Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1343537394042

Komentarz

  • u nas maluchy grają w Boo
    nie cierpię tej gry
    @MAFJa - może warcaby?
  • ja zawsze w pogardzie warcaby mialam.. :-) bo z dziadkiem w szachy gralam.. ale moze taka gra warcabowa skocxki ;-)
  • @uJa dla chlopaków 'Flick'em up' jest super

    http://powermilk.pl/2016/07/flick-em-up-recenzja.html
    Podziękowali 1Wela
  • Doskonalym przelamywaczem lodow na imprezie jest pie face. Ani planszowa, ani regul nie ma. Krecisz korbka i albo cie trafi bita smietana w twarz, albo nie.  W wersji czystszej uzywa sie mokrej gabki, ale to nie to samo. Straszny obciach, ale ubaw po pachy i integruje blyskawicznie.
    Podziękowali 1Hope
  • O ja, genialne :D moi bratankowie koniecznie tego potrzebują albo ja ich z tą grą ;)
    Podziękowali 1Marcelina
  • mam pytanie , czy ktoś grał w Farmerame? i może polecić lub odradzić? z góry dziękuję :)
  • Użytkownicy Dixit z dodatkami! Który dodatek polecacie, jako najciekawszy i/lub najmniej "psychodeliczny" (w sensie, że nie wystraszy młodszych)... ;) 
  • Może tak - nie polecam  dodatku Marzenia. Bardzo psychodeliczny nawet dla mnie. Żałuję że kupiłam. 
    Podziękowali 1balum
  • O Dixit słyszałam najpierw tu, potem koleżanka mi poleciła z klasy zmojego syna. 
    Mam ochotę kupić dzieciakom na święta. 
    Chhba damy rade z 6 i 7 latkiem w to grać? 
    Z opakowania widziałam ze grafika nie jest taka banalna- czy nie jest to za trudne?
  • Grafiki sa rożne -sa chyba 2 lub 3  wydania podstawowe i masa dodatków. 

    W dziwności (czasem jakby grafik cos łyknął) tkwinta zaleta,ze dziecko widzi cos innego i dorosły tez:) 
    Ale zasada jest jedna - skojarzenia ;)
  • upne sobie bo dzieci mają dostać od cioci i się zastanawiam czy warto....
  • @annabe ;
    w Dixit graliśmy ostatnio ze znajomymi i ich dziećmi.
    7 latki spokojnie dawały radę, jeden nawet wygrał,
    grała też 6 letnia dziewczynka i też bdb.
    Bardzo fajna gra :)
  • awia powiedział(a):
    upne sobie bo dzieci mają dostać od cioci i się zastanawiam czy warto....
    warto, warto
    jak mi jakaś ciocia dwa dni przed Wigilią (zdarza się to niemal co roku) zadzwoni z pytaniem co kupić, to właśnie poproszę o Dixit ;)
  • W Dixit jest to fajne, że jak grasz z dziećmi to zawsze o czym innym myślą, z dorosłymi łatwiej ;-).
    Grafika straszna (jak dla mnie) - przypomina mi sceny z bajki z lat dziecinnych Alicja w krainie czarów....

    Najciekawiej jest zawsze na koniec bo to co zostanie zawsze może się kojarzyć z Gwiezdnymi Wojnami bądź Władcą Pierścienia ;-)
  • Tu fajne gry i z chrześcijańskim przesłaniem:

    http://www.cityheaven.pl/
  • Ja tez pociagi strasznie lubie.
    Dzieci starsze dostaly dzis na imprezie mikolajkowej story cubes i swietnie sie bawily. Kapitalne, bo bez wiekowych ograniczen i bez "przegranych". 
    Podziękowali 1chabrowa
  • Tak te zestawy  są bardzo ciekawe.
  • edytowano grudzień 2016
    Dzieki @Marcelina ;
    bede dzis w księgarni- widziałam to ale nie interesowałam sie co to jest. Wezmę im na jutro :) 
  • Mi ostatnio koleżanka polecała grę rodzinną "Pytaki". Zamierzam kupić
  • Moja 5 latka dostała od Mikołaja "Nogi stonogi" fajnie się bawimy grając w nią, razem z trzylatką. Świetnie wykonana, tak grubych kartoników to nigdzie nie widziałam.
  • Terra Mystica?

    (Tak się pisze?)
    Ktoś miał, ma, poleca?
  • @asia-ch Pytaki super - polecamy.
  • Farmer extra gra dla młodszych,
  • Czy ktos ma gre Gościniec-poprzez czas i przestrzeń? Opinii potrzebuję.
  • My właśnie zakupiliśmy Gościniec na prezent pod choinkę.Ale opinii poza tymi w necie nie czytałam ani nie słyszałam. Troche tak w ciemno sugerujac sie tylko tym co o niej juz napisano ;-)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Małgorzata32 jak poczekasz do świat to Ci recenzje napisze ;-)

    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @Małgorzata32 widziałem grę na jednym ze spotkań - rozpakowane pudełko. Autorzy prezentowali zalety, o wadach nie mówili ;-). Zdecydowałem i kupiłem dla nas pod choinkę. Sugerowałem się tym, że rodzinna, angażuje wszystkich, polska, z przesłaniem...
    Po świętach napiszemy jak się sprawdziła.
    Podziękowali 2Małgorzata32 aqq
  • upnę sobie, co polecacie na prezent dla 6-letniej dziewczynki?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.