Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1101102104106107125

Komentarz

  • edytowano czerwca 2012
    @Pompejanko - dlaczegóż Ty, Kochana, nie masz swego wywłątka urodzinowego...??? Czy ja coś przegapiłam...???
    Wszystkiego, co dobre i Boże, w tym spełnienia marzeń! :*

    @};- @};- @};-
  • dziękuję Olesiu...Tak wyszło, może za rok będzie ;-) 8->
  • Pompejanko, WSZELKICH ŁASK BOŻYCH!!!
  • Dzięki,w tym roku całą oktawę pourodzinową świętuję dzięki Wam, Dziewczyny  :-*
  • Małgosiu, kiedy ja będę miała prawdziwe wakacje? Chyba za rok albo dwa...Na razie piszę aż napiszę...mimo uczucia spuchniętej głowy...

    Zazdraszczam tego poczucia, że są prawdziwe wakacje, choć lubię swoją pracę

    =:)

    Pompejanko,świętuj należy Ci się

    Małgorzato32 - Ty też się z tych wakacji ciesz

    a ja się będę dalej cieszyć pracą tfurczą

     

    :O)
  • Wczoraj u Haku w teatrze na przedstawieniu, że nie wspomnę o Zwiadowcach (10t.), a dziś udany koncert i radość z tych, którzy tam byli...A na początek spowiedź...Taak, to dobry weekend był!!!
  • I ja zadowolona 
    Miłą niedziela w gronie rodzinnym - siostra ( kaweczka ), rodzice, mąż i syn , spędziłam 
    Wybawiłam siostrzeńca za wsze czasy ( siostra &co na poprawinach )
    Potem festyn z okazji 80-lecia parafii, zabawa taneczna ( eh proboszcz hulał lepiej niz nie jeden młodziak )
    ba nawet piwka się napiłam, bo i towarzystwo fajne ;)

  • Jestem zadowolona,bo w sobotę miałam strasznie kłótliwą i trudną rozmowę z m., a od nd.odmawiam za niego pompę i atmosfera dobra,normalna,jak ręką odjął.
  • jupiiiiiiiiiiiii, wymaz GBS mi wyszedł ujemny. Bałam się tego jak nie wiem, bo wtedy niby domowy poród jak najbardziej, ale położna każde antybiotyki łykać. No, teraz to już tylko czekać :D
  • Dziś moje dzieciaki wymiatały na konkursie mitologicznym i zdobyły wszystkie trzy miejsca!!!Dumna i blada byłam, przy okazji popadłam w kompleksy - chyba za rok oni przygotują młodszych kolegów do tego konkursu. Poza tym gimnazjaliści - moje poprzednie dzieci - dali dziś koncert swojego zespołu rockowego...Powiem...NIEŹLI SĄ...A nie tak dawno pytali, czy mogą ponosić futerał mojej gitary - jutro zapytam ich o to samo :-)))))))))
  • edytowano czerwca 2012
    Ja też dziś zadowolona. I dumna z siebie...I z Weroniki też jestem dumna!!!
    Udało mi się dziś załatwić sporo spraw.
    No i Weronike zatargałam osobiście do dentysty. To nie lada wyczyn, zważywszy, że mieszkamy tak jakby na drugim pietrze. Na dól zniosłam ja na rękach. Ale już z powrotem weszła sama prowadzona i podtrzymywane przeze mnie. Oczywiście trwało to trochę czasu i zmachałam się niemiłosiernie. Ale jaka radość!
    Trzy zęby zaplombowane!!! I Weronika była przy tym baaaardzo dzielna.
    Poza tym, właśnie dziś Weronika poczyniła pierwsze próby pożegnania się z pampersem. Sygnalizuje swoje potrzeby!!!
    Oczywiście czucie ma od dawna, ale jak mówili lekarze, nie była na to gotowa i sugerowali, żeby jej nie zmuszać. Żeby sama dojrzała do tego... No i właśnie dzisiej zażadała, żeby ją zaprowadzić do toalety.
    :D
    Znów padam na pysk!
    Ale jestem taka zadowolona!
  • Ale sie cieszę Malgorzato!Jestes niesamowita!A Weronika zuch dziewczyna!
  • Ja jestem zadowolona, bo kupiłam sobie lepszego Mopa - wiem, że to głupie, ale na samą myśl, że nie będę musiała za każdym razem ręcznie go wykręcać tylko siup i już, robi mi się lepiej na sercu :)

