Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1568101142

Komentarz

  • [cite] Milagro:[/cite]To co z tą rzeką I? :cry:
    Raczej będę miał problem by to miec ale popytam jeszcze.
  • [cite] ProMama:[/cite]Ktos ma lub gral w gre "Mali powstancy"?

    My mamy. Mój syn jest fanem tematyki wojskowej, więc on grę wykorzystuje na różne sposoby, jako mapę różnych swoich wymyślonych akcji, potem mi mówi na mieście, że poznaje plac Wilsona z mapy Małych Powstańców. Bardzo ładna grafika mnie urzekła. Ale, wstyd się przyznać, ja leniwa mamuśka dopiero teraz przeczytałam zasady i go nauczyłam grać, a mamy grę już z pół roku. Teraz chce "Liberatora" (nowy dodatek do "Małych Powst.") albo "303".
  • Mozliwe ze 303 bedzie w promocji tak w granicach 30zł ale to jeszcze mam temat do dogadania... na koniec przyszłego tygodnia powinienem miec.

    Powiem wam tak, że ja to bym taki betonowy sklep zrobił, a moje dzieci w fasolki bo nie trzeba myślec...
  • [cite] juka:[/cite]Qrrrrna , nie wysyłam. nie mogę znaleźć nr twojego konta! ratunkupomocy.
    A potwierdziłas zamowienie?

    Zaznaczyc:
    Zgadzam się i akceptuję warunki Regulaminu.

    potem na samym dole:
    Zaplac przelewem. (jak sie wysle potwierdzenie to zamowienie nie trwa dluzej)

    No i...:
    potwierdzam zamówienie

    na nastepnej stronie jest numer konta itd.
  • [cite] Prayboy:[/cite]Może scyzoryk u Ciebie kupię dla syna, atrakcyjne ceny...
    ale takiego nie masz na składzie
    i-victorinox-swisschamp-xavt-1-6795-xavt.jpg
    Dla skautaA gdybyś jednak chciał tego jak wyżej to tak w okolicach 1000 jak dasz mi ze trzy dni... zwykle jak mowie w okolicach tzn. do. Tak na 100% to jutro moge dac znac bo teraz w Szwajcarii noc.
  • A farmera możesz mieć?
  • superfarmerdel101432.jpg
    80zł(59zł)

    100169superfarmer.jpg
    51zł(39zł)

    100170malysuperfarmer.jpg
    20zł(15zł)
  • Taw!Skoro można u Ciebie wszystko zamowic, to ja poszukuję tej "Magii Czarnego Sportu" (nazwa głupia, ale mam w domu fanów GiePe...cośtam...)
  • Troche mnie rozpraszacie... (zobacze co da sie zrobic) ja bym chciał Faune sprzedawac, Carcassonne, Małych powstańców, 303 itp.
    Ostatnio wziąłem Flagi ale jakieś takie... ciężko polecic... no chyba ze sobie samemu reguły napisac bo... zasada ze jak sie nie zgadnie jakiego państwa to flaga to nie mozna podac jaki to kontynent wydaje sie dziwna... zmienilismy(jak ktoś nie zgadł jaka to flaga to po przeczytaniu mogl podc kontynent)

    @balum
    tego zdaje się jeszcze nie wydali... byłem ostatnio w ZG i nikt nic sie nie chwalil
  • Badasz profil psychologiczny klientów? Mi wystarczy, że lubią grać...
    Dlatego mówię: inny target
    Mam z czego zyc.... powiedzmy że to taki mój nowy fiś. No i biorę je z przeznaczeniem dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, że to będzie ich nowa pasja... (taka komercha z misją).
    [...]
    http://wielodzietni.org/comments.php?DiscussionID=2441&Focus=340764#Comment_340764
  • [cite] Eleonora:[/cite]
    [cite] ProMama:[/cite]Ktos ma lub gral w gre "Mali Ale, wstyd się przyznać, ja leniwa mamuśka dopiero teraz przeczytałam zasady i go nauczyłam grać, a mamy grę już z pół roku. Teraz chce "Liberatora" (nowy dodatek do "Małych Powst.") albo "303".

