Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

14041434546125

Komentarz

  • Super, Tomira! Cieszę się razem z Tobą!:bigsmile:
    A ten 6tyg lokator, coś bliżej o nim powiesz??
  • A ja jestem zadowolona, bo chodzę, siedzę i leżę nie odczuwając bólu. Wprawdzie lekarz stwierdził, że taki atak rwy kulszowej powinien być leczony w szpitalu, ale jakoś uprosiłam i skończyło się na leczeniu domowym. Uff, jaka ulga, mała rzecz a cieszy.
  • Aniu49, to mija. Miałam rwę - mnie pomogły zastrzyki z witamin, minerały, suplementy, masaże i schudnięcie.
  • A my mieliśmy dziś dobry dzień. Jestem zadowolona, bo odwiedziła nas przyjaciółka, rano też serdeczna koleżanka - właściwie też przyjaciółka. Udało mi się oprócz gości troszkę popracować. Małż uczy się do studiów. Acha, powód do radości to też ochłodzenie - jest czym oddychać i te burze nieco już się przewaliły...:cool:
  • Małż

    :tooth:
  • Tak, małż, ale to nie mój patent. Małż funkcjonuje jako określenie małżonka na innych forach też :smile:
    Trzymaj się Niko8!
  • Trzymam sie.... jakos tak w miare :bigsmile:

    Ale dzis sobie musialam w aucie muzy posłuchac :wink:
  • Lubie jezdzic samochodem sama- moge sluchac co mi sie podoba I czasem spiewam Na cale gardlo-miny kierowcow obok Na swiatlach-bezcenne:-)Rzadkie to chwile,ale lubie je celebrowac;-)
  • Tyle co skończyłam pisać w wątku Mam Dość ale co tam tu też się zaakcentuję :smile:
    CIESZĘ SIĘ bo przylatuje do mnie jutro ( a właściwie to już dziś patrząc na zegarek ) siostra :bigsmile: a no i kupiłam żelazko , koniec kreowania się na lumpa , no i piękna begonia kwitnie na oknie :smile:
  • Ochrzciliśmy Jędrka i samo to jest powodem do wielkiej radości, ale do tego było tak świetnie, cała uroczystość i przyjęcie pięknie się udały. Fajnych mamy znajomych i rodzinę :bigsmile:
  • [cite] Pax:[/cite]Lubie jezdzic samochodem sama- moge sluchac co mi sie podoba I czasem spiewam Na cale gardlo-miny kierowcow obok Na swiatlach-bezcenne:-)Rzadkie to chwile,ale lubie je celebrowac;-)
    Ja tak samo robię :ag:
  • Za miesiąc nasz druga rocznica ślubu:crush:
    i za miesiąc jedziemy do Chorwacji:surfing:
  • [cite] Nika8:[/cite]
    [cite] Pax:[/cite]Lubie jezdzic samochodem sama- moge sluchac co mi sie podoba I czasem spiewam Na cale gardlo-miny kierowcow obok Na swiatlach-bezcenne:-)Rzadkie to chwile,ale lubie je celebrowac;-)
    Ja tak samo robię :ag:
    I ja!jedyne miejsce gdzie spokój-zero kuksańcow:wink:
  • Ja też jestem dziś baaardzo zadowolona!
    Szczegóły w wątku "Wzorowy uczeń"
  • Miałem dziś dobrą spowiedź. Jestem zadowolony z nauki i pokuty.
  • Jestem dość zadowolona, choć oczywiście trochę się boję i martwię o przyszłość :shamed:. Wtedy staram się ufać jeszcze więcej. Za mało się modlę :shamed:. Acha, i dziękuje Bogu, że nie wiem, co będzie, ale dziś żyję i dał mi jeszcze jeden dzień z pięknymi obłokami...
    Acha, jestem zadowolona, bo udaje mi się dziś trwać na diecie antyrakowej bezwęglowodanowej :bigsmile:
  • Acha, jestem zadowolona, bo małż ostatnio pogodniejszy. I jestem zadowolona, bo właśnie piję rozgrzewającą herbatkę zieloną z wkrojonymi cząstkami imbiru :cool:
  • AgoMario, uwielbiam Cię! Twoją wiarę, optymizm, pogodę ducha. Tego cieszenia się z małych rzeczy. Możesz być dla nas wzorem i cieszę się, że tu piszesz. Bardzo Ci kibicuję w walce z chorobą i pamiętam w modlitwie.
  • Mam już męża w domu :cheer: I jest nawet w niezłej formie :bigsmile:
  • No to gratuluję i tej formy też!
  • Ago Mario, zawstydziłaś mnie...
  • A ja byłam ze swoim chórem na przeglądzie i było super:gt:
  • Skontaktowałam sie z Posłem Libickim w sprawie Renaty i spotykamy sie we wtorek!!!



    W co ja sie ubiorę?????????????????????????
  • A my byliśmy na Mszy św. Josemarii i dzieci były bardzo grzeczne! Tak grzeczne jak nigdy.
    Jestem bardzo zadowolona :bigsmile:
  • a my mieliśmy dzis przemiłych gości :bigsmile:

    Balumkowie rulez:bigsmile:
  • [cite] Sylwunia:[/cite]a my mieliśmy dzis przemiłych gości

    ...wazelina....:tongue:

    A my miło spędziliśmy popołudnie! Znowu mogłam potrzymać
    niemowlaczka :rainbow:...
    No i te widoki w górach....:gq:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.