Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

11011131516125

Komentarz

  • normalnie skarby , nie koledzy :wink:
  • A ja jestem zadowolona bo zostawiłam dzieci z ciocią Asią, a po 6 godzinach zastałam wszystkich w dobrej kondycji psycho-fizycznej.
    Ciocia Asia również daje oznaki zadowolenia. Może ma to związek z tym, że właśnie wychodzi?:cool:
  • Jestem bardzo zadowolona po dzisiejszej wywiadówce naszej trzecioklasistki!
    Dla mnie to :shocked::shocked::shocked:(w pozytywnym znaczeniu), po tym jakie pochwały uslyszałam pod adresem Weroniki. Normalnie okazało się, że nasze chyba najbardziej leniwe dziecko jest niemal prymusem! No i w ogóle same pochwały!
    A ja idąc na wywiadówkę nastawiłam się, żę usłyszę zupełnie co innego, zwłaszcza, że córka powiedziała, mżeby lepiej tata poszedł, bo "Ty Mamo będziesz się na mnie darła"...:bigsmile:

    No i jestem zadowolona, bo moje nowe żelazko z agregatorem pary jest rewelacyjne!!!
    Wprawdzie kosztowało niemało, ale nie żałuję... Poprzednie miało 3,5 bar, a to ma 5!
    A dodatkowo podwójną moc pary. I muszę przyznać, że naprawdę widzę różnicę. Prasowanie jest zdecydowanie łatwiejsze... Szkoda tylko, że mam aż takie zaległości w prasowaniu, że zajmie mi to chyba z tydzień:cry:.
    Ale przyznam się po cichu, że dziś pomyslałam sobie, że to nawet dobrze, że tamto wysiadło, bo dzięki temu mam lepsze! Czy aby nie grzeszę...?
  • No i jestem zadowolona po dzisiejszej kontroli wagi:bigsmile:.
    Przytytam mniej niż myślałam, że przytyłam...
    Mam nadzieję, że do końca nie przekroczę 20 kg. Dla niektórych to pewnie kosmos. Ale jak na moje "normy" to by było całkiem nieźle:wink:
  • Udało nam się obejrzeć film, nagrany z miesiąc temu wieczorwą porą. To było "Tam, gdzie rosną poziomki" Bergmana. Widziałam to kiedyś i znów podobało mi się tak samo.
  • Dostaliśmy ekspres do kawy ciśnieniowy, możemy pić w domu "ekspresso"
  • wyruszamy dzisiaj z K, jego siostra ojcem i kuzynem na Mazury :) Będziemy obżerać się CZOSNKIEM :D
  • Uważaj Maniek, bo to "ekspresso" uzależnia, wiem to po sobie :wink: Smacznej kawki!
  • Nie wiem czy pisac tu czy na Fallusowej Łaczce, bo sprawa sie tez tyczy pieluch i srania... :ap:

    Bardzo sie ciesze, bo moja Cora juz przechodzi na rozmiar MIDI :tooth:
    KUPA SIĘ NIE MIEŚCI W MINI :crazy:

    Ciesze sie bardzo ze mi ta moja kochana Malizna tak rosnie!!!
    A smieje sie swiadomie tak bosko, ze nie moge! :heartsabove:
    Obserwuje i szczerzy dziasla PRZESLICZNIE :heartbounce:
  • To cudownie cudownie :crazy::clap: Nika6 jesteś fajna:swingin:
  • Też się z tego uśmiałam, cały wpis genialny.
    A najlepszy tekst: "Malizna" :bj:. A i jeszcze ten: "szczerzy dziąsła".
  • [cite] maniek:[/cite]Dostaliśmy ekspres do kawy ciśnieniowy, możemy pić w domu "ekspresso"

    Zazdraszczam!

    A to w takim razie można się wprosić do Was na kawę?
  • Nika6, supeeeer!
  • Moze jeszcze dodam zasłyszany od znajomych tekst:

    DZIECI TO KUPA SZCZĘŚCIA... Z PRZEWAGĄ KUPY :tooth::tooth::tooth:
  • :bj::bj::bj:
  • :clap::clap::clap:
    Wysyłam Ci wiadomość na FB.
  • Moglam wkleić ten filmik w wątku A to ja sie pochwalę,albo tu. Wklejam Tu,bo zawsze tylko marudzę...




  • Moi panowie:pasiasty-Mateusz,granatowy-Antek,granatowy-Kuba.
    Słychać też moje Amen)))
    Wzruszona bylam bardzo,dumna jak paw(ica )też:cq::cq::cq::cq::gq::gq::gq::gq:
  • Chwilowo zadowolona jestem że skończyły sie ferie ,chłopcy poszli do szkoły ,zostałysmy z Igą nastała ciszaaaaa...
    do 13tej..
  • MamaMika gratuluję wspaniałych synów!:bigsmile:
  • MamaMika - gratulacje!!!
  • Gratuluję :flowers::fi::fi: synowie wspaniali!
  • Wlazłam tu dziś po dłuższej przerwie - i już jestem zadowolona :tooth:
  • MamaMika, gratulacje!!!
  • Bo naprawdę mialas powod do zadowolenia...gratulacje.
  • MamaMika super ministranci!:shocked:
  • MamaMika - wzruszająco!!! Wielkie gratulacje takich synków!:bigsmile:
  • Hej Maniek!
    Zadowolona czekam na zaproszenie na kawę!
    Wysyłam Ci pv.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.