    Eleonora, to moze umowimy się na granie, bo my do tej pory nie przeczytalismy instrukcji...:shamed:
  • Bardzo chętnie. Tylko my jesteśmy na poziomie wersji uproszczonej....
    Przeczytałam, bo byliśmy u Wandy i zapowiedzieli się, że przyjdą do nas grać i obciach by był...
  • Trochę pozmieniałem warunki zakupu fauny tzn. 95zł + 15zł wysyłka ale kody przy tym nie działają. Będzie tak do środy... a na Allegro cos tam poszło już wyżej... Wysyłka natychmiast.
  • W drodze jest "303"... Grunwald musi poczekac. Cieszy mnie jak dzieciaki grają w takie gry. Mam nadzieję, że uda mi się zrobic takie miejsce tylko z fajnymi produktami.
  • [cite] Wanda:[/cite]A ja jeszcze chciałabym polecić grę "Na Grunwald!". Podpatrzyliśmy u Anki, kupiłam i chłopaki grają w to namiętnie, nawet 4-letni Michał (a gra od 8 lat, faktycznie, reguły ma dość skomplikowane i długo trwa, ja wymiękam w okolicach 6 rundy na 8, ale oni nie!)

    W pierwszym momencie zaczęłam się zastanawiać, jak czterolatek może grać od 8 lat:shocked::shocked::shocked:

    Chyba ostatnio za mało sypiam.
  • Tawu - melduję posłusznie, że przesyłka dotarła

    :ct:
  • Do mnie też!:bt:
    Ale nie dostałam Fasolek, które zamówiłam razem z Fauną :cry: Osobno pójdą? (drugi "gratis" dostanę...?:dw:)
  • zam 13?

    A co dostałaś w gratisie? Bo dzwonili jacyś młodzi i mówili, że zamiast obrączek dostali fasolę?

    Kto ma Fasolę balum? Już się przyznawac.

    Żarcik. Potwierdz tylko numer i zaraz wyślę bo faktycznie mam jedne niby za dużo na stanie. Nie wiem jak to przeoczyłem bo pamiętam, że miałem spakowac... może faktycznie wsadziłem w inną paczkę...
    No kij tam dzięki za informację. No i napisz jak tam paczka... wyczochrana? w całości? w częściach? Kilka już mi rzeczy wyszło o których nie miałem pojęcia... czyli (uwaga wazelina) gdyby nie Wy to odpalenie sklepu w necie mogło by się zakończyc konkretnym falstartem...

    Już sobie znalazłem. Mam tu kwit, że wysłałem Tobie. Mam też inny kwit, że otrzymałem FASOLKI po tej dacie kiedy Tobie wysłałem. Czyli... mam kwity na siebie.
  • jak to się stało, że ja wcześniej nie zauważyłam tego wątku?:shocked:

    w każdym razie nadrabiam zaległości i składam zamówienie :wink:
  • Powiedz mi jak bardzo zależy Tobie na czasie....? bo te żółwie naprawde idą żółwim tempem. Byłem przekonany, że dojdą w piątek. Tak w środę(może wcześniej) jak wyjdą to będzie tragedia?
  • Pamiętajcie o konkursie.
    Konkurs
  • mnie?
    żeby przed Wigilią doszło :)
  • Dzięki! To znaczy, ze zdążą.... Poprzednia paczka ok. - papier pakowy zrobił furorę!
    Ten złoty krawat.....:gq:
    O gratis się dziewczyny pobiły.....:fd:, a mąż planuje wakacje w Sudetach....
  • No to macie adres...
  • od listu do Adasia
  • jest, jest paczka!


    dziękuję!
    :bt:
  • a ile to idzie bo tak sie zastanawiam czy warto brac kuriera. No i juz sie pogubiłem kto jest kto. Kto jeszcze czeka na żółwie?
  • i ja dziś dostałam i jestem mega szczęsliwa!! z bonusów też :ct:

    Taw - DZIĘKI:bt: idę obadać grę :di:
    różańce piękne, pójdą w potrzebujące ręce :bigsmile:
  • ja też mi.in. żółwie (22)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.