Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

11718202223125

Komentarz

  • I tak mniej niż jak byłam w pracy.
  • A ja dziś pyszczydło do słońca wystawiłam na spacerze i taka mnie błogość ogarnęła, że wstać z ławki mi się nie chciało.
    Odwaliłam zaległe prasowanie i próbuję się uśmiechać do Żurka, który ma dziś "dzień miągwy".
  • A mój dwulatek wczoraj miał pierwszy dzień o suchych majteczkach (po wielo-miesięcznych zmaganiach).
  • Małgorzato, też tak mam z tymi porządkami ....:)
  • Olesiowie :fi::fi::fi:
  • co to "dzień miągwy"?
  • Oj, dawno minęły czasy Idy, ale nic to! Syna poproszę, to mi wypożyczy na swoją kartę:bigsmile:
  • Jestem zadowolona...bardzo..wczoraj dostaliśmy klucze do mieszkania.
  • apowojek super!!:cheer:
  • Jest z czego sie cieszyć:bigsmile:
  • Młody człowiek zatrudniony przez spółdzielnię na stanowisku dozorcy z zapałem i starannością sprząta chodniki i trawniki przed blokiem. Wita się ze mną uprzejmie i radośnie zagaduje. Czy to nie zaskakujące?
  • Wczoraj w poradni spotkałam koleżankę ze studiów. Gdy widziałyśmy się ostatnio, ponad 10 lat temu, obie byłyśmy młodymi mężatkami - ona miała półroczną córeczkę a ja jeszcze nie miałam dzieci. Wczoraj okazało się, że obie mamy po piątce "na stanie". Miło było znów pogadać po tylu latach i nadal mieć wspólne tematy :bigsmile:
  • Juhuuuu! Wiossna!

    Przed nami zapowiada się bardzo piękna pogoda - dużo słońca i wysokie temperatury. Już w ten weekend do Polski z południa napływać będzie ciepła masa powietrza zwrotnikowego, która przyniesie ze sobą letnią pogodę.

    Już dzisiaj w Polsce w niektórych miejscach było bardzo ciepło. Przykładowo we Wrocławiu i w Opolu termometry pokazały około 18°C, a w Krakowie aż 19°C. Do tego w prawie całej Polsce mamy do czynienia z bezchmurnym niebem i słoneczną pogodą, prawie... gdyż w Polsce północnej zalega warstwa chmur, z których miejscami pada deszcz.

    W czwartek pogoda będzie podobna do dzisiejszej, a mianowicie dużo słonecznych chwil, dodatkowo w większej części kraju zapanują wyższe temperatury. W wielu miejscach termometry wskażą powyżej 15°C, najcieplej będzie w Polsce południowej, najzimniej zaś na krańcach północno-wschodnich, gdzie temperatura będzie się mogła utrzymywać w okolicach 10°C, do tego w tamtym rejonie najdłużej zalegać będą chmury, możliwe też będą opady deszczu. Popadać przelotnie może również w zachodniej połowie kraju.

    W piątek przez Polskę z zachodu na wschód przechodzić będzie front okluzji chłodnej, spodziewajmy się więc wtedy niewielkiego ochłodzenia o kilka stopni, do tego przewidywane są przelotne opady deszczu, głównie o słabym, lokalnie umiarkowanym natężeniu.

    Natomiast sobota i niedziela zapowiadają się bardzo ciepło. Przeważać będą chwilę słoneczne, do tego temperatura podskoczy do "letnich" wartości, kiedy to w niedzielę miejscami słupki rtęci mogą wskazać w cieniu nawet 24 - 25°C, a w przeważającej części naszego kraju temperatura przekroczy 20°C. W pierwszej części nocy z niedzieli na poniedziałek, głównie na zachodzie termometry mogą wskazywać nawet 15°C, a więc wyjątkowo ciepło jak na początek kwietnia. W niedzielę niewykluczone też będą pierwsze burze w tak ciepłej masie, głównie na zachodzie i północy kraju.

