Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

12021232526125

Komentarz

  • Berenika, super! Gratulations! :cool:
  • Dla wyjaśnienia: modliłam się w nocy i rano do Ducha Św., odmawiałam różaniec, itp.

    A na koniec obiecałam egzaminatorce, że za nią też odmówię teraz (po tym, jak mi zaliczyła).
    Inaczej niż interwencją Ducha Św. nie da się tego faktu wyjaśnić, bo ja nawet nie lubię jeździć, chorobę lokomocyjną mam i samochody budzą u mnie tyleż uczuć, co pralki i żelazka.
  • Też się spodziewałam gratulacji:bigsmile:
  • Gratulujemy!!!

    :bt::bt::bt:

    :fj::fj::fj:
  • Dzięki, byliśmy w kinie na filmie o Janie Pawle II a potem ze znajomymi na naleśnikach, miły dzień.
  • Ganna,czy Twoje inicjały to ADK?
    Wszystkiego najlepszego:fi::fi::fi::fi:
  • Ganna, gratulacje i dzięki za świadectwo - dobre małżeństwo z długim stażem - myślę, że to super świadectwo w dzisiejszych czasach :cool:
  • [cite] MamaMika:[/cite]Ganna,czy Twoje inicjały to ADK?
    Wszystkiego najlepszego:fi::fi::fi::fi:
    nie, zgaduj dalej:bigsmile:
  • @ganna4 - Boże, jak ja mogłam tego nie zauważyć...???:shamed:
    Tak mi wstyd!!!


    Wszelkiego dobra dla Was w tak piękną rocznicę!!! I jeszcze wielu, wielu lat wspólnych w szczęściu!
    :fi::fi::fi:
  • Chyba wydawało mi się, że po Ani49 jestem tu najstarsza stażem małżeńskim... :shamed:
  • Berenika GRATULACJE!!!, ganna4 wszelkiego dobra na kolejne wspólne lata!!! :fi::fi::fi:
  • O jena... @ganna4, mam coś po Olesi-ja też zupełnie nie zauważyłam!!

    Serdecznie gratuluję!
    :flowers::flowers::flowers:
  • Łee,myślalam,ze mam Cię na FB

    [cite] ganna4:[/cite]
    [cite] MamaMika:[/cite]Ganna,czy Twoje inicjały to ADK?
    Wszystkiego najlepszego:fi::fi::fi::fi:
    nie, zgaduj dalej:bigsmile:
  • Gratuluję obu Paniom!:bigsmile:
  • Ja też gratuluję:)))

    Ostatnio mam same powody do zadowolenia, ale nie umiem się cieszyć, bo wszędzie dostrzegam osoby, które ich nie mają. I to w najbliższym otoczeniu - mam cudowne dzieci- przyjaciółka nie może mieć w ogóle, super mąż - dalsi znajomi rozwód, przyjeli nasze dzieci do wymarzonej szkoły - dzieci znajomych nie, itp...
  • Gratuluję Bereniko prawka, no jesteś dobrym przykładem dla niezdecydowanych!!! Duże gratulacje też dla Ganny4 !!!:wink::wink::wink:
  • Mikuś, czyżby ktoś obchodził wczoraj 31 rocznicę jak my? Pytam ,bo to był poniedziałek wielkanocny, więc trochę nietypowo.
  • Gratulacje dla obu Pań!:flowers::flowers:
    I zazdroszczę....na rocznicę jest jakaś nadzieja, ale na prawko- mierna:confused:
  • Jestem zadowolona!!!!
    W końcu "na błysk" ogarnęlam cały dom łącznie z myciem okien, pran iem dywanów i pastowaniem podłóg. Poprasowałam zaległe prania, pokrochmaliłam leżące od dawna obrusy...Zrobiłam porządki we wszystkich szafach...Nawet zebrałam się, aby poprać foteliki samochodowe. Dla dzidziusia też już wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik...
    Aż mi dziwnie, bo naprawde już nie mam co w domu robić.....

    No i dziwię się, skąd miałam na to wszystko siły...

    A córka upiekła dziś pysznego murzynka...
  • No i pogoda taaaaaka cudna!
    Od kilku dni mamy po 25*C...
    Aż chce sie żyć!!!!

    Jak czytam o wichurach w Polsce, to jestem jeszcze baaaaardziej zadowolona, że my tu mamy tak fajnie...

    I moje wiosenne kwiaty cebulowe zakwitły w tych skrzynkach, choć mi nikt nie dawał na to nadziei...
  • Jestem zadowolona baaaaardzo bo odzyskałam zdjęcia niezapisane na płytach z ostatnich trzech lat (po naprawie komputera)...... :cheer::cheer:

    Tak sie przy nich zasiedziałam że nic oprócz zupy w domu nie zrobiłam
  • I ja się tu zasiedziałam...Dzieci na ogródku....
    A powinnam smażyc naleśniki....:shamed:
  • No... To ja zadam sobie gwałt i wstaję :gg:
  • Jestem zadowolona, bo słucham Radia Niepokalanów i się z nim modlę :smile:. Z doczesnych spraw :wink: - robimy soki w nowej, szybkiej sokowirówce - dziś z marchwii, buraków, jabłuszek :smile: - pycha! :bigsmile:
  • AgaMaria, tez lubię takie soki. Ale mycie sokowirówki, to jak dla mnie prawdziwy koszmar!
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]
    Aż mi dziwnie, bo naprawde już nie mam co w domu robić.....

    No, jeszcze torba do spakowania została... :wink:
  • Przecież to kwestia 10 min. Jak będzie trzeba, to sie zrobi...
  • Dobrze, dobrze Małgorzata32, jeżeli to kwestia 10 min to zrób to teraz :wink:

    Bo przez Ciebie inne forumowiczki się denerwują :fingersear:
  • Uparci jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • [cite] powołAnia:[/cite]

    Bo przez Ciebie inne forumowiczki się denerwują :fingersear:
    O, właśnie! Miej wzgląd na inne forumowiczki. A niektóre są w błogosławionym stanie i się denerwować nie powinny. A inne karmią piersią i jeszcze im się przez tę Twoją niespakowaną torbę mleko zwarzy. No, myśl też o innych :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.