Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1100101103105106125

Komentarz

  • No pamiętam, że patrzył na początku podejrzliwie, a potem się wyraźnie rozluźnił ;)
  • @Marcelina - to kiedy można się Was znowu spodziewać ?
  • Maja przezyla chrzest bojowy: dwie noce w schronisku gorskim. Beda z niej ludzie :)
  • rodzilam 27-go kwietnia, wiec akurat miesiac miala. Ale i tak ponoc byla najmlodszym gosciem, ktory kiedykolwiek spal w tym schronisku :)
    ksiazke i lanoline wysylam dopiero dzis, przepraszam, nie dalam rady wczesniej.
  • zaszalałam i kupiłam całą łubiankę truskawek, teraz wcinam!!!
    Nie mogę się doczekać swoich na działce.mniam
  • Znalazłam na all., szafę do pokoju chłopców, do kompletu, używaną, jakich już dawno nie ma w Ikea. 
    Licytowałam taką zimą, ale wtedy sie nie udało. A dziś da-daam, nie dość że z dowozem taniej niż licytowałam wtedy, to jeszcze jeździć nie trzeba. Będzie gdzie rzeczy dla nowego malucha pomieścić :D
  • Fajny dzień w doborowym towarzystwie. ;)

  • Spotkanie DK było znowu takie inspirujace dla nas. Mąż stwierdził, ze to dobrze jednak że tam należymy, bo jakoś łatwiej wracamy "do pionu"... :-O  Normalnie szok! Jeszcze rok, a może na rekolekcje da się namówić?
    A dzis miałam miłe przedpołudnie z sąsiadką, przy kawce, a dzieciaki się bawiły razem - nareszcie czuję, że nawiązuję jakieś wiezi i zapuszczam korzenie.
  • Roseo, ekstra!

    Z lżejszych tematów jest wiatr, że łeb urywa to prawda, ale też zza chmur wyziera słońce

    i niesamowity ruch wśród ptaków przed chwilą taka parka maleństw takich zwinnych, skocznych niebieskawych, coś jak chude i małe sikorki tylko niebieskawe? Ktoś zna? Ktoś wie, co to za cudaki? A może to młode?

    I jeszcze kos łaził po chodniku i się obcyndalał, bo nie śpiewał skubaniec

    Acha, absolwent nasz, którego też miałam zaszczyt mieć jako studenta, dostał się na studia doktoranckie w Stanach i podobno miał do wyboru Harvard, Yale itp.

    Cieszy mnie, że są tacy studenci i cieszy, że ktoś dostaje takie szanse

  • Cieszę się, bo dostałam od koleżanek na urodziny kawiarkę (nie wiem, czy to się tak nazywa) i fajna ta kawa z niej :-)
  • @Pompejanko, czyżbyś się tajniaczyła???
  • edytowano czerwca 2012
    Pompejanko, wszystkiego dobrego!

    AgaMaria, może to zięby?

    image
  • A może Marcelino? Ale to to było maleńkie zupełnie malusieńki, cieniuteńkie i miało taki popielato niebieski kolor...

    jakby trochę anorektyczna sikorka

    a może to rodzaj sikorek był?

  • @AgaMaria "anorektyczna sikroka" zabiłaś mnie śmiechem :D. Dzięki
  • @Pompejanko, czyżbyś się tajniaczyła???
    no tak trochę...bo ja nieśmiała jestem, ale świętowałam w poniedziałek, znaczy się zestarzałam się skutecznie ;-)))))))
  • Spotkanie DK było znowu takie inspirujace dla nas. Mąż stwierdził, ze to dobrze jednak że tam należymy, bo jakoś łatwiej wracamy "do pionu"... :-O  Normalnie szok! Jeszcze rok, a może na rekolekcje da się namówić?
    Rosea, bardzo się cieszę :)
    Często się modlę z Was, za Wasz krąg i za pragnienie rekolekcji. Ale wiesz, w kręgu jak w małżeństwie - wzloty i upadki :) Uściski
  • @Pompejanko, znaczy się ile lat skończyłaś, 75? Bo nie wyglądasz. Najserdeczniejsze życzenia w takim razie. Oby w Twoim wieku każda z nas tak wyglądała ;)
  • @Pompejanko, znaczy się ile lat skończyłaś, 75? Bo nie wyglądasz. Najserdeczniejsze życzenia w takim razie. Oby w Twoim wieku każda z nas tak wyglądała ;)
    No, moim dzieciakom mówię, ze 84, tylko się po prostu dobrze trzymam (hmmm, na co jeden:A moja babcia ma 65, ale Pani jakoś od niej młodziej wygląda..."-ZAŁAMKA #-o)
  • w mojej 4 klasie moja mama zapytała w jakim wieku jest moja nowa pani, a ja powiedziałam, że to starsza pani. Mama poszła na zebranie i poznała babeczkę w swoim wieku :D a spodziewała się 50tki ;)

    @Pompejanko - wiele optymizmu, radości no i oby ten rok przyniósł duże zmiany ;)
  • Dzięki!!!Czekam na te zmiany z niecierpliwością :-)
  • Spotkanie DK było znowu takie inspirujace dla nas. Mąż stwierdził, ze to dobrze jednak że tam należymy, bo jakoś łatwiej wracamy "do pionu"... :-O  Normalnie szok! Jeszcze rok, a może na rekolekcje da się namówić?
    Rosea, bardzo się cieszę :)
    Często się modlę z Was, za Wasz krąg i za pragnienie rekolekcji. Ale wiesz, w kręgu jak w małżeństwie - wzloty i upadki :) Uściski
    Ale wiesz, ja się cieszę z ogólnej tendencji.

    Dobra, urabiam męża na marsz. Na razie daje się urabiać. Moze to te moje metody?... :D Na razie została mu już tylko jedna wymówka: a co jak pogoda będzie okropna?

    @Pompejanko - no to sto lat w szczęściu i miłosci - meżowej, rodzinnej i Bożej.
  • Dziękuję, Rosea :-) 
  • Pompejanko, wielu dobrych lat i niech Pan Bóg Cię jeszcze nie raz - pozytywnie - zaskoczy @};-

    Jeśli chodzi o ptaki...

    Polecam wpiszcie w google atlas ptaków ptasie radio

    jest opisanych ok 20 gatunków z fotkami. Po kliknięciu na zdjęcie można odsłuchać śpiewu lub innych głosów danego skrzydlatego stwora :))

    Może to zainteresuje Wasze dzieci?

    Dla nas to był miły wieczór

    Acha, dowiedziałam się też, że ptaki się nawzajem naśladują - czyli nie tylko papugi

    co więcej niektóre gatunki imitują głosy urządzeń

    :O)
  • Może Wam już pisałam - koleżanka ma papugę i mówi do - niej zrób stacjonarny i ta artystka naśladuje telefon, czasem też komórkowy, alarmy, piosenki, których uczą się córy tej koleżanki
  • Tak, chyba tak. Jadwigo myślałam o Kowaliku, bo w radiu Niepokalanów jest audycja franciszkańska o ptakach, niestety nie pamiętam kiedy i bracia opowiadali o kowaliku, że taki skoczek i akrobata...

    Jadwigo, dzięki

    %%-
  • Śliczne te ptaszki.
  • Egzamin z akordeonu na piątkę.
  • Wróciłam z zajęć.
    Jestem mega zadowolona, bo to ostatnie zajęcia w tym roku. i choć wciąż jeszcze nie znam wyniku oststniego egzaminu, to czuję się wolna.
    Ech WAAAAAAAAAKAAAAAAAAAAAAACJEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.