Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

13940424445125

Komentarz

  • a ja jestem zadowolona, bo
    bo moja siostrzenica wychodzi w piątek ze szpitala z Maleństwem, które się narodziło w sobotę :)
    bo wieczorami grają nam świerszcze pod balkonem
    bo wczoraj zakończyłam spotkania diakoni we wspólnocie i będę mieć więcej wolnego po pracy

    i w ogóle jakaś szczęśliwa jestem :di::ab:
  • Dzieci przyniosły ze szkoły świadectwa. Najstarszy ma całkiem ładne. Przechwala się, że średnia 4,5 i kazał mi się tym pochwalić.:smile:
  • Ja już się gdzieś chwaliłam, ale zrobię to jeszcze raz:wink: - świadectwa dzieci piękne, nawet Michała w 1 LO (bez "dopów":bigsmile:), najstarsi, czyli Dorota i Jakub zaliczyli sesje - oboje!
    No, z Jakuba to jestem wręcz dumna, chociaż jeszcze jakieś "wejściówki" nadrabia...:shocked:


    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • bylam dzis u fryzjera i mam fajne piora teraz :tongue:
    i maz umyl dzis wszystkie drzwi w domu (tesciowa juz sie zbliza) :cool:
  • Na koncie mojej kuzynki Renaty jest już 74% kasy,która potrzebna jest na leczenie.
    To niesamowite,bo akcja trwa niecały miesiąc)))
    Organizuje Festyn Gramy Dla Renaty i jestem w szoku ,jak wiele osób sie angażuje.Będzie koncert K.Bednarka,pomaga Anwil Włocławek(koszykarze),AgnusDei(Najpiękniejsze koszulki z konkretnym przekazem)))-dzieki Paweł!!!!!
    Wszystkim,którzy wspomagają,czymkolwiek BÓG ZAPŁAĆ!!!!!!!!
    Bardzo jestem zadowolona!!!!!Przeszczęśliwa!!!!!!!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Brawo, MamaMika. Podaj jeszcze raz nr konto, na które można wpłacać ofiary na leczenie Renaty. A w ogóle super, że się udaje uzbierać tak dużo...będzie dobrze - ufam.
  • Jestem zadowolona od 3dni -w poniedzialek klasa syna 3gimnazj.miala wieczorek pożegnalny,była Msza św.A potem w szkole uczniowie tanczyli polonezaa!Rodzice w szoku -tak pięknie...Moj syn w pierwszej parze -prowadzil resztę..Ja zamiast pękać z dumy -bleczalam ,no tak się wzruszylam.


    A dzisiaj na zakończeniu roku -pani dyr o nim mówi -moja prawa ręka nas opuścić musi :ak:i lzy miala w oczach


    A dzisiaj także najmłodszy Maksymilian odbiera z rąk pani dyr.nagrodę -a ona tak-wierzę ,że bedziesz dobrym uczniem ,gdyż już teraz widać systematyczność i jesteś wzorem zapalu do nauki a braci choć najwyżsi w szkole to na piec ich wysadzisz i pokażesz jaki zdolny maly jestes. oklaski bez końca:clap::clap:
    No to sobie popisałam...
  • Bridget - super! Ja też się zasmarkuję ze wzruszenia na wszelkich występach i akademiach... A pamiętam, jak mnie to irytowało u Mamy.
    Mikuś - jesteś Mistrzyni! Full wypas! Jestem z Ciebie dumna, nie masz pojęcia jak bardzo.
  • A u nas szkoła trwa do końca czerwca.
    Nie wiem, czy mam się cieszyć?:bigsmile::wink:
  • I ja zadowolona jestem :bigsmile: Gabriela i Ania, w liceum, świadectwa z paskiem, Agata, w gimnazjum... średnia ocen 4,67

    Ale najbardziej się cieszę, bo widziałam męża po operacji. :kissing:
  • @AB,baaaardzo chetnie!!!! Można przeslać na moj adres,ja to wszystko zawożę do DPS w Izbicy Kuj.


    Blogiem w raka


    Dziękujemy za każdą pomoc i każde wsparcie kierowane w stronę Renaty.
    Jeśli ktoś zechciałby przekazać złotóweczkę na ratowanie życia naszej Bohaterki, bądź przekazać informacje dalej podajemy dane:

    Nr konta:
    20 1090 2040 0000 0001 0887 3169
    koniecznie z dopiskiem: Na leczenie Renaty Cichockiej."

