Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

14748505253125

Komentarz

  • Ja dziś przeżyłam pierwszy dzień urlopu...
    I mam nadzieję, ze jutro już moj organizm przystosuje się do wolniejszych obrotów, bo dziś chodzę trzepnieta i z bólem głowy... A tylko się wyspałam...:bigsmile:
    Wczoraj była u nas moja siostra, więc sympatycznie spędziliśmy popołudnie. A dzis totalne lenistwo przed domem. I nawet Emilia szybko zasnęła :shocked:
  • jestem zadowolona, bo miło spędziliśmy ten dzień...I w miłym towarzystwie...
    I najstarszy wrócił z Mazur. Po raz pierwszy samodzielnie leciał samolotem i z tego powodu poczuł się taki dorosły...Opowieściom nie było końca.
    Ale to, w jaki sposób i z jakim utęsknieniem powitała go Julia- bezcenne! Takiej czułości dawno nie widziałam. Oni wzajemnie za sobą przepadają...
  • A ja byłem w sobotę integracyjnie na spływie pontonowym Przełomem Bardzkim, w towarzystwie sympatyków Tradycji z wrocławskiego Piasku, wspaniała pogoda, przyjemny spływik, na zakończenie grill k/ Paczkowa u rodziny prowadzącej Rodzinny Dom Dziecka.
    Zaś w niedzielę wieczorem spotkaliśmy się na krótkim zlocie FWD.org w składzie: Mona z Rodziną, Argento z samochodem, Torquemada z Melchiorem i ja z rowerem. Potem Tomek udał się do domu, Argento na kwaterę, a pozostali forumowicze przenieśli się do mieszkania prywatnego gdzie kontunuowano dyskusje przy użyciu gorzkich napojów, do późnych godzin wieczornych.
    Wspaniały wakacyjny weekend!
  • Dzielę się radością wczorajszego dnia :bigsmile: Odwiedziny na wsi w miejscowościach skąd przodkowie pochodzą :cool:. Spotkaliśmy taką Polskę, jakiej myślałam, ze już nie ma... Zboże, zaraz żniwa, słońce, dobre powietrze, rodziny trzymające się razem, też wielodzietne, bociany w gnieździe, krowy na łące, kury latające po podwórku... Ludzie otwarci, gościnni, jednak inaczej niż w mieście i mentalność nie-korporacyjna...
    Cieszę się, że jeszcze są takie miejsca i taka Polska - tradycyjna i taka polska właśnie...
    Jak kiedyś u Wajdy o Krakowie: tu każdy kamień jest Polską, tak i tam można powiedzieć: tu każde zboże i drzewo jest Polską...
    Dobry dzień - dużo dobrych wrażeń
  • Konrad - jakos mało zdjęć z tego zlotu wstawiłeś :cool:
  • ja, a w zasadzie my, jesteśmy bardzo zadowoleni, bo nam się udało spędzić we dwoje całą wczorajszą niedzielę i cudnie było! Leżenie w trawie i patrzenie w niebo, długie rozmowy, wspólne czytanie książki, snucie wspólnych planów - to niesamowite jak było to nam potrzebne. Aż żal było dziś wstawać i iść dopracy :bigsmile:
  • [cite] Sylwunia:[/cite]Konrad - jakos mało zdjęć z tego zlotu wstawiłeś :cool:
    Jakoś nigdy nie pamiętam o dokumentacji foto :(
    Pszepraszą
  • Zadowolona jestem z wakacji i wyjazdu.Ciesze się, że wróciliśmy-to dobry czas i potrzebny dla nas. Mąż wyruszył do pracy.Proszę wspierajcie modlitwą.
  • [cite] knrdsk1:[/cite]
    [cite] Sylwunia:[/cite]Konrad - jakos mało zdjęć z tego zlotu wstawiłeś :cool:
    Jakoś nigdy nie pamiętam o dokumentacji foto :(
    Pszepraszą

