Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

11516182021125

Komentarz

  • Dziś w niedzielę było pogodnie i wiosennie. Byłam w kościele na Mszy św!!! Szliśmy z małżonkiem a dookoła budziła się wiosna :smile:
  • Choć dzis nie za dobrze sie czuję,dzis pierwszy raz slysze ptaszki spiewajace za oknem:bigsmile:ślicznie spiewaja:bigsmile:
  • Odwiedzilismy Muzeum Zabawek. Nie wiem, kto miał większą frajdę, my, czy dzieci...:ap:
    Mają tam moją lalkę....!:el:
  • Jestem od roku na tym forum. :bigsmile:
    Dobry czas. :bigsmile:
  • @Olesia! Wreszcie w dobrym wątku. Udzielaj się tu częściej.

    I nie ma wykrętów, że nie masz powodów. [Bo wiem, że masz:tongue:]
  • Jestem zadowolona, bo mija kolejna zima bez chorób, bo jesteśmy rodziną, bo wreszcie nadeszła wiosna! A dziś pierwszy dzień na działce i sianie pierwszych roślin. Dobrze jest żyć!
  • Jestem zadowolona

    Daliśmy Panu Bogu szansę

    A myślałam ze nie damy rady :cq::cz:
  • A, to Ty o tym pisałaś w wątku o debacie!
    O, ja głupia, niedomyślna!

    :bigsmile:
  • Miałam już napisać poprzednio, ale... :bigsmile:
    Otóż jestem zadowolona, ponieważ mam wspaniałą najstarszą Córkę.:bigsmile:

    Poza tym - dostałam od niej zestaw kosmetyków avonowskich:bigsmile: : cienie do oczu w pięciu odcieniach, błyszczyk, szminkę i konturówkę (3 w 1) oraz mleczko do demakijażu. I jak tu nie skakać z radości...???:cool:
  • Olesiu, super! Mnie cieszą apaszki i chustki w bajkowych, żywych kolorach, które motam na głowie :cool:. Naprawdę można się w ten sposób odmienić :smile:. Sytuacja wymusiła zmianę wyglądu :tongue:. Na beżową czapeczkę (ze sklepu medycznego) zakładam na przykład apaszkę jasnofioletową, a na nią w formie turbanu apaszka w kolorze róż indyjski, trochę makijażu, klipsy posrebrzane firmy colibra i gra :cool:!
    Albo dwa szale czerwono-czarny i czerwono-łososiowy zwisają sobie z głowy - coś w stylu "Dziewczyna z perłą" albo "Królowa Bona".
    A teraz noszę do komputera chustkę zieloną w złote wazy - dostałam ją do Żony mojego Taty. Mój mąż mówi na to: a co to za piractwo?
    Drugi powód do zadowolenia to wiosna :smile:.
    Małżonek dziś zakupił zabawny (niertęciowy) termometr na okno, który nazywa się pogodynka, bo też podaje mini prognozę pogody :smile:. :wink:
  • AgaMaria, podziwiam Twoją radość życia. Potrafisz się cieszyć rzeczami, których ja w swojej głupocie nie zauważam...:shamed:

    A ponieważ jest to wątek dla zadowolonych, to napiszę, że jestem bardzo zadowolona, że można już pranie na podwórku powiesić i zostały mi już tylko dwa okna do umycia.:bigsmile:
  • ponieważ to wątek zadowolony, to na priwa napisałam co myślę o ostatnim poscie :cool:





    :wink::wink:

    edit:

    tzn, o drugiej części, bo z pierwszą się zgadzam
  • Moja pierworodna zdobyła dzis pierwsze miejsce w zawodach pływackich o mistrzostwo Katowic!!!! Pękam z dumy!:cheer:
  • no pogratulować !!!
  • Bogusia, serdeczne gratulacje!!! :fi:, cieszymy się razem z Wami :bigsmile:
  • Gratuluję utalentowanej córki!
  • Oj to pranie!widze że wiecej ludzi sie z tego cieszy-ale ja sie nabawilam zapalenia oskrzeli-wieszalam,biegalam po suche w cieniutkiej bluzeczce,ale jestem zadowolona bo lepiej już:bigsmile:
    Gratulacje Bogusiu.
  • Bogusia, gratulacje!
    Pozdrowienia dla Najszybszej Rybki Katowic!:bigsmile:
  • Super pływaczka! Gratulacje!!!:surprised:
  • Jestem wdzięczna Bogu za ten czas, ostatnie dni, a zwłaszcza za ten Wielki Post, za to że uczy mnie zauważac i cieszyc sie z najmniejszej rzeczy.
    I ta wiosna za oknem!!!:bigsmile:
  • Bogusia, gratuluję i napiszę, ze to jest wielki powód dla którego trzeba mieć dzieci - ich radości stają się naszymi radościami, a jak masz kilkoro dzieci, to tej radości......


    Nie będę pisała o drugiej stronie medalu, przynajmniej nie w tym wątku :wink:
  • A ja jestem zadowolona, bo małżonek wziął starsze dziewczyny na gimnastykę, najmłodsza śpi, a ja mam luzik :swingin:
  • Tylko Cart trochę niepokoju zasiała, czy by przypadkiem nie spojrzeć na te okna :shamed:
  • Ojtam, ojtam...
    Nie patrz na okna, bo nie warto. Czystsze od tego nie będą. :crazy:

    Zrób sobie jakąś przyjemność- ja w takich chwilach pomykam do wanny z pianką i książką w ręce.
  • Gratuluję utalentowanych pociech! :bigsmile:
  • Też gratuluję-
    nasi tez jada na zawody,jesli będzie tak jak w zeszłym roku -to tu tez napisze.
  • Fajnie:bigsmile:
  • Nasz Jaś wygrał dziś konkurs szkolny "Cyferka" i teraz będzie reprezentował szkołę w etapie miejskim.
    Jaś jest w drugiej klasie.
    A my oczywiście pękamy z dumy.:cool:
  • Jestem bardzo zadowolona, bo spędziłam cudowne 4 dni z samym mężem... (co oczywiście oznacza, że jestem wyrodną matką, a on ojcem) i jeszcze jestem bardzo zadowolona, że wróciłam do domu i dwa moje najmłodsze przytulaski leżą koło mnie, a jutro zabieramy się wszyscy i jedziemy do starszaków na ostatnie w tym sezonie zawody.
  • Tak tu wklejam bo się cieszę,ze to znalazłam:
    1.Nie myję okien, ponieważ...
    ...kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i zrobił
    sobie krzywdę.

    2.Nie pastuję podłóg, ponieważ...
    ...boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a ja
    będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie zaskarżyć.

    3.Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ...
    ...dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałam im imiona, a one zgadzają
    się ze wszystkim, co mówię.

    4.Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ...
    ...wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom.

    5.Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ...
    ...lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta była zazdrosna.

    6.Nie wyrywam chwastów w ogrodzie, ponieważ...
    ...nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to projektant doskonały.

    7.Nie chowam porozkładanych rzeczy, ponieważ...
    ...nikt ich potem nigdy w życiu nie znajdzie.

    8.Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ...
    ...nie chcę, żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę
    do nich z wizytą.

    9.Nie prasuję, ponieważ...
    ...wierzę etykietkom, na których napisano â?nie wymaga prasowaniaâ?.

    10.Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ...
    ...nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić i
    zostać pomarszczonym, zrzędliwym starym prykiem!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.