    "Fundacja z Uśmiechem"
    ul. Paderewskiego 11/39,
    25-001 Kielce
    Bank Zachodni WBK

    Dane do przelewu zagranicznego:

    IBAN: PL 20109020400000000108873169
    SWIFT â??BIC: WBKPPLPP
    Posiadacz rachunku: Fundacja z Uśmiechem, ul. Paderewskiego 11/39, 25-001 Kielce Tytuł przelewu: na leczenie Renaty Cichockiej




    http://www.zusmiechem.free.ngo.pl/?renata,115


    APEL:
    Tam znajdziecie Renatę

    http://nk.pl/#profile/6500265
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100001284540565
    http://amazonki.net/profil/Renacic

    Informacje o leczeniu w Chinach / Information about the treatment in China

    http://www.opgivet.dk/3-93-behandlingen.html
    http://sokol.rox.pl/


    PayPal: renatapawel@op.pl

    http://harcczat.pl/renata.html
    FUNDACJA Z UŚMIECHEM
    FUNDACJA Z UŚMIECHEM
    LIGHT OF HOPE
    LIGHT OF HOPE
  • Troche głupio mi sie wkleiło...Przepraszam.
  • Mikuś jestes wielka!!!

    A ja jestem zadowolona, bo jestem już z moimi wszystkimi chłopakami nad morzem, cisza, spokój, jest super, choć jutro nerwowy dzień, ale to na inny wątek...
  • Proszę,nie piszcie,ze jestem wielka...Już nasłuchałam sie od T,że robie to,by pokazać,jaka jestem wspaniała i cudowna...
    Po prostu,nie mogę inaczej pomóc,nie mogę wspomóc finansowo,bo...
    W tym wszystkim widzę działanie Ducha Świętego,bo gdziekolwiek bym nie zadzwoniła,ani nie poszła,nie odmawiają mi.
    Wczoraj wieczorem miałyśmy posiedzenie z Kociarą i podsunęła mi pomysł,by skontaktować się z Anwilem Włocławek.Zadzwoniłam do dyr.drużyny i okazało się...że mnie zna!!!pochodzi z tej samej miejscowości,zna Renatę ,chce pomóc!

    Pan Bóg działa!!!!
  • Festyn odbędzie sie 10 lipca w Izbicy.W Poznaniu jestem i zbieram fanty do przyszłego piątku,potem jadę na Kujawy koordynować wszystko na miejscu
  • MamaMika: To, że nie robisz tego, żeby pokazać żeś wielka, wcale wielkości Ci nie ujmuje.



    A Tobie się też należy pozytywny kop i pokazanie, że możesz wiele. Pan Bóg dwie pieczenie na jednym ogniu piecze :bigsmile:
  • Mikuś jesteś wielka duchem
  • Ciałem ,to dopiero jestem wielka:bigsmile:
  • MamaMika wiele dobrego robisz i jeszcze masz poczucie humoru i dystans do siebie :bigsmile: tak trzymać! :cool:
  • [cite] MamaMika:[/cite]Proszę,nie piszcie,ze jestem wielka...Już nasłuchałam sie od T,że robie to,by pokazać,jaka jestem wspaniała i cudowna...
    Po prostu,nie mogę inaczej pomóc,nie mogę wspomóc finansowo,bo...
    W tym wszystkim widzę działanie Ducha Świętego,bo gdziekolwiek bym nie zadzwoniła,ani nie poszła,nie odmawiają mi.
    Wczoraj wieczorem miałyśmy posiedzenie z Kociarą i podsunęła mi pomysł,by skontaktować się z Anwilem Włocławek.Zadzwoniłam do dyr.drużyny i okazało się...że mnie zna!!!pochodzi z tej samej miejscowości,zna Renatę ,chce pomóc!

    Pan Bóg działa!!!!

    a może w ten sposób odkryjesz to co możesz robić?
    w sensie powołanie życiowe twoje

    może zajmij się takimi działaniami na większą skalę
  • [cite] celinka:[/cite]I ja zadowolona jestem :bigsmile: Gabriela i Ania, w liceum, świadectwa z paskiem, Agata, w gimnazjum... średnia ocen 4,67

    Ale najbardziej się cieszę, bo widziałam męża po operacji. :kissing:
    To nic nowego pewnie Celinko:wink:fajne dziewczyny jak ich mamuska:kissing:
  • Przez 16 godzin miałam komplet dzieci w domu:jumping:
  • Szczurzysko- u nas tez:)))
  • Jestem zadowolona, bo udało nam się być na procesji całą rodziną, spotkać znajomych i wytrwać do końca.
  • Jestem szczęśliwa, bo dostałam dzis na Loterię :plakat z autografem Jerzego Dudka,płytę z autografem Dody(wiem,wiem,ale dla fanów może być cenna),kilka filmów na DVD,pen drive'a Allegro i nowiusieńka deskorolkę Hot Wheels)))
    Jak tu się nie cieszyć????
    Renata w poniedziałek wylatuje na terapię.Oby sie udało...
  • Jestem bardzo zadowolona bo wypad do Krakowa sie udal, towarzystwo super, pogoda rowniez, dzieci nie wyją choc wrocilismy przed chwila, Maz je kladzie, A ja Małą usypiam :cool:

