Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

15556586061125

Komentarz

  • O, Agnieszka napisala szybciej:bigsmile:
    Napisze tylko, jeszcze jakie dodatkowe zalety widze:
    - kupujacy nie placi za przelew, nawet jesli pieniadze ida na zagraniczne konto (placi ten, kto pieniadze otrzymuje, ale w sumie to i tak wychodzi duzo taniej niz tradycyjny przelew)
    - szybko, transakcja jest finalizowana w ciagu gora kilku minut (nie czekasz na "dojscie" przelewu, jak w banku)
    - ochrona kupujacych jest rzeczywista. Zglaszasz, jak przesylka nie doszla albo doszla uszkodzona/podroba itd. i paypal sam juz zalatwia sprawe, czyli nie jestes zdana na poczucie przyzwoitosci sprzedawcy.

    Jesli chodzi o wysylke, to roznie. Czesto nie chca wysylac prywatni sprzedawcy z USA (ok, rozumiem, ich wewnetrzny rynek jest wystarczajaco duzy), chociaz zalezy, co sie kupuje (ja ze wzgledu na koszty wysylki kupuje glownie kosmetyki i DVD, z tym nie ma problemu). Z Anglii i Niemiec roznie, niektorzy zgadzaja sie tylko na przesylke ubezpieczona. Kilka moich kolezanek ma z tego powodu u mnie baze adresowa (do Niemiec chetniej wysylaja z UK, a z samego Rajchu to wiadomo, ze nie ma problemu) i jak sprzedawca robi problem, to podaja moj adres, a potem ja im to taszcze do PL... Ale w wiekszosci przypadkow jest szybko, milo i bez klopotu. Osobiscie mam spore doswiadczenie ebayowe i nie umiem kupowac na allegro. Wybor maly, ceny nie zachecaja, morale sprzedajacych tez rozne. Czasami kupuje skladniki kosmetykow, jak mi sie dzieci rodzily, to pieluchy. Ale generalnie ebay rzadzi. Teraz naprawde chalupe ebayem urzadzimy:cool:, z biezacej kasy pojdzie, to bedzie szybciej (a ciekawe rzeczy mozna znalezc).
  • jestem zadowolona, bo zaraz idę do fryzjera:clap:
  • [cite] Haku:[/cite]@Dorota.
    Mężowie są straszni w pewnych działaniach :wink:
    Mój mąż też ma problem z tym "czuciem się jak inwalida" i tu jest wielka moja cierpliwość, że się powstrzymuję aby nie robić za niego różnych rzeczy, aby mógł czuć się jak facet - np. nosić ciężary.
    U nas najgorzej jest z wizytami lekarskimi - mąż powinien być pod opieką sztabu lekarzy, a strasznie to olewa.
    E to tak jak ja. Wiesz póki nie idę do lekarza jestem zdrowa - wrażenie takie.
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]jestem zadowolona, bo zaraz idę do fryzjera:clap:
    To na ebayu nie ma fruzjerów?
  • sorry Taw, ale nie będę ukrywać, że Twoje wyrafinowane poczucie humoru do mnie nie dociera:tongue:
  • Lustrzanka Sony?
  • widzę ciemność:jumping:
  • Jestem trochę zadowolona, bo więcej pracuję, ale mniej zadowolona, bo od razu widzę więcej niejsnych punktów, do wyjaśnienia w zw z pracą (szczegółowe zagadnienia)... w sumie ok, tylko siedzenie od siedzenia boli :confused: a ręce od klawiatury :confused: ale co tam mam wprawę od pisania na wielodzietnych :cool:
  • @AgaMaria, to ta praca, o której pisałaś? Te niejasne punkty są super:bigsmile::bigsmile::bigsmile: Chyba, że z tych "niejasnych" robi się ciemność...:confused:
  • Dostanę z powrotem swój stary segment do pokoju, będziemy zatem mieć dwa może wreszcie ze wszystkim się zmieścimy. Bo tak to bu....el na kółkach :-)
  • Mam internet w domu i 7 dzieci, większość przyjechała do ciotki na wieś na wakacje
  • super Anetko, że już jesteś dostępna :bigsmile:
  • Witaj Aneto :bigsmile:
  • AB podziwiam...wszystkich podziwiam, którzy biorą się za nielubiane zajęcia :cool:
    A jakaż potem sadysfakcja :wink:
  • bylam u spowiedzi
    przyjaciel do nas przyjechal
    robie ciekawy kurs
    robie jutro test :cool:
  • Zrobiliśmy urodzinowego grilla z sąsiadami, upiekłam dobre mufiny, dostałam w prezencie "Zgreda", jutro Franuszek kończy pięć lat (już!).

    Maciejka, ale KONIECZNIE daj znać :cool:
  • Wróciłam ze spotkania z siostrą. Było bardzo miło i ...rodzinnie :bigsmile:
    Starsza siostra przygotowała takie przyjęcie, że ho-ho. Aż się boję, co przygotuję na rewizytę :shocked:
    Najciekawsze jest to, że nasze charaktery i upodobania są niemal takie same :wink:
    Jak dobrze mieć siostrę :di::di::di:
  • Celinka :bigsmile: czekałam w którym wątku opiszesz. Bardzo się cieszę że spotkanie się udało.
  • Zdalam OBA testy :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Maciejka - Gratulacje!!!
  • Łał GRATULUJĘ!!!
  • Maciejka:cheer:
  • Dziekuje, dziekuje :bigsmile:
  • Super Maciejka!
  • Super Maciejka - ale macie święto:fi:
  • Cały dzień nikt się nie wpisał?


    Udało mi się być na nabożeństwie w kościele, który znajduje się w Krościenku, był w mojej pamięci jako miejsce ważnych "wydarzeń" w życiu duchowym, i teraz, po latach, zachwycił mnie znów.

    Udało mi się być dwa razy "u wód" w Białce Tatrzańskiej i sprawić tym wielką frajdę dzieciom, nie tylko moim.

    Udało mi się jeszcze spędzić pięć dni wakacji z przyjaciółką ze studiów i nie pokłócić się z nią.
  • I jak Bereniko podobają Ci się nasze rejony?

    My do Białki mamy 10 km ale jeszcze na basenach nie byliśmy - czekam może coś stanieją.

    A ja jestem zadowolona bo byliśmy wczoraj na USG i mamy piękną i zdrową córeczkę, rusza się bardzo i w ogóle jest śliczna i nawet mamy jej zdjęcie - eh gdybym tylko umiała wstawiać to bym wam pokazała :) ale uśmiech nam z paszczy od wczoraj nie schodzi :):bigsmile:
  • @uJa - zdjęcie poprosimy koniecznie, pilzzzz...:bigsmile:
  • A umiesz wrzucić? to bym Ci na e-mail wysłała?

    bo ja tak z netu umiem ale ze swojego kompa to nie :/ wiem że trzeba je najpierw gdzieś umieścić ale tu się moja wiedza kończy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.