Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

14849515354125

Komentarz

  • A ja po 2 tyg. rozłąki byłem przez 1,5 dnia z moją rodziną! Co prawda trzeba było wracać i znów co najmniej 1,5 tyg. osobno ale zawsze to radosne chwile były! Poza tym najstarszak wrócił z 2 tyg. obozu Pueri Cantores Wratislavienses (dzięki temu że go zawoziłem do reszty, mogłem z nimi spędzić trochę czasu, pretekst był :D) i zadowolony bardzo, a nie wiedziałem jak mu tam było bo komórki nie miał. Dał radę, mimo że przez 2 tyg używał tylko 3 podkoszulków... :ag: A sandały rozwaliły mu się dopiero w powrotnym pociągu
  • Mój pierworodny wrócił z Belgii, z owocobrania (czereśnie).
    Mój dom zaczyna się zaludniać :wink:
  • jest jeszcze rano, a ja już obleciałam miasto i załatwiłam kilka spraw:bigsmile:
  • Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona. Byłam na USG polowkowym, maluszek rozwija sie pięknie i jest... Jadwinią:)))
  • [cite] Anka:[/cite]Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona. Byłam na USG polowkowym, maluszek rozwija sie pięknie i jest... Jadwinią:)))

    pięknie:bigsmile:
  • [cite] Anka:[/cite]Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona. Byłam na USG polowkowym, maluszek rozwija sie pięknie i jest... Jadwinią:)))
    Kurcze, jak się to wyczytuje z usg?! :shocked: To my się zawsze niepotrzebnie spieraliśmy o imię... :bigsmile:
  • A tam czepiasz się :wink: Cudowne, piękne imię!
  • [cite] Tomira:[/cite]A ja podjęłam pewną ważną decyzję, a co tam podziele się pomysłem. Po pierwsze zaczynam od początku czytać Biblię dokładnie, po drugie czytam też dostępne publikacje świadków Jehowy sporo mądrych rad znajduję :-) Nie jest zle mimo wszystko, mam nadzieję. Pomimo iż w spółdzielni już usłyszałam o oddaniu sprawy do sądu ale to przecież żaden problem. Nie wolno przecież psuć humoru innym prawda. Będzie dobrze :-) Sami jesteśmy i SAMI damy radę no i jestem dziś zadowolona :-) nawet.

    Tomira dlaczego tak prowokujesz, i to z niby usmiechem na ustach? Dlaczego piszesz z takim szyderstwem, i sarkazmem? Jak nie wolno psuc innym humoru to po co to piszesz? Badzze konsekwentna, a nie takie zaczepki od rana, nie wiadomo o co Ci chodzi.

    Nie jestes jedyna ktora zalega z oplatami za mieszkanie, wiesz? Czego oczekujesz?

    Naprawde, ciezko Cie zrozumiec :confused:

    (pisze to po przeczytaniu innych watkow w ktorych piszesz dzisiaj)

    Szczerze Ci zycze poprawy sytuacji i zebys nie miala w sobie tyle goryczy i zolci.
  • [cite] Anka:[/cite]Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona. Byłam na USG polowkowym, maluszek rozwija sie pięknie i jest... Jadwinią:)))

    SUUUPEEER!
    :jumping::jumping::jumping:
  • Anka, gratulacje :fi:
  • mam już spakowane pół walizki na wyjazd:cool:
  • Anka,to wspaniałą wiadomość!GRATULUJĘ!
    Ja jestem zadowolona bo właśnie zaczęłam 34 tydzień ciąży:bigsmile:
  • Anka, gratulacje!
    Julka, widzisz, lada moment i Tobie założymy wątek dopingujący:clap:
  • Jestem suuuuper zadowolana,dostalismy dotację i otwieramy firmę-Glass flower,
    Jezu jak się cieszę,la,la,la:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • super :cheer::clap:
  • Anna&L, gratulacje i powodzenia!
  • Wow!:shocked:
    A co to te glass flower, jakies kwiatki "szklaniki"? Czy formowane w kwiatki szkło?
    Daj jakiego linka!
    ATSD: GRATULACJE!!! :smile:
  • Glass flower to tak odnośnie zazdroski ze słonecznikami(witraża),a robic będziemy lampy,witraże i różne piękne rzeczy ze szkła witrażowego.
    Od stycznia czekaliśmy na odpowiedź i cierpliwość się opłaciła,a stronka na razie taka .
  • Anno, cudeńka! J nie lubi witraży:cry:, ja z kolei przepadam... wymarzyłam sobie witraż z irysów w drzwiach wejściowych do domu, taki lekko secesyjny i będę o niego walczyć :ge: I już widzę lampę, jaka by mi pasowała... Prześliczne rzeczy, pogratuluj Mężowi i bardzo się cieszę, że dostaliście dotację! samych dobrych pomysłów życzę:gf:

