Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

11617192122125

Komentarz

  • Ale sie narobiłam od wczoraj...... :cq:

    Boże, jak mnie to uszczęśliwia!!
  • Nie mogłam tego przeczytać z godzinę wcześniej?! Właśnie skończyłam myć okna :bigsmile: Zadowolona jestem, okna mam umyte sporo innej pracy odwalone, zostało jeszcze dużo ale mnie wzięło na generalne porządki, nawet ściany umyłam w pokoju. :bigsmile:
  • Kurcze daleko trochę , chociaż za leniwe to się mogę zastanowić:wink:
  • [cite] Irkub:[/cite]Nie mogłam tego przeczytać z godzinę wcześniej?! Właśnie skończyłam myć okna :bigsmile: Zadowolona jestem, okna mam umyte sporo innej pracy odwalone, zostało jeszcze dużo ale mnie wzięło na generalne porządki, nawet ściany umyłam w pokoju. :bigsmile:

    Dobrze, że nie przeczytałąś, straciłabyś parę...
  • A ja się muszę gdzieś pochwalić! O 16:00 przjeżdzają do mnie z Poznania: moje 2 siostry i 2 braci! No i szaleję, ze szczęścia! Jedna siostra nie mogła, bo egzaminy, ale reszta to się skrzyknęła spontanicznie... :er: Oni są tacy nieobliczalni, szaleni, radośni! No szaleję ze szczęscia! :ag::ag::ag:
  • Jestem zadowolona, bo już po chemii w domu. :smile: Mogłam odmówić Drogę Krzyżową i wysłuchać Koronki z Radiem Niepokalanów - polecam to radio :smile:.
    A teraz gotujemy z małżonkiem rybę na parze :tongue:.
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Jestem zadowolona, bo już po chemii w domu. :smile: Mogłam odmówić Drogę Krzyżową i wysłuchać Koronki z Radiem Niepokalanów - polecam to radio :smile:.
    A teraz gotujemy z małżonkiem rybę na parze :tongue:.
    Smacznego zatem i zdrówka życzę!
  • oprócz tego,ze jestem zadowolona,ze AgaMaria jest zadowolona:bigsmile::bigsmile:, to jestem zadowolona,, bo spadł śliczny, biały śnieżek, otulił dość grubą pierzynką cały świat za oknem. To dżołk taki.
    ?żołk - że się cieszę:confused:
  • Jestem zadowolona - wytrzymałam z jednym Mężem całe 22 lata!!!:tooth:
    Dzisiaj mamy 22 rocznicę!!!:swingin:
    To był dobry czas...:ab:
  • :clap::clap::clap:

    WSZELKIEGO DOBRA na dalsze wspólne lata!
  • Olesia gratulacje!!! Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata wspólnego życia.:ip::ip::ip:
    :heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce::heart::heart::heart::heart:
  • Mam nadzieję, że będą coraz lepsze...:wink:
  • No i gratulacje dla męża, że wytrzymał z Tobą:bigsmile::bigsmile:
    :fi:
  • O. Dokładnie...:shamed:
    Ma prostą drogę do świętości przy mnie... :shamed:
  • Olesia gratulacje !!! :bigsmile::ba::ba::ba: i oby jeszcze pięć razy tyle
  • A ja jestem zadowolona ,bo przeczytalam mile wpisy tutaj -te ostanie....az milo na sercu...
  • Olesia moje gratulacje najserdeczniejsze!

    Też dziś jestem zadowolona, dobry dzień jest, mimo pobudki o 6 ranoi śniegu za oknem (szok, szok, szok)
  • Olesia GRATULACJE i wszystkiego dobrego na kolejne, wspólne lata!!! :fi::fi::fi::ba:
  • @Olesia, to może z tej okazji jeszcze jakiś mały braciszek mi się dostanie?:D
    :cheer:

    PS. Jak na moje to jest jeszcze inaczej. Dzieci mają z Wami prostą drogę do świętości:bigsmile:
  • Braciszek...? Hmmm... Wiesz, że super pomysł...???:bigsmile:


    Mądralo...!
    Niedługo to samo będę mówić o Waszych dziaciach.:bigsmile:
  • Olesiu- gratulacje !!
  • @Olesia, ja już 21 lat do tej świętości przy Was idę i dojść nie mogę:bigsmile:

    Więc chyba nie jest aż tak źle:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Każdy ma swoją drogę, Twoja widocznie nieco dłuższa - przy Mężu (swoim) będziesz ją kontynuować.:tongue:
    A on przy Tobie.:bigsmile:


    Tata Cię pozdrawia serdecznie i w czółko całuje po ojcowsku.:bigsmile:
  • A wyśle mi kawałek ciasta? Wtedy byłabym zadowolona, jak na ten wątek przystało...:bigsmile:
  • Tata mówi, że wsiada do auta i jedzie.:bj:
  • :cool:

    A szybciej się nie da? Mailem jakimś czy smsem? :bigsmile:

    Właśnie, maila Ci wysłałam. Chodź tam:tongue:
  • Dziękuję Wam za Waszą modlitwę za moją Siostre ( miła krwawienia w ok 6-7 tyg ciąży ) wszystko minęło i jest ok , widziałam fotki z usg !!! jest malutki nas "groszek" jak Go JA nazywamy ale jest wszyseko ok




    DZIĘKUJĘ Wam Wszyskim

    Cieszę się jakby to był moje ;)
  • Pranie juz powieszone, kolejne przygotowane,piję kawkę myślę o tym co jeszcze posprzątać.Młody do kościółka na 11 ja na 18 zdążę się wyszykować jest super!
  • Irkub tyle prac w niedzielę? Pranie? Sprzątanie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.