Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

14445474950125

Komentarz

  • ..., bo dziś wuruszam na pielgrzymkę i chcąc nie chcąc muszę wszystko inne pozostawić Bogu..
  • Wróciłam!
    Ale się cieszę!!!

    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Zimno mi, ale i tak się cieszę...:ap:
  • Zapraszamy do wątku powitalnego:cool:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Wróciłam!
    Sama? A F., a chłopaki?
  • Dla poprawy humoru poszlam do fryzjera (na krótko się odważylam)synek popatrzyl i -mamuś łał:bigsmile:
  • Bridget fotkę dawaj!!!:bigsmile:
  • images?q=tbn:ANd9GcQv3UC_Y1yFYsmAlfFSS6g-DeD-z99ad_Z1XrXiEXeb8OQkPwee tak samo:wink:
  • zdalam egzamin! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Bridget, to ty taka piekna?
  • :di::clap::clap:Bravo dzielna kobieto!
  • [cite] Maciejka:[/cite]Bridget, to ty taka piekna?
    :shamed::shamed:tak piękna to nie`:shamed::shamed:ale mam taką`fryzurę od dziś:wink:
  • dziekuje :bigsmile:
    a! jeszcze dziadek z Syberii powiedzial mi dzis w metrze "you look very well" :cool:
  • [cite] Maciejka:[/cite]dziekuje :bigsmile:
    a! jeszcze dziadek z Syberii powiedzial mi dzis w metrze "you look very well" :cool:
    a po naszemu?
  • wygladasz bardzo dobrze :cool:
    taki komplement od dziadka z Syberii to nie byle co :cool:
  • Okazało się, że Ignac (2 lata) zna na pamięć Ojcze Nasz.
  • [cite] Bridget:[/cite]
    [cite] Maciejka:[/cite]Bridget, to ty taka piekna?
    :shamed::shamed:tak piękna to nie`:shamed::shamed:ale mam taką`fryzurę od dziś:wink:

    no pewnie, ze nie tak piękna...piękniejsza!!!!!... w końcu mama wielodzietna:di:
  • [cite] Kerima:[/cite]Okazało się, że Ignac (2 lata) zna na pamięć Ojcze Nasz.
    A jak ma znać, jak nie na pamięć? No chyba, że czytać też już umie... :bigsmile:
  • [cite] Maciejka:[/cite]zdalam egzamin! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Gratuluję !!!
  • Kupiłam kolejną czyli szóstą książkę Stefanii Korżawskiej, ekspertki od ziół i zdrowego żywienia.
    Polecam.
  • AB, sorry, ale się uśmiałam...
    Tak z sympatią, niezłośliwie bynajmniej.:bigsmile:
    Mnie też takie rzeczy się zdarzają:cool:

    A te pieluchy w środku do uratowania jeszcze?
  • otworzyła w środku?
    Super!:bigsmile:
  • AB, SUPER!!!
  • [cite] apowojek (Agatka):[/cite]otworzyła w środku?
    Super!:bigsmile:

    Super, że się otworzyła?:wink:
  • jestem zadowolona - moja 2,5-latka sama sobie kanapki robi :bigsmile:

    trzeba jej tylko kawalek chleba ukroic, dac noz do smarowania, maslo i np. dzem - i sobie powolutku smaruje najpierw jednym, potem drugim - smiem twierdzic ze robi to dokladniej niz jej tatus;) - i potem z duma je :bigsmile:

    a taka miala byc niesamodzielna przez to noszenie w chuscie i dlugie karmienie piersia :wink:
  • AB - a mowilam ze moze da sie naprawic? dopoki zgon oficjalnie niepotwierdzony, jest nadzieja :wink:
  • AB, to się uśmiałam :bj:

    Ale ja zrobiłam gorzej. Pralka z komisu ładowana od góry, skakała po kuchni, tak że trzeba było na niej siedzieć, jak wirowała, popsuła się - bęben się nie obracał . Kupiliśmy na raty nową i jak mężuś zabierał sobie różne fajne części ze starej i już odciął programator i takie tam, to się okazało, że spadła taka guma, co wprawiała bęben w ruch. Generalnie, mąż by naprawił w 3 minuty....

    ale nowa pralka fajna :bm:
  • Maciejska - gratuluję :iw:
    Celinka - ja mam dwie książki Stefanii i faktycznie są fajne :smile:
    AB - bardzo mnie rozśmieszyłaś, ale cieszę sie że ok :ay:
  • Nie mogę otworzyć Nowenny by podziękować -Bogu i wam .Otoż syn dostal sie do szkoly ,tej ktorej tak bardzo chcial:whorship:Jestem taka szczęśliwa :gt:
  • Ja jestem szczęśliwa, że moja znajoma urodziła 4 syna przez cc szczęśliwie. Bogu niech będą dzięki!!!
  • Ha!!!
    Piotr obronił lecencjat na 5!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Jestem baaaardzo zadowolona.:bigsmile:

    Na dodatek zrobił piękne zakupy dla swoich kobietek:wink: i teraz nosi Zośkę na rękach, a Dorota odpoczywa.
    Ja też.:cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.