Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

15657596162125

Komentarz

  • Dobrze, daj na maila, wrzucę.:bigsmile:
  • Olesiu poszło - dziękuję bardzo - ha to jestem jeszcze bardziej niż zadowolona :)
  • [cite] uJa:[/cite]I jak Bereniko podobają Ci się nasze rejony?

    My do Białki mamy 10 km ale jeszcze na basenach nie byliśmy - czekam może coś stanieją.


    Zawsze mi się podobały.

    Co do basenów. Terma Bania oferuje bilet rodzinny: 129 złotych za dwoje dorosłych, dwoje dzieci. Każde następne dziecko 5 zł. Za 3,5 h. W tej konfiguracji uznałam cenę za przystępną.
  • Max 40 zł a to i tak dużo ale my nie chodzimy.
  • Berenika, a w termach bukowiańskich byłaś? Masz porównanie?

    Do tematu: Jędruś jest dzidziusiem ze złota.
  • Idealnym jest dzidziusiem. Rozkosznym, życzliwie uśmiechniętym, sprawnie jedzącym, dużo śpiącym.
  • fajowo :bigsmile:

    ja tez nie narzekam - jak tylko nikt mnie po cichu nie otruje krowim bialkiem, bo wtedy nie spi, placze i wymiotuje - to jest calkiem jak u Ciebie :bigsmile:

    ze starsza nieco gorzej, wlasnie sie zbieram zeby zalozyc stosowny watek...:sad:
  • [cite] Marcelina:[/cite]Berenika, a w termach bukowiańskich byłaś? Masz porównanie?


    Nie.
    Z internetu wiem, że Bukowina nie ma w ofercie biletu rodzinnego, dlatego zdecydowałam się na Białkę. Wyliczyłam, że wstęp dla mojej rodziny w Bukowinie, kosztowałby 270 zł na 4,5 h, więc to był koronny argument za Białką (3,5 h za 134 zł). Jeśli chodzi o bilety pojedyncze, Białka także nieco tańsza.
    Są jeszcze Szaflary, nie wiem o nich nic.
  • Szaflary są jeszcze tańsze, ale najmniej rozbudowane basen na zewnątrz i w środku - kilka zjeżdżalni - więc najmniej atrakcyjne, ale żeby się pomoczyć to warto :)
  • To ja w temacie :cool:

    szef mnie chce na stale zatrudnic, jak tylko oficjalnie szefem zostanie
  • firanka wyprana i wisi, obiad zjedzony, a wieczorem mąż będzie mnie uczył jeździć autem:crazy:
  • My w zeszłym roku byliśmy 2 razy w Szaflarach i polecam to miejsce dla rodzin z mniejszymi dziećmi . U nas (rok temu) bardziej się sprawdziło niż Bukowina .
  • Jestem zadowolona, bo nareszcie jest piękna pogoda. i dziewczyny takie jakieś bardzo letnie - miniówki, etniczne, powiewne sukienki... czułam dziś tę aurę letnią, kanikułową... nie wiem, co na to kolega Brawario :shocked:
    Moja ulubiona bluzeczka zielona na ramiączkach z aplikacją
    a dziś kupiłam na wyprzedażach intensywnie różową bluzko-sukienkę z marszczonkami falbankami zamiast rękawków.
    Mnie się podoba :cool:, bo ożywia :cool:
    Acha, odrastają mi włosy na głowie, a także brwi i rzęsy, więc wyglądam jak "Conan Barbarzyńca" z plakatu
    sorry za pisanie o sobie
    Małż ;pogodniejszy, działa coś troszkę w tematachz awodowych, to cieszy
    Nabyłam też dla nas zeszyty i długopisy na rekolekcje, a także pocztówki z wyd św. pawła z naszym Ojcem św. JP II
  • A ja miałam dziś przemiły dzień.

    Wybrałam się z moimi trzema chłopakami rowerami na działkę do rodziców. (Antek został w domu z tatą).

    Jedziemy spacerowo na rowerach w trójkę + Szymek u mnie na bagażniku i rozmawiamy a na przeciwko nas idzie chodnikiem pani. Kiedy była jakieś 2 metry przed nami, któryś z chłopców zawołał do mnie głośno "mamo".

    A pani otworzyła szeroko oczy i mówi: a ja myślałam, że oni z siostrą jadą :crazy:
    Z trzy razy to powtórzyła, oglądając się za nami.
    - To pani ma trzech synów?
    A ja na to:
    - Czterech! Najmłodszy w domu został :bigsmile:


    Na działeczce zastaliśmy babcię. Najedliśmy się malinek. Zerwaliśmy pierwsze dynie od Ani D. oraz gruszki Klapsy. Babcia dała nam jeszcze wiaderko pomidorów na przecier i aronię na sok.

