Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

11213151718125

Komentarz

  • Wszystkiego najlepszego Aga!!!:fi::fi::fi:
  • Małgorzata32: synuś jest przesłodki, nie mogę się napatrzeć!:bigsmile:
  • 100 lat!!!:wink:
  • Aga,najlepsze życzenia
    Goska,wzruszyłam sie tym zdjęciem . Fajnie Cie zobaczyć w ciąży.
    Maniek,ale z Ciebie LASEK!!!!!!!!!!!!!!!
  • MamaMika, jak by nie było, to Ty widziałaś mnie w tej ciąży "na żywo". Tyle, że dawno to było...
  • Aga!

    :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
  • Aga sto lat ! :flowers:
  • Ja jestem zadowolona , bo Wiktorowi lepiej i możemy przejść z zastrzyków na antybiotyk doustny-teraz chce połykac.
  • Dzięki, totalnie się wzruszyłam, że ktoś reaguje na fakt, że stara krowa ma urodziny:wink:
  • He, he, he... Stara krowa, powiadasz?!
  • Aga, ja refleks mam niestety spóźniony nieco, ale wszystkiego co najlepsze. :bigsmile::fi:
  • Wszystkiego, co Boże, Aga!:bigsmile:
  • Super fajny dzień z moimi przyjaciółmi (chrzestny syna i jego żona w ciąży:bigsmile:). Choćby dla takich dni tak bardzo lubię być w Polsce!
  • spóźnione życzenia Aga
    sto lat!!!
    :flowers:
  • Życzenia najlepsze, też spóźnione (ale nie było mnie tu).


    :fi::fi::fi:
  • Zwiedziłam kopalnię w Bochni. Super jest!
  • No i kilka dni pływałam z najmłodszym. Też super!
  • Przy okazji odwiedzin w rodzinnym miescie spotkałam kolegę z podstawówki i profesora z liceum. Powrót do rzeszłości. Też super!
  • Wróciliśmy z konwiwencji, było dobrze.
  • mój syn zrobił rano dziewczynkom śniadanie, a ja mogłam poleżeć dłużej :bigsmile:
  • Berenika - a jak długo trwa zwiedzanie tej kopalni ?Dzieci małe się nie nudzą ?
  • Zwiedzanie do 2,5 godziny. Jakie małe? Raczej się nie nudzą, bo: jest przejazd kolejką, schody, dużo chodzenia...
  • Jestem zadowolona:bigsmile: i muszę się tym podzielić!

    Właśnie dowiedziałam się, że jestem zdrowa. Po długiej walce pozbyłam się gronkowca złocistego...

    Z radości znów wypiłabym herbatę pokrzywową... gdyby mi się nie skończyła już:sad:
  • W sobotę popsuła mi się pralka. Dzisiaj z bólem serca i kręgosłupa prałam tony brudnych ciuchów we Frani...
    A mężuś wrócił z pracy, rozkręcił pralkę poprzeglądał, podotykał i już działa!
    HURAAAAA!
    Nawet mnie plecy przestały boleć z tej radości. No i kasa w portfelu została.
    Bogu niech będą dzięki!
  • A ja jestem zadowolona, bo mam nową bardzo fajną koleżankę, która w dodatku jest moją sąsiadką z bloku, wprowadziła się niedawno. Dzieli nas 9 pięter :)
    Mamy dzieci w podobnym wieku i bardzo dobrze nam się rozmawia. W dodatku, a może przede wszystkim, jest osobą wierzącą.

    Żegnajcie samotne spacerki a także nudy na pudy w deszczowe dni!!!
  • To powiedz przynajmniej, jakie macie te propozycje imienia:wink:
  • Małgorzata .....pliz .....
  • Ciocie nie wytrzymają do maja.
  • Małgorzata wspominała kiedyś , że co 4 lata rodzi chłopaka ... :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.