Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

18911131442

Komentarz

  • mam, potwierdzam - mała niepozorna gierka a cieszy
  • "Pola naftowe"?
    Ktoś grał?
    Pytam bo mam okazję kupić za 25 zł zamiast 80 zł

    Dla dziesięciolatka z zacięciem matematyczno-ekonomicznym.
  • Gra "303" niesamowita. Dzisiaj graliśmy z Romanem 6l i świetnie sobie radził chociaż wydawca poleca grę dla dzieci powyżej 10l. Materiały dołączone oraz sama gra niosą konkretny bagaż historyczny.
  • Nie denerwuj mnie, bo nie mam już kasy.
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Taw a o której nadawałeś?

    Bo priorytet trzeba nadać do 16:00 żeby się łapał na to wcześniejsze doręczenie.
    Do 15:00 nawet.
  • U nas do 14.
    Te ostatnie nadałem wczoraj... zobaczymy czy sie wyrobią do piątku...?
  • [cite] agga:[/cite]Nie denerwuj mnie, bo nie mam już kasy.
    Co się odwlecze to nie... w przyszłym roku dojdzie "Kolejka" to bedzie juz do pary. Jak uda mi się sprzedac z połowę to znowu wezme coś z IPN.
  • Melduję otrzymanie przesyłki :bigsmile: Stokrotne dzięki!
  • Pod filmikiem jest zagraj online pozwala to dopracowac zasady jak nie jest coś do końca jasne http://kopec24.pl/product.php?id_product=254
  • Namor daj znac.
  • kurczę, szkoda że nie było 303 jak składałam zamówienie

    będę musiała na początku stycznia zamówić
  • [cite] Taw:[/cite]Namor daj znac.

    Jest jest!!
    Bardzo dziękujemy!
    Namor się jeszcze odezwie bo pewnie po Nowym Roku będziemy chcieli jeszcze jedno 303 i Kolejkę jak już będzie :)
  • Moze do tego czasu bedzie jeszcze "Pamięc"...
    Teraz wstawiłem Medaliki Świętego Benedykta gdyby kogoś interesowało... może jeszcze popracuje nad foto jak się dorobie aparatu... medalik ładnie wykonany i mocny... nie ma zjechanej wagi*, ze srebra 925, są też większe ale nie za dużo ich mam wiec nie wystawiałem.

    *by było taniej schodzi się z wagi i wtedy wychodzi wizualnie taki sam o połowę tańszy... tylko że to taka blaszka...
  • [cite] Namorowa:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]Namor daj znac.

    Jest jest!!
    Bardzo dziękujemy!
    Namor się jeszcze odezwie bo pewnie po Nowym Roku będziemy chcieli jeszcze jedno 303 i Kolejkę jak już będzie :)
    No to kurka "sztabka z serca mi spadła" . Kolejke to tak mocno po nowym roku bo druk przewidziany na maj.
  • Sztabkę chętnie przygarnę:D

    Jak dopiero na maj to się pomyśli o czymś innym, żeby tak samego 303 nie słać:)
  • czy ktoś doświadczony może mi powiedzieć jak wygląda płytka startowa carcassonne?

    dzieci zarządziły granie po śniadaniu, a matka-gapa nie potrafi zlokalizować :shamed:

    edit:
    ślepa matka nie doczytała właściwie pierwszych zdań instrukcji
  • Ma inny kolor na odwrocie (odwrócone kolory). Jest to kawałek miasta i droga która przechodzi równolegle do niego. Jest jeszcze w grze druga identyczna karta i ja czasem jej używam, jak nie mogę szybko znaleźć tej początkowej.
  • Carcassonne okazało się szlagierem - tylko dziewczyny narzekają, że za mało elementów i że szkoda, że nie mamy drugiej takiej gry - bo by się fajniej i dłużej grało

    i się zastanawiam co teraz kupić?
    drugi raz grę podstawą czy dodatki (i które)?


    pędzące żółwie też okazały się hitem, ale krócej się gra i dziewczyny traktują je jako przerywnik :)
  • Dodatki są fajne, bo niektóre mają dużo kart rozszerzających po prostu krajobraz i dających nowe możliwości, np rondo, ciekawe połączenia miast itd.
  • Ha! U nas tak samo! Na razie lecą Żółwie i Fauna na zmianę, Carcassone czeka na jutro :bigsmile: Normalnie strzał w dziesiątkę z tymi prezentami!
  • U nas na topie od wczoraj Farmer i Lochness :bigsmile:
    Już nam siedzenie w domu niestraszne :cool:
  • Żółwie wymiatają!
  • u nas Carcassonne rządziło przez święta, teraz czas nad dodatkami pomyśleć :)
  • My z mężem sobie sprawiliśmy Carcassone pod choinkę - ale nie możemy zgłębić zasad:shamed: i stoi i patrzy na mnie, czytam już instrukcję któryś raz i to przeliczanie punktów jest nadal dla mnie tajemnicą.

    Cóż może jak minie przeziębienie to się zgłębię jeszcze raz - skoro tak zachwalacie.
  • Ustalcie własne zasady.
  • U nas też króluje Carcassone. A punkty jeszcze liczymy po swojemu....
  • A o takiej o Ankh-Morporok coś wiecie?Podobno fajna.
  • Nie ale wiem o 303 i na pewno jest fajna. Znajomych juz powciągałem... rewelacyjna dla ED. Namor potwierdź.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.