Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

1102103105107108125

Komentarz

  • piłka do siatki Jukoo....chcę kupić taką małżowi na imieniny, które wkrótce
  • Przeczytałam książkę, pierwszą od dłuższego czasu i dom ani domownicy na tym nie ucierpieli, czyli się da!
  • Paszteciki IrenyB z nowym nadzieniem pieczarkowo- boczusiowym ...rewelacja:) 
  • Wspólna Msza z m., potem kino, lody, fajnie
    :D
  • Niedziela cudo, spokojna, rodzinna; mąż szcześliwy, bo padało i działki podlewać nie musiał

    Zazdraszczam wypadów rowerowych, ale jeszcze chwila (muszę odczekać jeszcze) i zacznę wsiadać, i jeżdzić po okolicach z mężem i Emilką.

    A, i drugi buk nam się przyjął, bo miałam co do tego wątpliwości. Ależ mnie to cieszy!
    Jeszcze ze dwadzieścia lat i będa dawać cień...
    :-))
  • My też miło...choć duszno było przed deszczem, gdy wędrowaliśmy na Mszę św. a potem jak lubię wspólne przygotowywanie obiadu i słodkie niedzielne lenistwo
  • Jestem zadowolona,bo jestem po wizycie,szybko,sprawnie,wyniki dobre(poprawiły się choć nie zeżarłam antybiotyku ani specyfiku na krew
    >:)),ale lekarzowi się tym nie chwaliłam, hyhy.
    Maria waży prawie 2 kg
  • Małż mmnie wczoraj zaskoczył mega pozytywnie. Po przyjściu z pracy odkurzył całe mieszkanie i zmył podłogi na mokro

    a rano pozmywał po sobie po śniadaniu

    *-:)
  • Dziś stoję na dyżurze, podchodzi taki szkrab z I klasy - Weroniczka- i wręcza mi rysunek wielkiej truskawki, którą sama namalowała. Podziwiam i oddaję, ona na to, że to dla mnie. No miło, piękny uśmiech jej posyłam, dziecię odchodzi, ale po kilku metrach zawraca i pyta: "a wie Pani, dlaczego to Pani dałam?".Szczerze mówię, że nie, a ona na to : "Bo Pani tak ciężko pracuje!" :-*  ....ktoś docenił ;-)))))
  • Pompejanka, cudne!

    Pamiętam o Tobie +

  • Dzięki, AgoMario, odwdzięczam się +++
  • Jadwiga, gratulacje
  • edytowano czerwca 2012
    Przylazłam tu znowu, bo..................

    Moje Kochanie samo do mnie przyszło i powiedziało "pu-pa"  :D

    No to jej pieluchę natychmiast zmieniłam - ja, zabiegana matka, która kupy nie wyczuwa, tylko odpowiedzialanosc na półtoraroczne dziecko zrzuciła 
    ;;)


    No to wracam do sprzątania..... ;)
  • jestem MEGA szczęśliwa mój mąż właśnie kosi trawnik !!!!!!!!!a trawsko bylo po kolana! wszystkie dzieci go wspierają ;) więc mam chwile dla siebie!
  • Jestem zadowolona, bo:
    okna dachowe już wstawione,dach skończony,góra coraz bardziej przypomina miejsce do zamieszkania,
    zjadłam dziś piękną czerwoniutką truskawkę z naszego ogródka-pierwszą tego roku,mniam !
  • upiekłam rozetę i udała się- niby nic a cieszy;)
  • to był długi,ale bardzo miły dzień i jestem bardzo zadowolona, że spędzony z mężem w całości!
  • Jesteśmy na fajnym spacerze,nareszcie przez chwile nie
    Pada;-)Syn śpi w wózku wozony przez tatę,młoda biega na leśnym placu zabaw,piękne widoki ,ja przycupnelam na ławce- Irlandczycy cieszą sie w gronie rodzinnym,dużo dzieci-pięknie!A ja DZis z
    Córka jeszcze do kina idę;-)))I ciasto wisniowe upieklam-przepyszne i mam zupę owocowa na obiad:-)
  • Mąż właśnie na kolację robi szparagi,mniam !
    =P~
  • A zdradzisz jak?
  • edytowano czerwca 2012
    Z tego,co podpatrzyłam, podsmażał na masełku, dodał pokrojone pieczarki, wcześniej podsmażone krążki pora, całość zalał śmietaną z odrobiną wody.no i dusił jakiś czas pod przykryciem, rzecz jasna
  • Przez dwa lata nazbierało mi się 18 dni zaległego urlopu.
    No, to teraz zaszalejemy  :D
  • Córka Natalka dostała się do drugiej szkoły muzycznej na skrzypce. W pierwszej zdała na saksofon.
    Zdecydowanie wybiera skrzypce.
  • Jestem zadowolona, bo pokonałam senność i udało mi się po południu dopisać fragment książki.
  • na razie się jeszcze nie cieszę, ale mąż mój złożył pracę licencjacką. Jeszcze czeka go archiwizacja, recenzje, obiegówka i obrona, ale już powolutku zaczynam się tak tyciuśko cieszyć

    :D
  • Haku, pisałam Ci priva idziecie ostro do przodu, wszyscy idziemy mimo przeciwności z Bożą pomocą

    Cudnego dnia dla Was - mimo deszczu

    %%-

    A jak spędzasz czas przy takiej pogodzie? Felka śpi czy się nudzi?

    Udaje Ci się zajrzeć do tekstu?

  • edytowano czerwca 2012
    @Haku - pięknie!


    Piekę właśnie placka z truskawkami i duuużą ilością kruszonki dla męża; leje- znaczy się roślinki wokół domu nam będą rosły pięknie. Mam cudnego męża i córeczkę :) Mężowi w międzyczasie pomagam rozczytywać klasówki (ma sie tę praktykę odczytywania hieroglifów, he, he). A, mąż dziś ma pierwsze jazdy z moim znajomym instruktorem.
    I tylko do roboty nie chce mi się iść...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.