Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1679111242

Komentarz

  • No ale coś więcej jestem tu po to by się uczyc... czas oczekiwania niby dobry ale za długi? Czy umawiałem się inaczej? Zapakowane powinno byc lepiej? Szara tasma czy firmowa? Aby wzmocnic marke lepsze kalendarzyki zamiast firmowej tasmy? Szara tasma to dyskrecja? Słaby kontakt?
  • [cite] juka:[/cite]ja - na żółwie i carcassone
    dla Ciebie... to będzie jakiś bonus ekstra... za cierpliwosc... jutro mają wyjsc... do Ciebie
    [cite] Marsjanka:[/cite]ja też mi.in. żółwie (22)
    a robiłas przelew...? bo tam coś pozmieniało w zamowieniu jak sie data promocji skończyła ale poprawiłem.... tylko nie wiem czy dobrze
  • [cite] manna:[/cite]Czytałam teraz o Faunie i Pędzących żółwiach. Wydaje mi się, że jednak dla 6,5 letniego dziecka Fauna będzie trochę za trudna. Producent podaje chyba jako wiek minimalny 10 lat.
    W takim razie w tym roku kupimy chyba Pędzące żółwie, a za rok czy dwa Faunę.

    @Taw, idę do Ciebie na zakupy.
    To zalezy jak sie gra... u nas przy Faunie Te starsze Klara (11) Kordian (9) potrafią strzelic focha (wolą fasolki) a Roman(6) czy Łucja(3) swietnie sie bawią... z tym ze Łucja w Faunie wymiata... mechanika gry jest bardzo prosta.
  • Od jutra będą dostępne "Na Grunwald", a do końca tygodnia "303" w jakiejś dobrej cenie.
  • [cite] Taw:[/cite]No ale coś więcej jestem tu po to by się uczyc... czas oczekiwania niby dobry ale za długi?czyy umawiałem się inaczej? Zapakowane powinno byc lepiej? Szara tasma czy firmowa? Aby wzmocnic marke lepsze kalendarzyki zamiast firmowej tasmy? Szara tasma to dyskrecja? Słaby kontakt?

    Czas - 3 dni z weekendem czyli przyszło błyskawicą :bigsmile:
    Najbardziej rozbroiły mnie te małe naklejki, aż jedną odkleiłam i przyczepiłam do kalendarza :wink:
    Nawet jak człowiek by się chciał przyczepić to nie ma do czego. Kalendarzyki świetnie się przydadzą by dać innym na reklamę niczym wizytówka :bigsmile:

    fajna i szybka obsługa Taw :ct::ct:
  • i coraz więcej na stanie magazynowym więc będzie tylko lepiej.

    Są obiecane:
    Na Grunwald i Pędzące żółwie. Fasoli też jest sporo. Carcassonne się powoli kończy
  • [cite] Taw:[/cite]Jak zgłosi sie kilku chętnych to mogę załatwic u Namora 101 razem z wysyłką.
    [cite] Taw:[/cite]No to moze zrobmy tak...
    kupcie,w kodzie wpiszcie: wielodzietni
    zrobcie przelew, a ja ze swojej strony gwarantuje ze przesyłka wyjdzie 7 grudnia, no chyba ze wczesniej nazbiera sie te 20 osób... a jak sie nie nazbiera to wam z dupy nogi powyrywam...

    to jak Taw? wyrywasz nam te nogi czy udało się zebrać "te 20 osób"? :dw:
  • Melduję posłusznie, że pakunek dotarł! Stokrotne dzięki! :ih:

    I jak miło będę Cię wspominać pijąc herbatę! Mmmmm.....
  • [cite] Taja:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]Jak zgłosi sie kilku chętnych to mogę załatwic u Namora 101 razem z wysyłką.
    [cite] Taw:[/cite]No to moze zrobmy tak...
    kupcie,w kodzie wpiszcie: wielodzietni
    zrobcie przelew, a ja ze swojej strony gwarantuje ze przesyłka wyjdzie 7 grudnia, no chyba ze wczesniej nazbiera sie te 20 osób... a jak sie nie nazbiera to wam z dupy nogi powyrywam...

    to jak Taw? wyrywasz nam te nogi czy udało się zebrać "te 20 osób"? :dw:
    W sumie to wziąłem troche więcej niz dwadziescia bo ze trzydziesci mam jeszcze na stanie...

    Ktos sie pytał o super farmera... podobno jest w biedronce, donoszę.
  • Ja widziałam farmera w biedronce za 45 zł i w tesco mini farmera za 19,90zł.

    Osobiście wolę tego mini :bigsmile:
  • [cite] Taw:[/cite]superfarmerdel101432.jpg
    80zł(59zł)

    100169superfarmer.jpg
    51zł(39zł)

    100170malysuperfarmer.jpg
    20zł(15zł)
    czyli którego
  • Ja mam tego ostatniego...
  • a ten pierwszy był w biedronce
  • Ja znalazłam w końcu w tesco w tej najmniejszej wersji (za to cenowo najlepszej). Polecam dla 6-latki, moja uwielbia i każdego męczy o partyjkę.
  • Taw, mam nadzieję, ze sklep będzie działał też poza świętami z takimi dobrymi cenami - są urodziny i tym podobne.... czasami nawet łatwiej znależć pieniądz w kieszeni niz w okresie swiatecznym
  • dziś graliśmy z moim chłopakiem w abalone. Super gra! :) A różańcem jest zachwycony!