    Potem pojechaliśmy na plac zabaw - dzieciaki się wyszalały. Do domu wróciliśmy po 21.

    Sprawdziłam pocztę, bo miałam ustawionego Snajpera, żeby wylicytował mi na allegro liścia fiołka bardzo rzadkiej i praktycznie nieosiągalnej odmiany, którego sprzedawała pewna przemiła moja fiołkowa klientka. Niestety ktoś mnie przebił. Napisałam więc do Pani, że gdyby miała tę odmianę dostępną to ją rezerwuję a Pani mi odpisała, że w poniedziałek wysyła mi liścia i w dodatku nie chce ode mnie za niego pieniędzy.

    Po tym czarnym początku zeszłego tygodnia Pan Bóg leje miód na moje serce - a zaczęło się oczywiście od żyworódki :heartbounce:
  • Poznałem dziś powołAnię z Frankiem, Felek go karmił herbatnikami, ale nie pozwolili mu. Bardzo dobre spotkanie, szkoda, że tak krótko( musiałem iść do pracy). Dostaliśmy suszoną guavę, przysmak brazylijski, podobno pyszny, tak mówi żona.
  • Agnieszka to z tą siostrą dobre. Niedawno podeszłam do syna na placu zabaw i słyszę : Ty siora do Ciebie idzie. Na co Kuba pełnym oburzenia głosem - Jaka siostra to moja mama! ha ha
  • Agnieszko fajna wycieczkę miałaś,można sobie wyobrazic.
    Maniek super uczucie co nie tak poznac stąd kogoś ?
    Tomira ja byłam na Mszy pewna pani ciągle obserwowała Igę i po chwili do mnie tak-cóz pani ma za radosne i pogodne dziecko..dawno nie widziałam -pierwsze?
    4rte mowie po cichu a ona och jak pieknie!!!po 3 synach córeczka:bigsmile:
    A dzis mnie zaskoczył mily widok-cała 4ka w jednym łożku a chłopcy po kolei całowali w rączkę malutką:bigsmile:
  • Ale fajnie - uwielbiam czytać ten wątek i cieszę się razem z wami.
    U mnie dziś łzy na końcu nosa - ale to na inny wątek.
  • Ja też uwielbiam ten wątek:):):)

    Bridget- jakbym czytała o nas:):):)
    I reakcja ludzi podobna...i zdziwienie,ze czwarte;) i chłopaki obcaływujące ksiezniczkę:D
    W jakim wieku masz chłopców?

    AgaMaria- super,ze wybieracie sie na rekolekcje.
    Nam się udało być w Porszewicach na mszy prymicyjnej jednego jezuity:)
    Małej sie trafiło błogosławinstwo prym. juz w trzecim miesiącu zycia:bigsmile:
    Modle sie za dobry czas dla WAS i wiele łask:):):):):)
  • @Duke -Najstarszy ma 16i pól,2gi syn 15,3ci prawie 7lat:bigsmile::bigsmile:a księżniczka 17mies:eb:
    Juka ta dama taka pracowita?fajnie masz:db:
    Nasi narazie żartuja -mała do garow!mała do sprzątania!bo zaczyna sie u niej jakaś dziwna pasja -naprawa i jazda na motorze:bn:
  • A!!i gra w pilkę!!gra z chłopcami i zaczyna lapać o co w tym chodzi .Wozeczek ma do lalek!ale lala ma chodzic pieszo ewentualnie misia powozi :bigsmile:
  • moje córy ( 9 lat i prawie 4) upiekły dzisiaj ( z moja minimalną pomocą) super ciasto:bigsmile:
  • Całe szczeście ,ze jestem w domu...a tak wogóle to jak księżniczka sie zachowuje czasem:bigsmile:
  • zdalam trzeci certyfikat :bigsmile:
    Jeszcze tylko pozostale cztery zdam i moge rodzic :cool:
  • juka- dzięki za patent z sodą! ja czyściłam cilit bangiem i ten zapach nie był fajny...
  • juka to ja poproszę tę młodą damę - choć na tydzień - zapewniam wakacje w górach, dostęp do internetu, zabałaganione mieszkanie ( ale tylko jeden pokój) i najlepszy lody na świecie - codziennie :)

    a noi drobną opłątę :)


    a powaznie to gratuluję córki.
  • Jukówna jest nieziemska, jeszcze śniadanie do końca nie zjedzone, a ona już się rwie, żeby naczynia do zmywarki wstawiać.
    Do wiadomości swatek i matek chłopców w stosownym wieku - jest też bardzo ładna, rozsądna i uprzejma.:cool:
  • To mi tez wiadome.
  • A jestem zadowolona:bigsmile:

    Mam dziś wyjątkowo grzeczne dziecko:cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.