    A jeszcze kuchnia mi będzie wychodzić na ogród, i bym może w oknach coś pomyślała... Rozmarzyłam się....:ab:
  • Aniu - przepiękne rzeczy...! Zdolny ten Twój Mąż bardzo!:bigsmile:
  • [cite] Tomira:[/cite]Właśnie że nie, nie mam z nimi żadnego kontaktu w tej chwili. :-) Co do Islamu czy nawet i ŚJ w czym nieby mieliby pomóc? Dla mnie bez róznicy czy Bóg, czy Jehowa czy Allah i tak to jedna i ta sama istota :-) Nie masz co głową bić w mur :-)
    Tylko ze mozna sobie zwichnac droge zycia.....

    :sad:
    Przykre to, co piszesz "jestesmy sami..." Co to ma niby znaczyć....?
    A ja już sie ucieszyłam że sie za Pismo wziełaś.....
  • Jestem zadowolona :cool:

    Zrobilam sobie cudne pasemka (dwa lata marzen i mam :wink: - koleżanka mi postawila fryzjera :wink:).......
    Jest mi boooosko na duszy, nawet wrzaski dzieci mnie nie wzruszają :cool:
  • Anka - gratulacje!!!!!! :clap: Przecudowna wiadomość :) Gratuluję także Twemu mężowi. I otaczam modlitwą, zwłaszcza maleńka Jadwinię.

    Tomira- smutno mi, że czujesz się samotna.... Że doświadczasz takiej sytuacji finansowej, materialnej... Tomiro, ale publikacje Świadków Jehowy nie pomogą Ci... A może spotkałabyś się, porozmawiała z jakimś księdzem z Twojej parafii /lub z Twego miasta/ ? Może poczucie osamotnienia by się zmniejszył? Może wspólna modlitwa z księdzem , by Ci pomogła, umocniła. A może i otrzymałabyś jakąś konkretną radę...
  • Aniu ale cudenka ten Twoj Maz robi:-)Ja mam lampke witrazowa I lustro,czy kurier moze przewiezc cos co bym zamowila?Chodzi o dobre zabezpieczenie samego produktu bo kuriera to znajde w moje strony,nie teraz ale moze Na swieta?Bo cudenka to sa:-). Aniu -Jadwinia bedzie-rewelacja!!!
  • Nika8, super te pasemka! Fajnie, że umiałaś przyjąć prezent od koleżanki :cool: Cieszę sie, że udało nam się okelić brzegi deseczek - mała rzecz a cieszy :cool:
  • [cite] Nika8:[/cite]
    [cite] Tomira:[/cite]Właśnie że nie, nie mam z nimi żadnego kontaktu w tej chwili. :-) Co do Islamu czy nawet i ŚJ w czym nieby mieliby pomóc? Dla mnie bez róznicy czy Bóg, czy Jehowa czy Allah i tak to jedna i ta sama istota :-) Nie masz co głową bić w mur :-)
    Tylko ze mozna sobie zwichnac droge zycia.....

    :sad:
    Przykre to, co piszesz "jestesmy sami..." Co to ma niby znaczyć....?
    A ja już sie ucieszyłam że sie za Pismo wziełaś.....
    No to chyba dobrze że czytam ? Padam już dziś.Niedawno wróciłąm a tu niespodzianka mała jeszcze nie śpi.
  • Czytać Pismo św. trzeba z pomocą Kościoła, a nie Jehowitów. Inaczej więcej szkody to przyniesie niżÂ pożytku.
  • Ja czytam sama!
  • Nika fotę pliz nasza Top Model :thumbup:
  • [cite] Pax:[/cite]Aniu ale cudenka ten Twoj Maz robi:-)Ja mam lampke witrazowa I lustro,czy kurier moze przewiezc cos co bym zamowila?Chodzi o dobre zabezpieczenie samego produktu bo kuriera to znajde w moje strony,nie teraz ale moze Na swieta?Bo cudenka to sa:-)
    Pax lampy da się zapakowac tak że nic im nie grozi!No i przesyłka zawsze jest ubezpieczona:smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.