Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

11415171920125

Komentarz

  • Nie wiem czy taka przystawka, o której pisze AB pasuje do takiego trzykołowego wózka? Bo one mają nieco inny układ ramy. Ja raczej myślałam o dostawce doczepianej z tyłu ...
  • Są i takie, gdzie można usiąść...
  • [cite] Malgorzata:[/cite]
    [cite] Małgorzata32:[/cite]Więc tak sobie myśle, że chyba nie warto... Albo starsza będzie chodzić. Albo będziemy się ratować chustą dla malucha...
    Myślałam też ewentualnie o takiej doczepianej przystawce do wózka, o ile trafi się okazja. Bo jakoś za bardzi nie chcę inwestować. a tu można naprawdę kupić tanio fajne rzeczy z drugiej reki. Tylko trafić trzeba... Ja np nabyłam gondolę do opisywanego powyżej wózka quinny za.........2 euro! Właśnie czeka wyprana na nowego pasażera.


    no włąsnie z tego powodu też myślę o chuście
    bliźniaczy już mam dla starszych co prawda
    ale na wkacje wyjeżdżam zawsze,
    inwestycja 2 tysięcy na kolejny wózek mnie nie interesuje
    więc może jednak chusta

    ale nie wiem, czy sie dam przekonać
    ja jednak wózkowa jestem zdecydowanie, z naciskeim na zdecydowanie:cool:

    To tak jak ja:bigsmile:

    Ale profilaktycznie chustę mam już pożyczoną...
  • [cite] Malgorzata:[/cite]bo będę miała troje w sumie małych dzieci
    czyli dwie do wóżka, i dzidzię gdzie??

    ło matko
    się zastanawiam jakbym pierwszy raz miała tyle maluchów:wink::wink:

    chyba sie starzeję:cool:

    Małgorzata, przecie Ty młoda matka jesteś!
  • super te dostawki!
    ja dla 1,7 miesięcy używałam takiej doczepianej "deskorolki", Wojtek zwykle na niej siedział. Teraz zimą jej nie używam.
  • Na zakupy, to koniecznie z wózkiem. No bo, czymś trzeba je przywieźć....
    Ja mam taką jedną dużą spacerówkę, z wielkim koszem specjalnie na zakupy.
  • Po zakupy :shocked: Nie dość, że nosić dziecko to jeszcze siaty z zakupami? Od czego są wózki?:wink:
    Edit: Znów spóźniony refleks. Chyba już sobie pójdę.:cry: :wink:
  • dziewczyny w kwestii wózków trzeba by załozyć nowy wątek. Bo ludziska gotowi sobie pomysleć, że nasze zadowolenie zależy li tylko od...wózków...
    :rolling::rolling::rolling:

    A ja to tak w ogóle od godziny wybieram się na zakupy...
  • A ja jestem zadowolona ,że Iguśka zaczyna chodzić(11mies),od 7 mies raczkowała,mala też zadowolona.
  • Z tygodniowym poślizgiem, prawie zdrowi jutro wyjeżdżamy!!!:bigsmile:
  • Ja tutaj Bo szybko z telefonu,wyszlismy z choroby I Vincent tez!!!!Dziekuje za modlitwe,katar opanowwny,Corcia tylko koniec kaszlu,ja ok,Maz tez konczy kaszel.Bardzo Wam za modlitwe dziekuje!!!
  • Dzisiejsza ewangelia, budujące słowo naszego wikarego a poza tym piękna słoneczna pogoda za oknem, mąż bawiący się z dzieciakami - nic tylko się radować!!! :bigsmile:
    Miłej niedzieli wszystkim!!!
  • Tak, dzisiejsze czytania dają do myęlenia i wspierają - zwłaszcza o tym, że Bóg o nas nie zapomni :smile:
    U nas słoneczka mało. Z zabawnych rzeczy - stołówka u nas na parapecie okiennym, masowe lądowania kawek i srok - towarzystwo przyzwyczaiło się do dokarmiania smakołykami :cool:
    Niestety, na poczatku kulturalnie łapały zdobycz i odfruwały, a teraz, chyba z emocji, zdarza im się kupę na parapet walnąć :wink:
    Jak tak dalej pójdzie, stołówka zostanie zamknięta :wink: do odwołania :shocked:
  • Sanepid zamknie? :wink:
  • A ja jestem dziś zadowolona, bo moja mama rozmawiając ze mną przez telefon o przyjęciu, które planuje w wakacje użyła sformułowania: "no i mam nadzieję, że mi pomożesz, chyba, że będziesz w ciąży, to cię nie będziemy wtedy męczyć"

    Powiedziała to tak naturalnie, że chciałam zakrzyknąć: "Kim jesteś i co zrobiłaś z moją matką?!"
    :cool:
  • :clap::clap::clap:

    Czyli, twoja mama dopuszcza taką eewntualność???:bigsmile:
  • Wygląda na to, że tak.:bigsmile:
  • Urodziny córki. Dużo koleżanek. Głośna i męcząca impreza. Tak jak lubi najbardziej.
  • C&P, może trzeba wyjść na przeciw tym oczekiwaniom? :wink:
  • Może?
    Na pewno!

    Tak okazja może się nie powtórzyć! :ad:
  • Albo mama może zmienić zdanie...:bigsmile:
  • C&P - Ja się modlę codziennie...:boogie:
  • @Małgosia:
    A, to już jej problem, nie nasz.
    Słowo się rzekło, kobyłka u płota. :cool:
  • Oj, zwiększam wysiłki - jutro post w intencji poczęcia Córeczki C&P. A co...!:bigsmile:
    Całkiem serio.
  • Olesia dzięki! :kissing:
  • To by dopiero była księżniczka :bigsmile czego z całego serca życzę:bigsmile:
  • Mam znajomych, którym właśnie po pięciu synach urodziła się była dwa lata temu córunia.:bigsmile:

    Jeśli tylko jest w Bożych planach, to będzie...!
    :bigsmile:
  • Właśnie wróciłam z koncertu dla dzieci. Ale zabawa!
  • Powoli szykujemy się na powrót taty ze szpitala. Dziś udało mi się zaklepać wózek inwalidzki i łóżko rehabilitacyjne po sensownych cenach. I zupelnie przypadkiem :wink: dostalismy krzesło toaletowe! Remont-przebudowa mieszkania taty idzie pełna parą. Udało się zorganizowac dochodzące opiekunki.
    Zaczynam lżej oddychać.....może się uda to jakoś połapać, a wiało niemocą....:cu:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.