Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1969799101102125

Komentarz

  • Mam plan na roślinki przed domem.
    Rany, jakie to relaksujące :) . Tylko siły nie mam żeby paradować z łopatą.
  • Maciejka, cieszę się ogromnie :) U nas było na początku kiepsko, ale głównie z przyczyn klimatologicznych. Nie mogliśmy nigdzie wyjechać, a u nas były takie upały, że się wyjść z domu do 20 nie dało, więc starsza dostawała małpiego rozumu  8-}
  • Jestem zadowolona, bo małż w dość dobrym humorze, a mnie przyrasta tekstu...Więc też jestem zadowolona z życia i też wbrew wszystkiemu tzn trudnościom :))
  • Udało się znaleźć wózek używany w dobrym stanie za dobrą cenę. JEst radość :)
  • zalatwilismy chrzest dzisiaj i to w starym rycie :) 
    ksiadz nawet sie nie zdziwil, tylko nawet ucieszyl, a bylam przygotowana na pytania, trudnosci, biurokracje.
    no i za jednym zamachem zamowilismy restauraje, uff :)
  • łeeeeeee,wózek mi ktoś podkupił. Ale jestem zadowolona i tak, bo polecałam Panu JEzusowi cały dzień i wierzę, że tak jest lepiej w takim razie :) Znowu byłam dumna, że JA taki fajny wózek znalazłam. Teraz niech On nam wózka szuka
    :P
  • No nareszcie, moja 30 miesięczna córka odpieluszkowana na dzień. Myślałam, że to nigdy już nie nastąpi. Z szóstki dzieci z nią miałam największy problem w temacie sikania na nocnik.
  • edytowano maja 2012
    Moja dziesięcioletnia Córunia miała do mnie pretensje, że trzymam się naszych zasad domowych i nie pozwalam jej dzisiaj wyjść pobiegać z koleżankami. Odmówiłam jej przy Znajomej, która nas akurat odwiedziła, więc nie miała możliwości "popyskować" na gorąco, wyszła obrażona. Przyszła do mnie przed chwilą z pytaniem "A dlaczego nie mogłam iść do koleżanek? Przecież JA się UMÓWIŁAM!!!" 
    Spokojnie zaczęłam jej tłumaczyć, skąd taka decyzja (w tygodniu nie wychodzi, tylko w weekendy). A ona na to wrzask.
    Ja - milczenie.
    Na to Syn z korytarza (akurat on wychodził do kolegi, ale ma lat 18 i inne zasady go dotyczą, podobnie jak obowiązki): "Jak Ty się do mamy odzywasz??? Nawet ja tak nie mówię! Nikt tak nie mówi do mamy!"
    Aż mi się ciepło na sercu zrobiło.
    Nie tylko sam wie i rozumie, co można, a co nie i że respektuje się pewne zasady, to potrafi także dostrzec i zareagować, gdy te zasady są łamane.
    A Córcia po chwili już przyszła do mnie całkiem spokojna i jest już ok. 
    :)
  • Mąz zabrał dzieci!!!
  • Porwał?
  • Jestem zadowolona, bo pada deszcz. Uwielbiam włóczyć się, gdy jest mokro! :D
  • Córka dostała się do szkoły muzycznej. Będzie grać na  .... saksofonie :)
  • Gratulacje!
  • Jestem zadowolony, pytanie czy będą zadowoleni sąsiedzi? ;)
  • ps. zdawała na flet dostała się na saksofon.
  • Super!
    ja marzyłam o... trąbie, ale komisja egzaminująca wyśmiała mój pomysł i wcisnęli mi skrzypce 
    %-(