    No i poza tym szykuje mi się mała przerwa w pracy nr 1 - tak do niedzieli :)
  • a ja dziś w sklepie popatrzyłam na mopy i sobie o Tobie pomyślałam, nie wiedzieć czemu. A później pomyślałam, że może bym też kupiła, skoro mąż mi dał kieszonkowe. A później pomyślałam, że co ja bym niby z tym mopem robiła ;)
  • Ja sama sobie kieszonkowe wydzieliłam - za przyzwoleniem męża ;)
    (wystarczyło intensywnie smędzić kilka dni) Przez allegro kupiłam, dowóz gratis
    A później pomyślałam, że co ja bym niby z tym mopem robiła ;)
    Teraz są takie cuda na kiju, co nimi można i ściany i okna i pewnie też i siebie
    Nazywają się mop rotacyjny
  • okna powiadasz? pomyślę chyba.
  • Pada deszcz :D wreszcie przestanie mnie boleć głowa.

    Dodatkowo czereśnie wcinam, ale pyszne :)

  • MonkoN, będę zadowolona jak jakoś przeżyję ten dzień

    samopoczucie mam dzisiaj kijowe - nie wiem, czy pogody, czy te mistrzostwa?

    >-)
  • A czereśni bym zjadła...może to sposób

    a Ty koleżanko nie jesteś czasem w stanie hm odmiennym?

  • MonkoN, będę zadowolona jak jakoś przeżyję ten dzień

    samopoczucie mam dzisiaj kijowe - nie wiem, czy pogody, czy te mistrzostwa? >-)
    Wiadomo, że przez EURO Ty na pogodę złego samopoczucie nie zwalaj tylko Ring sobie poczytaj od razu zrozumiesz :D :P
  • Na rozweselenie. Wiatr przewiał chmurzyska, świeci słońce, kawki pokrzykują, a przez chwilę jedna chmura biała miała uszy i pysk dokładnie jak misiek :\"> :(|)

    Jeśli chrześcijanin ma swoim życiem chwalić Boga, to powinien walczyć ze smutkiem?

    Czynić życie interesującym, tak?

    Chyba brakuje mi odmiany, wypoczynku, świezego powietrza, a tu to pisanie wisi nad głową, chyba to mnie przytłacza, że będę musiała siedzieć najbliższe miesiące prawie cały czas, że małża trudno ruszyć, on mnie na wycieczkę nie zawiezie, sama będę musiała gonic, żeby się ruszył, a nie mam na to czasu...i jeszcze obawy o zdrowie...ech

  • na pociechę - prawie wszyscy, którzy piszą większe jakieś prace, mają chyba chwile zwątpienia
  • edytowano czerwca 2012
    Uwędziliśmy pierwsze kiełbaski !!!!

    edit :
    kotki się znalazły :D
  • czyli kiełbaski, nie z kotków? ;)


  • Kolejny raz spotkałam się z Tają i jej rodzinką i pierwszy raz z Haczorami i Katarzyną- ale fajnie !
  • Jak mąż wrócił do domu, to od razu jestem bardziej zadowolona B-) .

    A w dodatku jako osobnik niestandardowy udał się na spacer w stronę parku

    %%-

    Chciał mnie zabrać, ale podziękowałam

     

    =:)

    Jak razem, to od razu raźniej

  • Kolejny raz spotkałam się z Tają i jej rodzinką i pierwszy raz z Haczorami i Katarzyną- ale fajnie !


    O! to masz powód do zadowolenia

    Zazdroszczę !
  • czyli kiełbaski, nie z kotków? ;)


    nie, nie, nie z kotków
    świniaka ubili my :D
  • Wsiadłam...........................................

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    na rower :D

     

    i pojechałam :D :D :D :D

    ale mega radocha.

  • edytowano czerwca 2012

    MonikaN super supel supel :D

    A my dziś kilka momentów na kijkach też cieszy

    :D %%-

    ale rower jeszcze bardziej

    spróbuję małża namówić na przejażdżkę - mamy jeden męski miejski

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.