    A, i dziękuję za gratis - niespodziankę! Kolczyki są super:) :) :)
  • Taw'owa używa ich do przekłuwania uszu... najpierw ostrzy...
  • oo, to te? inaczej je sobie wyobrażałam...
  • coś Ty... u nas nic nie słuzy do tego co powinno... fajnie sie trzyma za kulke wiec je ostrzy i przebija... jak złapie jakąs dziewczynkę
  • A to nie... Bo widzisz, ja myślałam, że takimi jak te to paznokcie się też czyści...

    a to do przebijania... ha! :gf:
  • Dzisiaj dodałem JENGE oryginalną... grałem w podróbę jakiś czas temu i słabo to szło, klocki jakieś wąskie (a nie mam szerokich paluchów) i jakieś takie poczochrane.
    No i polecam Faunęw dalszym ciągu tańsza niż na allegro (z wysyłką też)
  • A czy ona, ta Fauna, będzie po świętach w tej samej cenie? Bo przed świętami już nie mam szans, ale na Trzech Króli to mi się marzy...
    Konsultacje rodzinne trwają, w dalszym ciągu spieramy się co do gry dla młodszych- takiej dla pięcio- i ośmiolatka.

    I jeszcze pytanie:
    wypróbował ktoś i offboard i aballone? Ciekawam, w którą się fajniej gra...
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]A czy ona, ta Fauna, będzie po świętach w tej samej cenie? Bo przed świętami już nie mam szans, ale na Trzech Króli to mi się marzy...
    Konsultacje rodzinne trwają, w dalszym ciągu spieramy się co do gry dla młodszych- takiej dla pięcio- i ośmiolatka.
    Musisz zagadac...
    Ostatnio (jest na facebooku) przerobiliśmy Jakie to Flagi na gre dla szesciolatka. Zobaczysz że w Faunę jeczcze najbardziej Jurek bedzie chciał grac.

    I jeszcze pytanie:
    wypróbował ktoś i offboard i aballone? Ciekawam, w którą się fajniej gra...
    W aballone nie zdążyłem ale w offboard dzisiaj zagrałem z Tawową... na widok rozpakowanej gry zawołała: Oooo jakie fajne kuleczki.
    Po czym rozwaliła mnie w trzech ruchach. Na facebooku pisałem.
  • [cite] manna:[/cite]@Taw, dziękuję za ekspresową przesyłkę i niespodziankę w postaci książki "Przed sklepem jubilera"! Przy tak małym zamówieniu to raczej nie zasłużyłam sobie na gratisy.
    Zwykle dodaję do obrączek... ale coś mnie tak natchnęło...
  • Fasolki już się zameldowały! Dzięki za taki ekspressssssssss!:fj:
  • No to miło... zobaczymy jak te z wczoraj... bo wysyłałem na wariata.... ciekawi mnie czy priorytet faktycznie dochodzi na drugi dzień.

    @balum
    a Twoje jak było wysłane (zwykły polecony) i dotarło w środę?
  • Dobra Taw - gdzie Ci Żołnierze???
  • [cite] agga:[/cite]Dobra Taw - gdzie Ci Żołnierze???
    a to akurat nie była komercja hehe żołnierze nie są na sprzedaż... to gra kolekcjonerska. Kupiłem jakiś czas temu jak wyszła.
  • Właśnie widzę - 2008r - myślałam, że zadbałeś o mój profil psychologiczny :wink:
  • A co myslisz o "Zimnej Wojnie"... bo tak sie zastanawiam?
    W 1945 roku Alianci wraz z Sowietami zatrzymali hitlerowską machinę wojenną, a najgroźniejsza broń wymyślona przez ludzkość rzuciła Cesarstwo Japońskie na kolana. Dawne światowe potęgi zostały zastąpione przez dwa supermocarstwa: USA i ZSRR. Świat miał ledwie kilka miesięcy na złapanie oddechu zanim pojawiła się groźba nowego konfliktu. Ta wojna, odmiennie od poprzednich konfliktów, będzie toczona nie przez żołnierzy, a polityków i szpiegów, naukowców i intelektualistów, artystów i zdrajców.

    â?žZimna wojna 1945-1989â? jest grą dla dwóch graczy, odwzorowującą czterdziestopięcioletni taniec intryg, wpływów i konfliktów zbrojnych między ZSRR i USA. Cały świat jest szachownicą, na której tych dwóch tytanów przesuwa pionki. Gra rozpoczyna się pośród ruin Europy, kiedy dwa supermocarstwa ścierają się o powojenne zgliszcza, a kończy się w 1989, kiedy na scenie pozostały już tylko Stany Zjednoczone.

    Zawartość pudełka:

    plansza przedstawiająca mapę świata
    dwa arkusze ze znacznikami
    zasady gry
    dwie karty pomocy gracza
    110 kart
    dwie kostki sześciościenne
    dodatkowa plansza na stosy kart


    Liczba Graczy: 2
    Wiek: 14+

    Edycja Polska gry posiadała unikalne komponenty - dodatkową planszę z polskim akcentem oraz najnowszy Faq z tyłu książeczki zasad.
    ZimnaWojna1945.jpg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.