Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1910121415125

Komentarz

  • Dla mężnej Julki - hip hip hura!

    Zadowolonam, bo zabieg przetykania kanalika łzowego u Marysi - już za nią. Zdążyłyśmy przed czasem, gdy konieczna byłaby narkoza przy zabiegu.

    I zadowolonam od trzech dni, bo jak było słońce, odbyłam trzygodzinny spacer z dziewczynkami - zima na wsi mnie dobija (ale to w innym wątku być powinno:bigsmile:). Znalazłyśmy strugę, gdzie przez pole minęła nas wataha 9! saren. Ślicznie skakały przez tę wodę. Nazwałyśmy strugę Sarenkową Rzeczką. I mostek przez rzeczkę też jest, więc grałyśmy w Misie-Patysie. I po drugiej stronie mostku jest - tak na oko - kolejne trzy godziny spaceru:bigsmile:
    Będę jednak żyć:wink:
    A potem spotkałam tubylczą sąsiadkę z dziećmi i opowiedziałam, gdzie byłyśmy, a ona na to: Gdzie??? Wyrazu oczu nie opiszę.
  • Ogromne brawa dla Juli. Charakterna kobieta, będą z niej ludzie! clapping.gif
  • Mam gdzie pójść.

    Idę na koncert karnawałowy do filharmonii z dziećmi. Potem do babci. Potem na lekcję instrumentu.

    Wieczorem będę padnięta, ale wiem, po co żyję.
  • Bereniko, ale mi się podoba Twój plan! Super z Babcią i świetnie z filharmonią. Jestem dziś zadowolona, bo dzień zaczęty lekturą czytań dzisiejszych i modlitwą. Dzięki Ci Boże! Za okenm ładny śnieg - zajęcia zawodowe czekają... też wiem, po co żyję :wink:
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Bereniko, ale mi się podoba Twój plan! Super z Babcią i świetnie z filharmonią. Jestem dziś zadowolona, bo dzień zaczęty lekturą czytań dzisiejszych i modlitwą. Dzięki Ci Boże! Za okenm ładny śnieg - zajęcia zawodowe czekają... też wiem, po co żyję :wink:

    Dzięki! Zapomniałam dodać, że udało mi się rano pomodlić, co też nie zawsze zachodzi.

    Babcia dla dzieci, oczywiście, dla mnie teściowa, ale to bardzo zacna kobieta jest.
  • Wczoraj płacz, dzisiaj śmiech- ot życie. Dostałam od wnucząt statuetkę Oskara ,za rolę babci!!! Moc życzeń i laurek i buziaków. Jaki miły początek dnia!
  • [cite] ania49:[/cite]Wczoraj płacz, dzisiaj śmiech- ot życie. Dostałam od wnucząt statuetkę Oskara ,za rolę babci!!! Moc życzeń i laurek i buziaków. Jaki miły początek dnia!
    Statuetka Ci sie należy):bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • [cite] ania49:[/cite]Wczoraj płacz, dzisiaj śmiech- ot życie. Dostałam od wnucząt statuetkę Oskara ,za rolę babci!!! Moc życzeń i laurek i buziaków. Jaki miły początek dnia!

    Łał, statuetka Oskara!!!
    To potwierdza jaką wspaniałą jesteś Kobietą, Mamą i Babcią :bigsmile:
    Pomysłowe te Twoje wnuki :wink:
    Serdecznie pozdrawiam Cię Aniu :bigsmile:
  • a ja jestem zadowolona, bo chociaż jesteśmy dzis uziemieni (choroba) to możemy być razem i świętować moje imieniny...:)


    Życzenia dla wszystkich Agnieszek!!!!!!!!
  • Dziękuję aga---p i też wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Ciebie i jeśli pozwolisz podepnę się pod Twoje życzenia dla naszych imienniczek:wink: Świętujemy dziś razem!
  • Jestem zadowolona bo pan, który przywozi mi ziemniaki i inne warzywa dał mi duży rabat :bigsmile:
  • Jestem zadowolona, bo pojawiło się dziś ogłoszenie o konkursie ofert na remont!!!!!!!!
    Nie mogę się napatrzeć....
    Życzenia dla Agnieszek!
  • [cite] celinka:[/cite]Jestem zadowolona bo pan, który przywozi mi ziemniaki i inne warzywa dał mi duży rabat :bigsmile:
    Tez bym bym takiego pana chciala!
  • [cite] Nika6 (Monia6):[/cite]
    [cite] celinka:[/cite]Jestem zadowolona bo pan, który przywozi mi ziemniaki i inne warzywa dał mi duży rabat :bigsmile:
    Tez bym bym takiego pana chciala!

