Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

16162646667125

Komentarz

  • dziewczyny- znam przypadki ludzi(ze znanych osób Ela Zapendowska), którzy mają słuch doskonały a głosu ni w ząb:bigsmile:

    Mam tez kolege multiinstrumentalistę, który śpiewac za grosz nie umie.

    Takze takie zjawisko istnieje -jak najbardziej:)
    Fakt,ze prawie każdy głos, którego właściciel "słyszy" można wyćwiczyc (przynajmniej do tzw-poprawnosci)
    Czasem jest to kwestia zacisniętego przez lata gardła-wtedy pomogą ćwiczenia "otwierajace".
  • Anka- napisz tu relacje jak to sie stalo?
    Jestem zadowolona bo do niedzieli mam nadzieje sie przeprowadzimy:))) Bedzie wiecej miejsca, wszedzie blizej:)))
    Teraz tylko przezyc trzeba, ogarnac,spakowac,przewiezc i wysprzatac ,ukladac,ale damy rade:)))
  • A ja mam sprawną toaletę...znowu :bigsmile:
    i nową umywalkę
  • moj maz tez ma swietny sluch, i glos, hem, baaardzo donosny, ale spiewa...ekhm, tak ze sie teskni za cisza :wink:
  • Jestem zadowolona, bo gips zdjęty, co prawda już się przyzwyczaiłam do trybu urlopowego, a praca z doskoku. Odpoczęłam, pobyłam z rodziną, zaległości w pracy nie ma aż tyle. I wysokie obcasy w okolicach Sylwestra realne. Nawet z pensji obcięli mniej niż myślałam.:bigsmile:
  • @Izka, gips na kostce czy kolanie?
  • Jestem zadowolona bo......
    -ślub córki był piękny
    -wesele było udane i bardzo wesołe, miło było zobaczyć wszystkie dzieci w komplecie
    - goście nareszcie pojechali i mogę trochę odpocząć i nabrać sił przed nowym rokiem szkolnym
    - i najważniejsze.....tadam! dostałam od dzieci nowiutką pralkę indesita na 7 kg wsadu.
    Takiego prezentu w życiu nie spodziewałam się! Jak przyjechała dostawa ze sklepu byłam w totalnym szoku i myślałam, że to pomyłka!
  • Rewelacja Aniu cudne masz dzieci cieszę się razem z Tobą.
  • Aniu super :) wszystkie dzieci razem to musi być piękne uczucie.

    A ja jestem zadowolona bo:
    - usmażyłam cukiniowe placki na kolację
    - zrobiłam crumble
    - przygotowałam obiad na jutro
    - i najważniejsze maleńka wreszcie się rusza, tak że ją czuję :) tak się martwiłam (naczytałam ze to już czuć od 14 tyg) a my tu 20 kończymy i nic - a tu proszę :) i tak się cieszę że uśmiech mi z twarzy nie schodzi

    no i w pracy byłam cały dzień ha.
  • uJa-ale wspaniale:) gratuluje pierwszych motylków:)
  • *Dostałam przemiłą przesyłkę - prezencik od Maciejki :) :)
    *Mąż kupił dynię hokkaido / 4 sztuki/
    *Byłam na modlitwie o uzdrowienie wewnętrzne
  • * Jagna i jej maz mi pomogli :bigsmile:
  • [cite] uJa:[/cite]Aniu super :) wszystkie dzieci razem to musi być piękne uczucie.

    A ja jestem zadowolona bo:
    - usmażyłam cukiniowe placki na kolację
    - zrobiłam crumble
    quote]

    Dawaj przepis na crumble, robiłam we Francji, ale nie mogę sobie przypomnieć przepisu, robię tak na oko, owoce na spód, potem kruszonkę masło, maka, cukier, ale nie smakuje mi to tak samo jak we Francji.

