Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

178101213125

Komentarz

  • Pamiętam Roberta Fiedriecha z Woodstocku jak grał świetny koncert z Acid Drinkers, słyszałam, że później był na Woodstocku z zespołem 2 TM 2,3, trochę się człowiek zmienił.
    :iw:
  • [cite] Agatka:[/cite]My na koncercie Arki byliśmy raz, na wyścigach konnych na Służewcu, to było ok 9 lat temu....dawno temu...czworo dzieci temu....
    Taa? A nie widziałem Was:bigsmile:
  • [cite] Agatka:[/cite]My na koncercie Arki byliśmy raz, na wyścigach konnych na Służewcu, to było ok 9 lat temu....dawno temu...czworo dzieci temu....

    He he...
    My byliśmy też baaaaaaardzo dawno- w listopadzie 1999. W sali kongresowej był wtedy międzynarodowy kongres "O godność ojca". Przy okazji grała Arka- piosenka "Nie boję się, dgy ciemno jest" miała wtedy swoją premierę...
    Pamiętam swoje ledwo chodzące wtedy maluchy wdrapujące się na scenę. Do dziś przechowujemy gazetę, w której było sprawozdanie z tego wydarzenia, zdjęcia- a na nich m.in nasze dzieci. No i było ich wtedy zdecydowanie mniej...:bigsmile:
  • My byliśmy na ich trzech koncertach: 1. z dwójką 2. z trójką 3. z czwórką :bigsmile:
  • Skończyliśmy dwudniową kłótnię z mężem. Mam nadzieję że w końcu mnie zrozumiał.
  • Dwa dni tylko?
    Ja mam wrażenie, że mój nie może mnie zrozumieć od ponad dwudziestu lat- odkąd się znamy...
    Ale cóż- takie życie:bigsmile:
  • Małżonkowie mają się kochać, rozumieć niekoniecznie
  • [cite] maniek:[/cite]Małżonkowie mają się kochać, rozumieć niekoniecznie

    Dowcipny jesteś.:confused:
  • Udało nam się po kilku miesiącach rozważań podjąć decyzję, z której jesteśmy oboje zadowoleni.
  • Nie wiem , czy to dowcip, kiedyś to usłyszałem na kazaniu
  • Po prostu przestańcie zakładać, że mężczyzna jest w stanie zrozumieć kobietę. Dopiero wtedy można być zadowoloną... Zwłaszcza jeśli akurat zrozumie. :wink:
  • To prawda ja kobiet nie rozumiem, wiec chyba jestem mężczyzną - i to jest powód do zadowolenia.:bigsmile:
  • Jestem wręcz przeszczęśliwa, bo dwa markery nowotworowe wyszły w normie (obciążenia rodzinne), a tylko jeden trochę podwyższony!
    Naprawdę mi ulżyło :bigsmile:. Czeka mnie co prawda operacja :confused:. Jednak inaczej się na nią idzie z częściowo choć dobrymi wynikami :wink:. Miałam wczoraj ufność w serduszku myśląc o Bożym Miłosierdziu :bigsmile:. Małżonek też powoli wychodzi z zapalenia oskrzeli :cool:. Objawia się to tym, że zaczyna się interesować i denerwować :angry: polityką :confused:. Dalej zmienia temat, gdy wspominam o zmywaniu :smile:. Lekarka zwiększyła mi dawkę antybiotyku, więc powoli wracamy do świata żywych :cool:
  • Rozebrałam w końcu choinkę...Musiałam, bo tu jest wyznaczony jeden dzień, kiedy zabieraja drzewka- właśnie jutro.
    Zajęło mi to cały wieczór. A ile sie przy tym nabluźniłam...No, bo gdzie to głowa mieć taka wieklą choinke i tyle ozdób! Jestem skonana, ale zadowolona. Jeszcze tylko ogarnąć ten sajgon po rozbiórce!
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]Rozebrałam w końcu choinkę...Musiałam, bo tu jest wyznaczony jeden dzień, kiedy zabieraja drzewka- właśnie jutro.
    Zajęło mi to cały wieczór. A ile sie przy tym nabluźniłam...No, bo gdzie to głowa mieć taka wieklą choinke i tyle ozdób! Jestem skonana, ale zadowolona. Jeszcze tylko ogarnąć ten sajgon po rozbiórce
    A to chyba najgorsze((((. Ja rozbieralam przedwczraj(mielismy wysoką na 3 m). dzis juz ani śladu-spalona.
  • Gdyby nie ten termin, to chyba jeszcze długo nie mogła bym sie zmobilizować...
  • u nas ten dzień jeszcze nie nadszedł
    ksiądz nie nadciągnęli z wizytą :wink:

