Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

16465676970125

Komentarz

  • Bylismy nad morzem, kąpalam sie dwa razy w lodowatej wodzie :), mąż zrobil porzadek z operatorem sieci komorkowej - oddal nam nieprawnie pobierana kase :), odkurzylam podlogi :cool:
  • Ach, Małgorzata...:bigsmile:
    Wyobrażam to sobie...

    U nas podobnie... Tylko ciszy niet.:bigsmile:
  • A u nas podobnie...tylko ciasta niet:bigsmile:
  • Ucieklam z pracy :bigsmile:

    Dzis same awantury, maile od jednego do drugiego pisalam, telefony z wyjasnieniami, ehh...
    Spakowalam sie i wyszlam, aktualnie leze w lozeczku :bigsmile:
  • Wielce zadowolona jestem :bigsmile:

    Po dwutygodniowych zmaganiach z praniem, rozpakowywaniem i kupowaniem do szkoły dla trójki najstarszej.... i ze swoimi emocjami - wychodzę powoli na prostą!

    Wspaniały dzień za mną :jumping:

    Został tylko jeden podręcznik do dokupienia, wyprawki porobione, dzieci spakowane do szkoły kompletnie, pierwszy dzień odrabiania lekcji z trójką na raz za mną!
    Pracowali wspaniale, zwłaszcza pierwszak, który miał dużo do nadrobienia z racji braku podręczników.... Ach!!!!

    Moze zaczne wreszcie sprzatać mieszkanie :tooth:, bo od miesiaca to sie albo pakuję, piorę, rozpakowuję albo kupuję....... :bu:
    (nie chcę sie przyglądac rachunkom, mam to... ekhm... chm)

    No i w ogóle - w domu tyle zgody......... :cool:
  • Po dwóch latach wróciłam do pracy zawodowej i jest lepiej niż się spodziewałam. Poza tym, że padam fizycznie, psychicznie i społecznie wczesnym wieczorem, życie jest piękne.
  • Bereniko , życzę wielu skukcesów i siły :bigsmile:
  • Bereniko, super! :cool:
  • Jestem zadowolona, bo jutro startuję z nowenną pompejańską.
  • Mój syn przyniósł 5 z polskiego :bigsmile:
  • brawo dla syna!
    a ja jestem zadowolona, bo za pół godziny idę do domu.
  • Wróciłam juz z pracy, odebrałam chłopców z przedszkola, i tak sobie Siedzę popijam herbatkę i słucham jak chłopcy śpiewają Hip hip hurra alleluja!!!!
    U nas Arka Noego króluje wśród piosenek dla dzieci:bigsmile:
  • Jestem zadowolona, bo wymyslilam sobie, ze posadze rosliny cebulkowe i na wiosne bede miala ladne kwiatki na dzialce. Nawet juz cebulki mam!
  • Małgorzata -:ip::ip::ip:
  • Słuchamy sobie muzyki wszyscy, tzn.Irenka śpi a reszta słucha zaraz będę robić placej ze śliwkami tylko mała wstanie .:bigsmile:
  • Jestem baaardzo zadowolona, bo spędziliśmy u nas działce piękne popołudnie/wieczór ze znajomymi. Grill, ognisko, mili ludzie. Super!!!
  • He, he, he.:bigsmile:
    Jestem baaaardzo zadowolona, ponieważ odwiedziliśmy moją Mamusię z okazji Jej 78 (!!) urodzinek.
    Edit: w skromnym prezenciku od nas dostała ulubiona bombonierkę i... kaloszki, o które prosiła.
    Dobrze dość się czuje, jest pogodna i dobrze nam się rozmawia. :bigsmile:


    A oprócz tego...
    Dostałam - ja :bigsmile:- 4 worki ziemniaczków (prawdziwie wiejskich, bez nawozów), 70 jaj :cool: i sporo jabłuszek na marmoladkę. Aha - i kilka cukinii.
    Mniam, mniam, mniam.:di:
  • A ja tez jestem bardzo zadowolona, mieliśmy super dzień. Rodzinno znajomowo dziecięcy:))))
  • Dołączam dziś do baaaardzo zadowolonych. Późnym popołudniem wróciliśmy z tygodniowych wakacji. Dwa ostatnie dni przypadły na "Truskawkowo" i żałuję ogromnie, że nie pojechaliśmy na dłużej właśnie tam. Poznaliśmy MartęB i jej rodzinkę. Przesympatyczni ludzie, cudowne dzieciaczki a miejsce do wypoczynku bajeczne (nie ma w tym żadnej przesady :bigsmile: Gospodarze raczyli nas soczystymi truskawkami i malinami, dzieci poza placem zabaw miały do dyspozycji książeczki, puzzle, kredki.... Miejsce w sam raz dla wielodzietnych :bigsmile:

    A teraz dzieciaki śpią zmęczone podróżą a ja upajam się błoga ciszą ...
  • W dobie finansowej mizerii otrzymałam dwie skrzynie owoców z działki i dwa worki przetworów.
  • A nam się udało być wczoraj calą rodziną na Jasnej Górze:)
    I dzień był taki piękny, i urodziny męża i Maryśka pierwszy raz (do tego prze-grzeczna)

    Poleciłam wierność Waszą w Nowennie:)i wszystkie Wasze intencje:bigsmile:
  • I ja dołączam do zadowolonych - pomalowaliśmy nasze mieszkanko :)
    dwa kolory jasno niebiesko-szary część sypialno-salonowa, a kremowo część kuchenna :):jumping: ale się cieszę - nawet nie było tak źle i udało się skończyć i posprzątać w sobotę i jest pięknie i świeżo.
  • jestem zadowolona, bo zrobiłam swoją pierwszą doniczkę metodą decoupage.
  • Hej jestem zadowolona, bo udało się z pomocą Bożą wypełnić zamiary na dziś :cool:. Małe kroczki, a zawsze coś do przodu :cool:. Małż trochę gra, nadeszła nowa gra, ale też zmywa itp. :bigsmile: Byliśmy razem na kijkach wieczorową porą :bigsmile:.
    Duke6 super z Jasną Górą - wczoraj była taka ładna pogoda
    Małgorzato byliście u Wedla w Manufakturze?
    Zaraz nie wiem, czy to Wedel, ale w Manufakturze jest pijalnia pysznej czekolady :tongue:
  • @Ago,
    Przeczytałam "byliśmy razem na kijankach" i z nostalgią sobie przypomniałam jak w dzieciństwie łapało się kijanki i trzymało w słoiku lub w akwarium.
    Miałam też traszki :bigsmile:

    a potem przeczytałam raz jeszcze :sad:, tym razem dobrze
  • Myśmy hodowali zaby w baseniku w ogrodzie, duuuużo tego było, żabia plaga :bm:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.