    Przemiły człowiek i też wielodzietny. Będę się modlić w intencji Jego całej Rodziny :bigsmile:
  • Poprostu trafił swój na swego:bigsmile::wink:
  • Jestem zadowolona, ponieważ za oknem na drzewach pełno śniegu, znów tak pięknie jest. Mąż już w domu po pracy drzemie, a my z małym rządzimy, ale niedługo całą trójką wyruszamy na przejażdżkę. A przede wszystkim raduję się, że już weekend i będziemy w trójkę.
  • właśnie moja dziewięcioletnia córa zmywa naczynia, nawet wieeelkie garnki...i to sama z siebie, bez proszenia:shocked:...w międzyczasie zrobiła mi zieloną herbatę...no i na dodatek chce jeszcze poskładać pranie...:jumping:
  • Zaprawdę, to podejrzane...:wink:
  • @AB - nie wątpię, że Joasia doczeka do terminu :bigsmile: Ty się zastanów, co będzie, jak termin porodu minie a ona nie będzie chciała wychodzić :wink:
  • Jestem zadowolona, bo dziadkowie przyjechali na przedstawienie w przedszkolu, Franek w roli męskiego anioła (koszula taty długa do pięt, skrzydła i gwiazda na czole) pięknie wypowiedział swoją kwestię i ogólnie było uroczo. Dostałam ataku śmiechu, kiedy pojawili się trzej królowie, wszyscy jak jeden mąż poprawiający sobie opadające na oczy za duże korony.
    A potem dziadkowie przyjechali do nas na kawę i napoleonkę Celinki, i byli zachwyceni.
  • [cite] Marcelina:[/cite]Jestem zadowolona, bo dziadkowie przyjechali na przedstawienie w przedszkolu, Franek w roli męskiego anioła (koszula taty długa do pięt, skrzydła i gwiazda na czole) pięknie wypowiedział swoją kwestię i ogólnie było uroczo.

    Marcelino, pochwal się! Wrzuć fotkę Franka - Anioła. Plissss!!!:bigsmile:
  • Ha, gdybym ją miała, to bym wrzuciła. Mam nadzieję, że uda mi się od innych rodziców wziąć albo może będzie wśród oficjalnych przedszkolnych.
  • jestem zadowolona, bo mam wieczór dla siebie...
    Mąż zabrał starszaki na zakupy. A młodsze, złożone chorobą śpią od godziny...
    Nie znaczy to, że cieszę się z choroby dzieci...
    Ale takiej ciszy o tej porze dnia, to już dawno nie było:bigsmile:
  • Przypomniałaś mi że też mam:crazy:
  • Za chwilę mój Jurek będzie miał urodziny, niby dziewiąte, ale pierwsze z balangą. W II klasie podobno nie zaprasza się dziewczyn, więc będą same chłopaki, z klasy i z drużyny http://macg.net/emoticons/football.gif .
    Zadowolony jestem z 2 powodów: udało mi się kupić wszystkie produkty( tydzień przed wypłatą to nie jest najlepszy czas na takie imprezy, musimy przeżyć do czwartku samą miłością), poza tym , a może przede wszystkim, organizacją zajęła się moja średnia córka - Zofia, która jeździła ze mną po zakupy, realizuje menu, ma trzymać balecik w ryzach i organizować czas http://macg.net/emoticons/party.gif i w ogóle zrobiła całą logistykę http://macg.net/emoticons/idea1.gif . Ja już mogę iść na emeryturę http://macg.net/emoticons/oldman.gif
  • Jestem bardzo zadowolona :bigsmile:

    Bo Pan Bog pomaga ogarnac dzieci i dom, daje mnostwo sily i checi do pracy..... i
    pomaga w nalogu komputerowym (siedze tylko wtedy kiedy Mala nie pozwala pracowac)

    Jestem bardzo szczesliwa z tym wszystkim!

    Dzieci sa kochane (nawet jak nie daja spac od 5.00 jak dzis) a w domu bajzlu zaczyna ubywac!!!
  • Jak dobrze , że już się skończyło. 12 chłopaków na urodzinach potrafi dać w kość
  • Przyszła sąsiadka, że za głośno, powiedzieliśmy, że nie da się inaczej i że jest przewrażliwiona o godz 14:00, następnie Jurek zaniósł jej babeczkę z tortu, więc ona przyniosła po pewnym czasie album przyrodniczy w prezencie. Sposób na udobruchanie upierdliwej sąsiadki:bigsmile:
  • [cite] Agnieszka Barbara:[/cite]
    Wiesz, że się dr "kopnął" o 10-12mm? drobnostka...
    Eeeeh, bo tak właśnie wygląda ta nasza współczesna zaawansowana diagnostyka... :confused:
  • Mój syn dostał wszystkie prezenty trafione, ani jednego bubla, jestem zadowolony razem z nim.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.