    też mam żywą i się jak na razie nie sypie, więc niech stoi w spokoju :bigsmile:
  • Właściwie, to do kiedy ma stać choinka?Trzech Króli? Czy Matki Bożej Gromnicznej?
  • Mamy zęby! Ale jeszcze ich dobrze nie widać na fotce.
  • z tego co wiem, najdłużej do MB Gromnicznej



    zęby to już normalnie oznaka dorosłości :bigsmile::bigsmile::wink:
  • Maniek, dawaj fotkę!
    Ocenimy!
  • Ale z zamkniętą paszczą?
  • [cite] Arletta:[/cite]Właściwie, to do kiedy ma stać choinka?Trzech Króli? Czy Matki Bożej Gromnicznej?


    Z tego co wiem - ortodoksyjnie choinka do Trzech Króli, ale jak ktoś chce koniecznie dłużej, to można trzymać do MB Gromnicznej


    :smile:
    A tak w ogóle proszę o pomoc, bo jestem ciemna masa :shamed: - jak cytować? Zaznaczam czyjś tekst, wklejam, pokazują się nawiasiki quote i cite i co mam zrobić???
  • Acha, teraz cytowanie Arletty się udało, choć nie wiem, jak :shocked:
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Zaznaczam czyjś tekst, wklejam, pokazują się nawiasiki quote i cite i co mam zrobić???
    Po tym ostatnim[ /quote ] pojawia się też kursor. Tam po prostu wpisujesz to, co chcesz napisać i już. Klikasz "dodaj komentarz" i gotowe.

    Oczywiście nie musisz cytować całej wypowiedzi, łącznie z cytatami, które ktoś zacytował. Możesz to po prostu wyciąć. Poćwicz trochę a sama zobaczysz, że to całkiem łatwe.:wink:
  • [cite] maniek:[/cite]Ale z zamkniętą paszczą?
    Nooo, jeśli wystają... :tooth::wink:
  • [cite] AgaMaria:[/cite]
    [cite] Arletta:[/cite]Właściwie, to do kiedy ma stać choinka?Trzech Króli? Czy Matki Bożej Gromnicznej?


    Z tego co wiem - ortodoksyjnie choinka do Trzech Króli, ale jak ktoś chce koniecznie dłużej, to można trzymać do MB Gromnicznej


    :smile:
    Ortodoksyjnie to do MB Gromnicznej. Dla mięczaków do Trzech Króli. ao.gif :wink:
    Nasza trzyma się pięknie to do 2 II postoi. A skoro dzieci ją samodzielnie ubrały ( naprawdę pięknie im to wyszło) to niech i rozbierają. :bigsmile:
  • [/quote]Ortodoksyjnie to do MB Gromnicznej. Dla mięczaków do Trzech Króli. ao.gif :wink:

    [/quote]



    o to to właśnie :bigsmile::bigsmile:
  • Nasza też zawsze stoi do lutego. Tylko coraz bardziej łysa... bez czekoladek i pierniczków znaczy się...:wink:
    Się zjadły jakoś tajemniczo.:shocked:
  • Witamy Tytusa w Warszawie http://macg.net/emoticons/polska.gif
    małe Tytuski będą zadowolone:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.