    Jestem zadowolona - ogarnęłam szafy, zaszafki, podłóżkowia i WSZYSTKO mam wyprane! Jutro skończę składać, wiem, co kto ma :) a to znak. że nareszcie czuję się lepiej!
  • Wszystko wskazywało na to, że do 24.05 nie będziemy mieli pieniędzy na życie. Dziś rano wydałam ostatnie 15 zł. Jednak Dobry Bóg nie zostawił nas bez chleba...:)
  • ps. zdawała na flet dostała się na saksofon.
    saksofon chyba jednak przyjemniejszy
    to mowilam ja - flecistka :)
  • edytowano maja 2012
    Ha!
    Gdyby ktoś tęsknił do rozmów z Olesią :D, to od dzisiaj znowu mamy telefon stacjonarny!
    Jestem zadowolona! :D
  • porozmawiałam dziś ociupinkę z Bridget :D
  • Hehe, ja też :))
  • Znalazło się dziecko sąsiadów.
    Na kilka godzin zaginął 3 letni synek sąsiadów, wyszedł z psem...
    Brałam udział w poszukiwaniach... dziecko znalazło się 1 km od domu w polach... właśnie zaczynał się zmierzch...
    Bogu niech będą dzięki!

  • jukaa, brawo dla córeczki =D>
  • Ja też mam takie wrażenie, że moje dzieci to jakaś bajka. 

    Przygotowywaliśmy się z synem do sprawdzianu z angielskiego. Jest w 3 klasie. Bardzo się ucieszyłam gdy ten mój dyslektyk zamknięty w sobie bardzo, mówi do mnie podczas kolejnego mobilizowania go do napisania czegokolwiek ,,ja wolę mówić niż pisać, mamo a pani z angielskiego mówi, że lepiej się pisze a potem mówi, ja nie lubię pisać" Rok pracy w poradni zmiana olbrzymia.

     Moja 11 miała wczoraj wypadek w szkole. W czasie lekcji w-f zderzyła  się z koleżanką i  upadła ma beton. Zdarty łokieć, boli ją bardzo nadgarstek i olbrzymi guz na głowie z lekkim krwiakiem. Wszystko dobrze, ale wczoraj rano nie chciała iść do szkoły. Jest bardzo zmęczona ( ma tendencje do perfekcjonizmu i nauczyciele to bardzo wykorzystują a ona nie umie powiedzieć nie).

    Pytałam czy poodpoczywała by dziś, ale ona jednak poszła.  Jak nigdy przed wyjściem z domu jeszcze przypominałam, by poprosiła dziś swojego Anioła Stróża o opiekę.

     Wiesz mamusiu ja na przystanku miałam czas by się pomodlić przed szkołą i zobacz jak dziś pomógł mój Anioł Stróż.

    Pyta mnie czy się o nią bałam, a ja jej mówię, że dziś do szkoły nie poszła sama a ja wspierałam ją modlitwą na różańcu i byłam dlatego spokojna.

     Dobrze mi,  gdy mogę z dziećmi sobie tak pogadać.

     

     

     

  • @Agnieszko - gratulacje ! 
    juka - takoż :)
  • Anno78, ładne to, co piszesz...masz fajny kontakt z dziećmi
  • Jestem zadowolona, bo przestało padać i może a końcu wróci ładna pogoda a to oznacza........działkę
    \:D/
  • Aga dzięki  :)

    Agnieszkamama ja nie mogę cię czytać, zazdroszczę ci tej roboty na działce. 

    8->

    Mam nadzieję, że sobota bedzie moja. Mam astry na balkonie i czekają na posadzenie.

    Ta moja artystka pojechała jednak do szkoły muzycznej. Specjalnie dziś się dla niej zbiera orkiestra. Mam nadzieję, że da radę. Guz znikł, ale boli ją głowa i łokieć.

     

     
  • =D>
    Moja przyjaciółka i świadek ślubu wczoraj urodziła swoje drugie dziecko, córeczkę Nadię. Szok, bo termin miała na 13 czerwca i chyba niespodziewanie, sama jest trochę w szoku :)
    Szkoda, że w Irlandii i nie mogę się z nimi spotkać, ale i tak wspaniała wiadomość, bardzo się ucieszyłam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.