Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

11920222425125

Komentarz

  • Bardzo się nam udał plenerowy weekend. Rowerek biegowy to jest bajer nad bajery. Dwuletnia Łuśka dosiadła, odepchnęła się parę razy na stojąco, pokazałam jej, że może siedzieć - więc siadła, odepchnęła się znowu i z błyskiem w oku pomknęła. Ma wyraźny need for speed i Meter jest trochę przerażony na myśl o wakacjach u dziadków, gdzie górki są strome, nie to co tu.
    A Franek dzielnie się uczy jeździć na rolkach, ideę już załapał i ćwiczy (jeździ dopiero od trzech dni, ma 4,5 roku).
  • [cite] AB:[/cite]No, mi teraz wychodzi 37:)
    Wszystko przed Tobą:wink:
  • [cite] Marcelina:[/cite]Bardzo się nam udał plenerowy weekend. Rowerek biegowy to jest bajer nad bajery. Dwuletnia Łuśka dosiadła, odepchnęła się parę razy na stojąco, pokazałam jej, że może siedzieć - więc siadła, odepchnęła się znowu i z błyskiem w oku pomknęła.


    Marcelina, a mogę zapytać o ten rower- drewniany macie czy metalowy i czy jest lekki?
    Nasza dwulatka szaleje na trzykołowej hulajnodze, ale mnie się właśnie marzy dla niej taki rowerek biegowy :wink:
  • Kettlera mamy, metalowy. Nie nadzwyczajnie lekki, ale Łucja go wszak nie nosi, a jeno na nim ujeżdża :bigsmile: Jesteśmy z niego zadowoleni, zdecydowanie.

    A rolki - bardzo porządne, z miękkim butem, poszerzane (w zakresie trzech numerów buta) - znaleźliśmy w dobrej cenie w sklepie Tchibo.
  • Ja mam taki ale drewniany -Marcela ma metalowy, i taki i taki sa b dobre- polecam!!!Mysmy dostali od cioci w prezencie z Niemiec, ona taka proekologiczna i dlatego mamy drewniany, znajomi maja metalowy- zasada ta sama tylko drewniany lzejszy.
  • Jestem zadowolona, bo poprzesadzałam kwiatki :cool: i w jednym pokoju są w białych doniczkach :smile: oraz mam pierwszego w życiu storczyka :cool: dostaliśmy na rocznicę ślubu od rodziny naszego świadka :smile:.
    A poza tym wiosna na świecie - ptaki zaloty i gniazda, a przed naszym blokiem zakwitły dzikie fiołki :smile:
  • A ja jestem zadowolona, bo mam cudownego męża i jeszcze bardzo zadowolona jestem, że was spotkałam:smile: Dyskusje z wami zasiały bardzo pozytywny ferment w naszym małżeństwie, za co wam wszystkim serdecznie chciałam podziękować:ih:
  • Mimo,że mieszkam w bloku...to co rano pijąc swoja ulubioną kawę,słucham piania koguta i śpiewu ptaków:aa:
  • Lila, to jest rowerek bez pedałów. Może służyć do nauki, a może jako zupełnie samodzielny środek transportu. Dla mojej Łuśki to jest strzał w dziesiątkę, dziś znowu pomykała na nim z rozwianym włosem, i to nie tylko po asfalcie, ale nawet po trawie i wertepach. Możliwości daje większe niż jakikolwiek trójkołowiec czy rowerek z bocznymi kółkami.
    Nasz wygląda o tak:
    23-185-large.jpg
  • I żeby się utrzymać w temacie wątku - jestem bardzo zadowolona z wydłużającego się dnia i wydłużających się w związku z tym popołudniowych spacerów :smile:
  • jestem zadowolona bo od wczoraj dostałam kilka zleceń :bigsmile:

    i większość już zrobiłam

    będzie dodatkowa kasa na święta :wink::bigsmile::bigsmile:
  • Moja 20-sto miesięczna córeczka mówi do mnie od rana KOFAM lub KOSIAM i przytula się czule :heartsabove:
    Woła też MAMUSIA i to tym bardziej mnie cieszy, bo żadne z moich wcześniejszych dzieci tak do mnie się nie zwracało poza słowem mama.
    Wniosek: warto mieć więcej dzieci... chociażby po to by nam humor od rana poprawiały :kissing: :rainbow:
  • ZDAŁAM egzamin na prawo jazdy!!!!!!!!!!:jumping::jumping::jumping::jumping::peace::peace::peace::peace::peace::clap::clap::clap::clap::clap::clap::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::clap::clap::clap::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::crazy::peace::peace::crazy::peace::crazy::peace::crazy::peace::jumping::crazy::jumping::crazy::jumping::crazy::jumping:
  • Berenika - GRATULACE!!!
    Jesteś wielka!!!:bigsmile:
    :bi::bi::bi:
  • Jestem hardcorem!
    Za pierwszym razem w 41. roku życia.
  • SUPER! GRATULUJĘ!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    P. S. Tylko jeździj, jeździj, jeździj...bo skończysz jak ja...
  • Brawo! Teraz natychmiast siadaj za kółkiem swojego i pomykaj!
  • Swoje sobie muszę zakupić!
  • To pożycz jakieś :bigsmile:
    Serio mówię, dobrze zacząć jeździć samodzielnie na fali euforii po zdanym egzaminie. Im dłużej się zwleka, tym mniej hardkorowo się człowiek czuje i opadają go wątpliwości.

    Ach, jakie to cudne uczucie, zdać na prawko! Bardziej się cieszyłam niż po maturze i wstępnych na studia :)
  • Berenika gratuluje ....za pierwszym razem ,,,super super :wink::wink:
  • Kupię, zdecydowanie kupię, nie wiem, za co, ale pewnie za pieniądze.:smile::smile::smile:
  • Berenika, gratulacje.
    A ja jestem zadowolona bo dziś 31 lat jak jesteśmy małżeństwem, małżeństwo jak wino, im starsze tym lepszej.
  • [cite] Berenika:[/cite]ZDAŁAM egzamin na prawo jazdy!!!!!!!!!!:jumping::jumping::jumping::jumping::peace::peace::peace::peace::peace::clap::clap::clap::clap::clap::clap::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::clap::clap::clap::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::crazy::peace::peace::crazy::peace::crazy::peace::crazy::peace::jumping::crazy::jumping::crazy::jumping::crazy::jumping:
    Bereniczko,suuuupeeer!gratuluje!
  • Oj dobrze !jak dobrze,ciesze sie.Bo troche dołek mnie łapał.A tu tak dobra wiadomość!Moja siostra 5ty raz bedzie zdawała.Poszlabym zamast niej ,ale 14lat mlodzsza:bigsmile:
  • :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi::fi:

    CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bereniko moje gratulacje!
    :clap::clap::clap::clap::clap:

    ja nadal nie mogę zebrać się nawet na kurs... ani finansowo ani psychicznie...
  • Teraz to Ty masz coś zupełnie innego na główce. :bigsmile:
  • hehe:iw:


    na głowie Olesia to ja mam teraz literaturę współczesną:bigsmile:
    O, akurat Twardowskiego poczytuję i jestem bardzo zadowolona, ponieważ to nie Generał Barcz:cool::cool::cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.