    Pochwalę się, że ostatnio zrobiłam świetną tartę qiuche lorraine
  • @uJa, ja w tym okresie 12-22 tydzień miałam straszne schizy, że nic nie czuję
    i w końcu kupiliśmy używanego dopplera na allegro i jak się bałam, to sobie słuchałam malizny czy sobie żyje i wszystko z nim ok
  • Aneta, ja jeszcze nie probowalam, ale ktos ostatnio na forum polecal ten przepis na crumble:

    crumble z jablkami
  • jestem zadowolona, bo maz dzisiaj zabral starsza core na prawie 6 godzin, wrocila padnieta, steskniona i grzeczna i juz spi, a ja mialam caly wieczor dla siebie, bo niemowlak byl tez bardzo grzeczny i glownie spal, i ja po raz pierwszy od niepamietnych juz czasow spedzilam kilka godzin nieprzerwanie sam na sam z ksiazka.

    normalnie egzotyczna dzika frajda :bigsmile:
  • Dostałam spózniony za to jeszcze bardziej wyczekany prezent na rocznicę ślubu. "Biografię Czesława Miłosza" A.Franaszka i "Historię literatury polskiej" Czesława Miłosza,to się nazywa dogodzić ukochanej żonie.:bigsmile:
  • A mi jogurt wyszedl, ze lyzka stoi! a bylo mleko za gorace i za dlugo sie robil.. a wyszedl idealny..moze tak trzeba :)))
  • Aneta - z tego linku co pustynny podała robię już od dłuzszego czasu choć zawsze coś zmienię albo sie pomylę - wczoraj dodałam śliwki - było pycha :)

    Haku - jak ja schizowałam - tyle że myslalam że jestem w 14 a byłam w 16 :) więc 2 tygodni schizy odpało - ale potem to sie martwiłam strasznie, na szczęscie w międzyczasie usg było więc widziałam ze się rusza że jest i tak się cieszę :)
    chociaż teraz sie rusza tylko jak mam ciasne dzinsy - albo leżę z laptopem - chyba ją ciśnie :)

    że ja o tym sprzęcie nic nie wiedziałam - też bym sobie sprawiła (albo byś mi pożyczyła) - nic nie pisałaś :angry:

    i dziś też jestem zadowolona (a dwa dni pod rząd to ostatnio rzadko mi się zdarza) przyjaciele wrócili bezpiecznie z wakacji - my się zazczynamy pakować do Lwowa - i w pracy dużo pracy.
  • [cite] uJa:[/cite]
    chociaż teraz sie rusza tylko jak mam ciasne dzinsy - albo leżę z laptopem - chyba ją ciśnie :)


    Tylko mi nie mów, że laptopa trzymasz na brzuchu...:shocked:
  • no nie na brzuchu - znaczy teraz odkąd w ciąży jestem to nie bo tak to lubiłam bardzo - lezy na kolanach, ale nogi zgięte - tak jak przy siedzeniu - więc pewnie dlatego.
  • ciasteczka owsiane pyszne wyszly.. cytujac garnuszek na klocuszek: "lubie ciasteczka są mniam mniam"
  • Dylemat pracy sam się rozwiązał, a raczej Pan Bóg go rozwiązał- moje modły zostały wysłuchane:bigsmile:
  • Ja nie wiem...ale sama będąc w ciąży unikałabym bliskiego kontaktu z laptopem lub komórką. Tzn. nie trzymałabym ich bardzo blisko brzucha...

    A może przesadzam...?

    Niech no, ktoś bardziej kompetentny wypowie się w temacie...
  • Maz mi zakazuje, wiec cos na rzeczy musi byc :wink:
  • @celinka nie przesadzasz. podstawowa wiedza z lekcji fizyki powinna potwierdzić
  • ja może niedouczona jestem, ale jakie mogą być skutki?!
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]ja może niedouczona jestem, ale jakie mogą być skutki?!

    A jakie są skutki walenia młotkiem w głowę?
  • Gregorius, ale ja pytam poważnie:confused: nie można jednym zdaniem po ludzku odpowiedzieć zamiast odbijać piłeczkę?
  • @agnieszkamamaani: przepraszam. Skutki mogą być rozmaite, wynikajce z naruszenia tkanki cielesnej przez fale elektromagnetyczne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.