Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

11819212324125

Komentarz

  • Moja córcia dziś "zdobyła" chustę zuchową:bigsmile:
    wróciła ze zbiórki przeszczęśliwa :)

    a ja jestem zadowolona, że zwlokłam się (dosłownie)z łóżka i ją zaprowadziłam :bigsmile:
  • Sylwunia!
    Gratulacje dla córci!
    Jutro luknę do jednego sklepu. Jakby były pierścienie, to wziąć?

    A ja piłam dzis z MonikąMa! (herbatkę i wodę- post:wink:). Wygląda kwitnąco!
    Wiadomo...wiosna!
  • [cite] balum:[/cite]Sylwunia!
    . Jakby były pierścienie, to wziąć?

    weź, weź:bigsmile:

    ale specjalnie nie leć:wink:
  • skorzane plecionki, metal czy plastik? (mam nadzieję, ze wiecej mozliwości nie ma...):surprised:
  • Po wczorajszym dniu też jestem zadowolona...Pierwszy piątek miesiąca, spowiedź, rozmowa z księdzem, Msza św o szczęśliwe rozwiązanie...Trochę lżej na duszy. Ale problemy mojego syna i tak mi odbierają radość życia...

    A dziś na pociechę piękne słoneczko!!!Przynajmniej tyle...
  • Ja też jestem zadowolona dziś z rana byłam u spowiedzi i na mszy ...
    Dostało mi się nie żle w konfesjonale ale mi się należało ...

    Ostatnio jestem :eu::en::en:....zbyt nerwowa ..dobrze ,ze ksiądz mi przygadał
  • Nie chodzę do spowiedzi ,nie słyszę księdza :sad:
  • [cite] Irkub:[/cite]Nie chodzę do spowiedzi ,nie słyszę księdza :sad:
    Irkub-dlaczego?
  • Bo nie słyszę go no, a nie będzie się darł na cały kościół.
  • Można się spowiadać twarzą w twarz np. w zakrystii. Są też konfesjonały zamykane tak, że nikt postronny nie usłyszy nawet, jeśli ksiądz mówi głośniej.
    Chcieć to móc.
  • Nie wiem nic na ten temat, do ślubu jedynie poprosiłam księdza i spowiadał mnie na krześle :-) Ups zepsułam wątek ten być dla zadowolonych.
  • Jak się wyspowiadasz, to będziesz zadowolona.
    I może nam tu o tym napiszesz:bigsmile:
  • Hurrra!!!

    Zadowolona to za mało powiedziane!

    Mąż mi kupił żelazko, chociaż nie zamierzał.
    Pojechał na wernisaż, a w drodze powrotnej wstąpił po zakupy do leclerca. Zobaczył dobre żelazko i kupił (philips gc 4410- ponadczasowa klasyka). Było tylko 9 zł droższe niż w internecie...

    A ja od 2 miesięcy wybierałam, przebierałam, czytałam opinie...

    Teraz jeszcze tylko lodówka :bp:
  • Zuch chłopak!
  • A ja tez jestem zadowolona, bo wspólnie z córka posprzatałam generalnie wspólny pokój młodszych dziewczyn. Nie macie pojęcia ile rzeczy wywaliliśmy...

    No i ta pogoda... Przez cały dzień było ponad 25*C. Dzieciaki przez wiele godzin bawiły się w ogródku. A wieczorem zjedliśmy sobie kolacje na dworze. Normalnie jak w lecie!:bigsmile:
  • Obiecałam komuś ciuszki... jeszcze nie zdążyłam ich wysłać, a już dostałam dla mojego Franulka 4 pary nowiusieńkich butów i zasłonki do dziecinnego pokoju :cheer:
    No i jak tu nie być dobrym dla innych...?:bigsmile:
  • Okna znowu umyłam tyle tylko że w jednym pokoju gdzie mała już zdążyła odcisnąć rączęta. Łazienka od stóp do głów ze ścianami łącznie, czekają grzejniki ale to mała musi wstać bo robię je z pomocą odkurzacza i pomycie podłóg i tak się zastanawiam co jeszcze,pewnie szafa dziecięca :-) Zobaczymy czy zdążę normalnie mania sprzątania, no ale ja dopiero teraz mam na to czas, nawet nie myślałam że tak chałupę zapuściłam.No cieszę się po prostu.
  • No i jeszcze na dodatek w książce pt:"Irena Kwiatkowska i znani sprawcy" Romana Dziewońskiego znalazłam takie cudo :

    Kobieta to jest słaba płeć.
    Wątła roślinka,proszę pani.
    Kobieta musi męża mieć,
    by się jak powój wesprzeć na nim!

    Życie jak pająk stawia sieć!
    Dokąd się udasz - wszędzie klęska!
    Gdy cię nie chroni męska pierś!
    Choćby cherlawa ale męska!!!

    Dedykuję ją wszystkim naszym Panom na których to piersiach się wspieramy :-)



    I jak mozna być niezadowolonym,no jak.
  • Doczekaliśmy się Mszy Trydenckiej w Siedlcach. Nie jestem zadowolona , jestem szczęśliwa:bigsmile:
  • [cite] AB:[/cite]Weszłam w stroj kapielowy :bigsmile: nieciążowy:bigsmile: Jutro ide na basen!!!!!!!:surfing:


    AB - tak trzymać...!:bigsmile:
  • mieliśmy dziś cudownych gości!!
    Balunkowie są fantastyczni:bigsmile:

    moje dziewczyny popłakiwały z tęsknoty :wink: po ich wyjściu!!!

    mam nadzieję, że to nie był ostatni raz !!!!!
    zapraszamy znów!!!
  • Udało mi się przejrzeć szafę z ubraniami młodego i na dodatek wszystko przymierzył,kwękał i stękał ale dał radę.
  • Schudłam ...



    kilogram:bigsmile:
  • No to ja tak:
    - dziś spacer na drugi koniec miasta do parku, dzieciaki na rolkach, my z wózkiem, potem pizza w charakterze obiadu, więc odpadło gotowanie i zmywanie, potem goście, na których czekałam już dłuuuugo.

    - dwa centymetry w pasie mniej a ćwiczę dopiero od tygodnia!

    - dzieci mają grafik pomocy w domu i jak do tej pory wszystko idzie jak powinno. Cały tydzień porządek w domu!!!
    :bigsmile:
  • ja przez ostatni miesiąc pół kilo :bigsmile:
  • Sylwunia!
    Tyć masz, a nie chudnąć. Zapasy rób!:wink:Na karmienie...
    Super popołudnie u Sylwuniow! Kwiatki Sylwine wkoło...cudownosci! I pisanki na "żywo" widziałam!
    Jaki Oni mają widok z okna!!! Jak na wakacjach!:gq:
    Wpraszamy sie na cd.:ct:
  • nawet jutro!!!
  • Jestem dziś zadowolona od rana! Pomimo niewyspania i pietrzących sie problemów...
    Mam bowiem niezachwianą pewność, że Pan Bóg mnie kocha, że nie opuści mnie nigdy, że czuwa nad tym wszystkim...
    A problemy? Cóż- też są po coś...
  • Tydzień zaczął się znakomicie. :bigsmile:
    Dostałam całą skrzynkę jabłek od szwagierki... będziemy jeść, piec, a nawet skuszę się na zrobienie octu jabłkowego!:wink:
  • Byłam na basenie w 40 tyg. ciąży, czad:boogie:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.