    wybaczone :wink:
  • A my byliśmy dziś na spotkaniu z terapeutą przy kościele. Dobrze, że dotarliśmy. I teraz mierzymy się z tym, co mamy zaproponowane. Powiedziałam właśnie małżowi, że żeby go wspierać w odstawieniu gier ograniczę forum :cry:.
    Tak czuję, że to będzie dobre, więc się nie martwcie, jeśli rzadziej będę się tu odzywać i pojawiać.
    Pomódlcie się też za nas. Zmierzenie się z nałogiem i przyzwyczajeniami, podjęcie wysiłku zmiany to poważna sprawa.
  • Ten ,,małż''superancki(chodzi o nazwe):ht:
  • Właśnie wyszła Pani Halinka, osoba, która od czasu do czasu doprowadza nasze mieszkanie do stanu czystości, jakiej ja osiągnąć po prostu nie umiem. Sprzątanie też jest talentem.
  • A najlepsze jest to, że zaraz wyjeżdżamy, i dzieci nie zdążą tego porządku zniwelować. Potem Meterek przetrze kurze za te parę tygodni i będzie jak znalazł:bigsmile:
  • właśnie wróciłam z wizytacji u koleżanki, jest cudny, spokojny letni dzień-wspaniale:shades:
  • Właśnie wychodzimy z mężem na kolację - mamy dziś rocznicę ślubu. :bigsmile:
  • Gratulacje!
    My za tydzień. :wink:
  • Gratulacje Moniko!:flowers:
  • gratulacje Moniko I M :)
  • MonikoMa - gratulacje!!!! Miłego wieczorku :ax::iv:
  • [cite] MonikaMa:[/cite] mamy dziś rocznicę ślubu. :bigsmile:

    My też...
    Ale nie świętujemy.
  • Taka jestem radosna, ze się i w tym wątku pochwalę ;)
    Mąż nareszcie zmienia pracę, długo się o nią starał i już wydawało się, że nic z tego, bo się nie odzywali, ale dziś był telefon i jednak okazuje się, że praca jest :D
    Bez porównania lepsza od poprzedniej.
    To na pewno efekt nowenny do sw. Josemarii, którą mi tutaj jakaś dobra dusza poleciła :)
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]
    [cite] MonikaMa:[/cite] mamy dziś rocznicę ślubu. :bigsmile:

    My też...
    Ale nie świętujemy.
    Znaczy, ze nie tylko my?
    Jakiś kryzys? Czy czekacie na okrągłe?
  • A ja sobie dziś dwie godzinki pograłam w siatkówkę:bigsmile:
    Mąż mnie wirtualnie umówił na cowtorkowe mecze
  • MonikoMa ! Gratulacje!:dinner:
  • Jestem zadowolona z calego dnia ,choć zmęczona ja pies.
    Rano dostałam wiadomośc,że synkowie dostaną ciuchy,potem zebralam duuuużo kurek ,zdążyłam na Msze i nowennę ,a teraz czyszczenie jeszcze kurkowe zostało.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Mniam... Kurki...:iv:
  • [cite] Olesia:[/cite]Mniam... Kurki...:iv:
    Jakby to zrobić,aby Ci dostarczyć:cl:
  • A ja podjęłam pewną ważną decyzję, a co tam podziele się pomysłem. Po pierwsze zaczynam od początku czytać Biblię dokładnie, po drugie czytam też dostępne publikacje świadków Jehowy sporo mądrych rad znajduję :-) Nie jest zle mimo wszystko, mam nadzieję. Pomimo iż w spółdzielni już usłyszałam o oddaniu sprawy do sądu ale to przecież żaden problem. Nie wolno przecież psuć humoru innym prawda. Będzie dobrze :-) Sami jesteśmy i SAMI damy radę no i jestem dziś zadowolona :-) nawet.
  • Może jednak czytaj z pomocą kogoś bardziej wiarygodnego niż świadkowie Jehowy.
  • Właśnie że nie, nie mam z nimi żadnego kontaktu w tej chwili. :-) Co do Islamu czy nawet i ŚJ w czym nieby mieliby pomóc? Dla mnie bez róznicy czy Bóg, czy Jehowa czy Allah i tak to jedna i ta sama istota :-) Nie masz co głową bić w mur :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.