    Zmęczona, ale tak bardzo, bardzo pozytywnie - uwielbiam wycieczki :cool:
  • A mnie cieszy procesja dzisiejsza. Zwłaszcza, że Helena (3l) skomentowała ja jako spacer z Jezusem. Cały czas oglądała się do tyłu (sypała kwiatki), żeby zobaczyć, czy Jezus nadąża. Poza tym nareszcie moje dziewczynki załapały, że idzie sie do przodu, a sypie do tyłu. Do tej pory było odwrotnie. cóż, lata praktyki.:wink:
  • [quote][cite] Ulga:[/cite]@MamaMika, Terapia w Chinach?

    Za Renatę +++[/quote]

    Tak.ja wiem,że wszystkim kojarzy sie to z "czary-mary",kadzidełkami i ziółkami,ale to nie tak.To szpital onkologiczny. jak mi sie uda,wkleję coś na ten temat.

    DRUKUJ | MAPA STRONY | SZUKAJ | POLECAM TA STRONE


    Tianjin Cancer Hospital jest największym i najbardziej znanym szpitalem onkologicznym w Chinach.



    Każdego dnia wykonuje się tu około 160 operacji, z czego około 60 to wyłącznie operacje raka piersi.

    W szpitalu znajduje się 1400 łóżek i leczy się tu wszystkie rodzaje nowotworów.



    Każdy oddział w szpitalu zajmuje się innym rodzajem nowotworu i posiada profesjonalna kadrę lekarską.



    Szpital nie może przedstawić konkretnego planu działania jeszcze przed przyjazdem pacjenta na leczenie do Chin.



    Każdy przypadek jest inny i trudno jest określić dokładny plan leczenia lub jakie leki będą potrzebne, dopóki pacjent osobiście nie pojawi się w szpitalu.



    Dopiero po wstępnych badaniach lekarze sa w stanie określić plan leczenia i jego przybliżone koszty.


    W lewym menu możecie Państwo znaleźć informacje o rodzajach leczenia oferowanych przez Tianjin Cancer Hospital, ale zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z nami bezpośrednio â?? z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.
  • Szpital Tianjin Cancer Hospital został utworzony w 1861 roku jako London Christian Church Hospital (Londyński Szpital Kościola Chrzescijańskiego). Po ustanowieniu Republiki Ludowej w 1950 roku został przemianowany na Tianjin Municipial Peopleâ??s Hospital (Ludowy Szpital Municypalny w Tianjin). W 1972 roku szpital specjalizował się juz w leczeniu nowotworów i miał wtedy 341 lozek. W następstwie fuzji różnych oddziałow w 1977 i w 1987, szpital jeszcze raz przemianowano w 1996 na:





    Tianjin Medical University Cancer Institute and Hospital



    (Instytut i Szpital Onkologiczny Uniwersytetu Medycznego w Tianjin)



    Ludzie zazwyczaj nazywają szpital po prostu Tianjin Cancer Hospital (Szpital Onkologiczny w Tianjin):



    Szpital mieści sie na powierzchni 62,570 m2 i ma 80,000 m2 powierzchni użytkowej.

    Znajduje się w nim 1,452 łóżek i pracuje tu 1,382 pracowników.



    Ostatnie statystyki z 2005 roku pokazują, ze w szpitalu znajdowało się:



    227,815 pacjentów ambulatoryjnych

    26,508 pacjentów hospitalizowanych

    10,103 pacjentów poddano operacji




    Szpital podzielony jest na różne oddziały, każdy z nich specjalizujący sie innym rodzajem nowotworu.



    Każdy departament ma swojego ordynatora/starszego konsultanta, któremu podlegają lekarze, pielęgniarki i obsługa szpitala.

    Szpital może zaoferować badania i leczenie z wykorzystaniem najnowszej technologii z zakresu:



    Radioterapii, badań MRI, tomografii komputerowej (CT), tomografii komputerowej PET (PET CT), Cyber Knife, mammografii i badań USG.
  • Dziś będę robić buraczkową z naszych własnych buraczków, udało się przepędzić robalce z kapusty i kalafiora i w ogóle warzywka rosną super, a my, drugoroczni farmersi mamy radochę:boogie:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.