Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

12930323435125

Komentarz

  • ProMamo--a może zapodasz przepis na te słodkości?:cool:
  • Promama, zapodaj zapodaj, bo muszę olśnić jury w konkursie ciast :bigsmile::bigsmile:
  • ProMamo, nie mozna tak sie pochwalic i zniknac, przepis prosimy :D
  • Mikuś, z przyjemnością przeczytałam to, co napisałaś :bigsmile:
  • Jestem zadowolona, zrobilam dzis pyszna lazanie, upieklam domowy pasztet i zrobilam lody truskawkowe :D
    a i jeszcze dzem nektarynkowy, ale tylko jeden sloik wyszedl

    fajnie tak napichcic

    a jutro na plazeeee :D
  • zrobiłam dziś porządki w domu łącznie z przestawianiem mebli :bigsmile:
    i już mam pampersy :wink:

    co prawda nie te, ale już trudno :wink:

    padam, ale jestem zadowolona, że w końcu :bigsmile:

    edit:literówki
  • Powiększyła nam się gospodarka. Kupiłam 15 kur niosek i od razu na dzień dobry zniosły nam 9 jaj. Najbardziej cieszą się maluchy...:bigsmile: Misia chodzi pewnym krokiem między kurami i powtarza: "nie boi się...:wink: A Franklin wciąż zaglądał czy są kolejne jajeczka, aż w końcu zażyczyli sobie jajecznicę :bigsmile:
    Nasze dwa psy również są bardzo podekscytowane, chętnie pogoniłyby nowych współlokatorów, niestety muszą siedzieć w kojcu.
  • Byliśmy dziś na super imprezie grilowej. Dzieci się wyszalały na powietrzu. Mały przespał prawie cały dzień....
    A najbardziej jestem zadowolona z tego powodu, ......................że nasza zmywarka jakimś cudem znów działa:shocked:
  • Lila, nie mam piekarnika, ale mam fajną sąsiadkę na górze, u której piekę :bigsmile:
  • Mam od wczoraj gości , z trójką dzieci i w domu jest baaardzo wesoło :bigsmile:
  • A wczoraj posadziłam do gruntu kilka pomidorów i dynie od Ani :bigsmile:
  • Cieszę się , bo moja najmłodsza nauczyła się jeździć na dwóch kółkach na rowerze. Jeszcze dała przebić uszy bez płaczu. Teraz nie schodzi z roweru a wcześniej bała się strasznie. W nauce pomógł jej kij z tyły w rowerku. Jeden dzień i już umie.:di:
  • Ciesze sie bo moge juz pisac w innych watkach. Jupi!:di::di::di:
  • :thumbup:
    Zatem pisz jak najwiecej.
  • A ja się ciesze że mala(14mies)wie po co się siedzi na nocniczku.Zrobila kupke jak zawsze ale dzis wstała odrazu po zalatwieniu i mowi a -a .
  • Jesteś MISTRZ!!!!!!
  • Jestem zadowolona, bo poznałam wczoraj przyszłych teściów mojego średniaka. A nie chwaliłam się , że daj Boże będę miała za synową położną!
  • Cieszę się, bo spędziliśmy dwa dni na wsi z rodziną :bigsmile:. Poznałam też dwie przedstawicielki rodu - kronikarki dziejów naszej rodziny! Widzieliśmy też świeże zielone zboża, pola bezkresne - dobra odmiana po blokowym życiu :tongue:.
    Jestem zadowolona, bo spotkanie przebiegło w pokoju, zwłaszcza sobota była relaksowa :cool:.
    Dzieci mojego brata ciotecznego super. Czaruś 6 lat, Isia 4 i Blanka 1 rok. Ale fantazjują! I ładnie się razem bawią :bigsmile:. Zdrowe, opalone.
  • Jestem zadowolona, "bo ponieważ" - tadadadam! - wypełłam z Córeczkami ogródek!:bigsmile:
    Kawał dobrej roboty!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    A jak pięknie teraz wygląda, szczególnie dynie od Ani D. :kissing:


    Aaaaa... I zjadłyśmy dziś pierwsze rzodkiewki z tegoż ogródka.:swingin:
  • Zrobilam pyszny obiad, wszystkim smakowalo! I mamy pierwszy wieczor od miesiecy gdzie jestesmy razem w domu i dzieci szaleja wlasnie z tata na podlodze :bigsmile:


    [przepisu na ciasto Wam nie dam!, bo z glowy robilam, zreszta kogo by interesowal sero-mak z piana na kruchym i kruszonka?]
  • ProMamo - Ty nas nie jadów!!!


    PRZEPIS, PROSIMY GRZECZNIE!

    :wink::wink::wink:
  • ProMama ewidentnie sobie grabi... pisze tylko o pysznym jedzeniu, a przepisów nie podaje...
  • A ja się cieszę, bo umyłam wszystkie podłogi i następnie na kolanach woskowałam, ale teraz jak na nie patrzę, to tak ładnie się błyszczą :bigsmile: I tak sobie myślę, że może troszkę tłuszczyku przy tym spaliłam:gt:
  • Byłam na majowym! :bigsmile: I spotkałam tam szefa Kliniki Chemioterapii Nowotworów z żoną i córeczką. Potraktowałam to w kategoriach znaku :cool:.
  • kupiliśmy lobelię, sadzonki ogórków- bo poprzednie nie wzeszły za dobrze,
    posadziłam fuksje, pomidory (kolejne :):):) ), kropliki
    :bigsmile:

    mam fajny balkon :bigsmile:
    a jak urosną :)

    znalazłam dziecięce ubranka letnie, a już sądziłam, że były zaginione :wink:
    powiesiłam z mężem półkę na książki
    i w ogóle :bigsmile:

    gdyby się jeszcze te Braxtony chciały w coś rozwinąć :wink::wink: - ale to nie na ten wątek :bigsmile:
  • Wydali po polsku przepisy Julii Child, bez zdjeć, więc poniżej 3 dych. Oryginał dużej dwutomowej Mastering the Art of French Cooking, w amerykańskiej księgarni kosztuje 4 stówki:shocked:
  • Aha kupiłem tą tańszą.
  • Maniek, poćwicz poćwicz, zwłaszcza w kategorii "przekąski bezmięsne" :bigsmile:
  • Muszą być bezmięsne?
  • Maniek: przynajmniej połowa, bo połowa Gości jest bezmięsna. Druga połowa za to miłuje mięcho, więc pole do popisu duże.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.