    Najbliższe dni i końcówka tego tygodnia zapowiadają się wręcz idealnie, dużo słonecznych chwil, letnie wartości temperatur i możliwość zjawisk burzowych, ale o tym będziemy na bieżąco informować, tak więc zapraszam do aktywnego śledzenia naszego forum w związku z możliwością wydania w najbliższym czasie pierwszej w tym roku prognozy konwekcyjnej. I oczywiście zachęcam aby spędzić ten czas wolny podczas weekendowej pięknej pogody na świeżym powietrzu.
  • Wiosna mnie wygoniła z domu. Pół roku siedziałam w domu z dziećmi. Wreszcie na rowerze mogłam się dotlenić. Pogoda jest na lubelszczyźnie jeszcze z rannym mrozem ale później to nawet 18stopni ciepła. Cieszę się że mamy cieplej!:smile:
  • Jestem baaaardzo zadowolona, bo znalazłam w końcu swoją zgubioną komórkę.
    Wprawdzie mąż już mi zorganizował inną, ale trudno by mi było odtworzyć wszystkie kontakty...
    :jumping:
  • Małgorzata32 - ja też znalazłam zagubioną komórkę, dzisiaj w szkole, leżała rozładowana w pokoju nauczycielskim :D Może to " Dzień odnajdowania komórek " ? :bigsmile::bigsmile:
    Poza tym dostaliśmy " Trzynastkę". 40 % ale to zawsze dodatkowy grosz:) Kupiłam buty ortopedyczne dla córki :)
    Bardzo jestem zadowolona :smile:
  • [cite] apowojek (Agatka):[/cite]Jestem zadowolona...bardzo..wczoraj dostaliśmy klucze do mieszkania.
    Apowojek jak spalaś-ja bym oka nie zmrużyla z radosci!
  • Ha wróciłam z policji ubawiłam i siebie i komisariat oddają policjantowi telefon kom. mojego syna bo sama na nim nic nie umiałam zrobić a potrzebne dane miałam w sms.Wyglądało to tak jakbym podawała pająka ptasznika, sama mam ubaw a co dopiero Oni:bigsmile:
  • [cite] Bridget:[/cite]
    [cite] apowojek (Agatka):[/cite]Jestem zadowolona...bardzo..wczoraj dostaliśmy klucze do mieszkania.
    Apowojek jak spalaś-ja bym oka nie zmrużyla z radosci!


    Dobrze spałam:)
    Wczoraj widzieliśmy się z człowiekiem, który będzie robił nasz remont. Przestanę chyb dobrze spać i zacznę się n=martwić podłogami, drzwiami, kasą....
    Ale i tak jesteśmy szczęśliwi, wprowadzimy się pewnie w maju, w okolicy naszej 13 rocznicy ślubu.
  • Bo w moim padła bateria! A tak w ogóle byłam zgłosić sprawę z allegro.
  • Jestem baaardzo zadowolona... Kolejny piękny słoneczny dzień, wzystkie sprawy urzędowo budowlane załatwione, Poldus śpi, idziemy przez park, w oddali macha do mnie koleżanka, zaraz napijemy się wspólnie kawy:)))
  • Słonecznie powiadasz, u nas leje jak z cebra. Ale i tak jestem zadowolona :-)
  • Słońce świeci i opętało mnie porządkowe szaleństwo. Narazie jedno okno umyłam i rozmyślam nad następnymi tylko ile synek pośpi i czym potem doczłapie popołudniu do pracy?

    Ale dzień jest po prosti pięęęęęęęknyyyyy!
  • Bardzo słoneczna pogoda, więcej energii!
  • Wbrew wszelkiemu rozsądkowi kupiłam sobie dwie płyty, teraz słucham i czuję się szczęśliwsza.:bigsmile:
  • wiosna srosna
    Basia ma ponad 39 st.gorączki:angry:
  • Poczułam wiosnę i kupiłam sobie trzy spódnice!!!

    A skąd te wykrzykniki?
    Bo ja strasznie niezdecydowana jestem i godzinami potrafię coś przymierzać i marudzić. A tu weszłam, przymierzyłam i kupiłam. I jeszcze mi się podobają!
    Idzie nowe?:wink:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]dziś podpisaliśmy z mężem " papiery o zasiedleniu" nowego mieszkania




    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    hip hip hurra:cheer: gratulujemy:clap:
  • :cheer::clap::cheer::clap::dinner:to okazja!
  • Jestem zadowolona, ponieważ poznałam Honoratę, jej Męża i Córeczkę, Ninkę. :bigsmile:
    Na dodatek zostawili ciuszki dla Zuzi i Wnusi, dodam - bardzo ładne.:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.