwile (do środy) na zamówienie dodatków Carcassonne http://kopec24.pl/product.php?id_product=76 potem cena ulegnie zmianie. Zamówienie oznacza deklarację zakupu, a nie że trzeba płacic. Chcę zamknąc zamowienie hurtowe i musze wiedziec ile chcecie.
  • Dzięki za przypomnienie, rok szkolny się zaczął i nie wpisałam gier w kalendarz, ale już się zarejestrowałam. Zamówienie też zrobione.
  • Przy zamawianiu zwróccie uwagę na Uładanka Polska kresy wschodnie z dawnymi województwami. Dla Taw'owej druga w rankingu po Faunie

    Coś tam nawet wspominała o NPR.

    scaled.php?server=842&filename=314626thickbox.jpg&res=mediumhttp://kopec24.pl/img/p/314-626-thickbox.jpg
  • [cite] Anna78:[/cite]Dzięki za przypomnienie, rok szkolny się zaczął i nie wpisałam gier w kalendarz, ale już się zarejestrowałam. Zamówienie też zrobione.
    właściwie to dwa... czyli co? Połączyc? wysłac dwa? produkty się dublują wiec moze tego starszego nie ma byc?
  • Bez tych co się dublują, żeczywiście nie skasowałam tzn. bez 303 i Polska Układanka, chyba dobrze pamiętam.
    Pozostałe tak. Wiedziałam, że coś namieszam.
  • czyli tamto pierwsze wykasowac...

    Tzn. to na wieksza kwote z 303 ma isc czy tamto mniejsze?
  • Tak dziękuję zostaje 000059
  • Zamówiłam:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.