Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

19798100102103125

Komentarz

  • Agnieszkamama... jakiego ty wózka szukasz?

    ---------
    3- latek na spacer z psem??
  • Roana MArity
  • Gratulacje !!! 

    same zmiany :)
    pozytywne :)


    jakieś dobre przepisy podrzuć od czasu do czasu ;)
  • no,to sie otworzyliśmy tydzień temu  \:D/




    mala działalność rodzinna - pizzeria,jak nas nie utrzyma to przynajmniej nie będziemy chodzic glodni,dzieci,az piszcza ze szczescia ,bo maja juz wakacje i moga tacie pomoc :)

    dwa stoliki w środku i trzy na zewnątrz,cieszymy sie bardzo a szczególnie dzieci,bo ciężkich 3 miesiącach przygotowań



    Super!!! No to życzę duuużo głodnych klientów

    :D :D
  • powodzenia!
  • edytowano maja 2012
    Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dziś przyjeżdżają do nas na weekend Córka i Wnusia. :D
    I zobaczę jak Z., jak drepcze! :D :D :D
  • @Agnieszko, powodzenia! Niech Wasza pizzeria będzie prawdziwym sukcesem, niech Włosi wykupują masowo bilety lotnicze, żeby pojechać do Was i spróbować, jak smakuje najlepsza pizza na świecie!  :D

    Serio serio Wam życzę powodzenia, na taką miarę, jaką dacie radę udźwignąć to powodzenie :)

    Zawsze się cieszę na takie inicjatywy, małe rodzinne biznesy, uwielbiam i kibicuję!!!
  • edytowano maja 2012

    Agnieszko powodzenia!!!

    My też marzymy naszym rodzinnym biznesie.

    Bardzo się cieszę, bo pomału wychodzimy na działkę!!!

  • Wow!Agnieszka- duuuzo klientów życzę!!!I Wam wszystkim pięknego weekendu.U nas pada ale idziemy po południu na grilla urodzinowego do córeczki Magdy D. I poznamy tez najmłodsza Julię:-))Tylko wyprawic mi zostanie córkę do polskiej szkoły i odpoczne bo obiadu nie musze robić:-)
  • Agnieszko, super! Będziecie dodawać świeże zioła?

    Też dziś jestem zadowolona - spędzamy sobotę z mężem

    pogoda jest przepiękna, słonecznie, ale jeszcze nie upalnie

    teraz w domu

    I mam pomalowane paznokcie - w ramach przygotowań do jutrzejszej uroczystości rodzinnej

  • edytowano maja 2012
    Agnieszko, powodzenia! i...
    SMACZNEGO! :D

    My mamy dziś piękny rodzinnopodworny - jak mawia jeden z synków- dzień :)
    Zaraz kładziemy najmłodszego spać i czas na nasze sobotnie ognisko, uwielbiam rozmowy przy ognisku. 

  • Brawo dla Juli. !!!!

     

    =D>

     

  • Julia brawo!!!
  • Brawo, brawo!!!
  • My byliśmy na uroczystości pierwszokomunijnej chrześnicy małża. Było b pięknie.
  • Zadowolona jestem bo Synowie wrócili z pieszej pielgrzymki cali i zdrowi... 
    oby owoce się ujawniły.
  • edytowano maja 2012
    Wzruszyłam się gdy zobaczyłam jak nasz P.niesie obraz Matki Bożej  sam tam gdzie 2 osoby powinny trzymać te uchwyty. 8->
  • Jestem zadowolona, bo mieliśmy świetny weekend. Odwiedziny teściów, spotkania rodzinne i wycieczki, to tu to tam.

    No i teściowa gołąbków zrobiła. Mniam!

  • Jestem zadowolona, bo znowu wróciło słońce, wczoraj mieliśmy wspólną, fajną, wyjazdową niedzielę z mężem :)
  • Zadowolona jestem, ba szczęśliwa, bo dwóch panów, na których mogę liczyć - małża i Tatę :x
  • Ja w temacie wielodzietności. Jestem zadowolona, bo spotkałam dziś znajomą, taką piaskownicową. Widziałyśmy się w poprzednim sezonie, a ona dziś z wózkiem i z szóstym maluchem, takim miesięcznym. Aż ją wycałowałam, chociaż jest mi zupełnie obca. A może to któraś z Was? Całowała Was dziś jakaś obca baba? Tak się cieszę, że nie jestem sama...
  • Katrin mnie nie całowałaś, ale to bardzo miłe co zrobiłaś. :)

     

     

      

  • kołatka do naszego domu gotowa, ładnie wyszło
    =D>
  • A dziś widziałam dwoje maluchów: jeden z czapeczką, wiaderkiem i łopatką wybiegł z placu zabaw, a potem widziałam jeszcze jedną w kapelusiku z mamą

    a potem to wogóle całe prywatne przedszkole przyszło na skwerek...

    dzieciaki rzuciły się do piasku

    :O)
  • Dostałam dzisiaj miłą przesyłkę od Moniry - korespondencję rodziców Św. Tereski
    :D
  • Ale czad...Moniko wczoraj właśnie czytałam początek Dziejów duszy @};-
  • @Monika73 ; a to jest w wersji książkowej?  Chętnie bym poczytała:)
  • A co mi tam... tu też się pochwalę :)

    Moja G. zajęła III miejsce w Konkursie Papieskim ( @Kresowianko czekamy na zdjęcia, plisss)
    A dzisiaj zdała na 100% egzamin maturalny z j. polskiego (ustny) :))
  • Celinko - pięknie! Gratulacje dla Córy i dla Was @};-
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.