Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

16768707273125

Komentarz

  • jestem zadowolona:)
    mnóstwo osób o mnie pamiętało i odezwało się z dobry słowem,
    mąż KUPIŁ KWIATY ,
    byłam w końcu u fryzjera
    a do tego zrobiona przeze mnie ( i koleżankę ) dekoracja sali bankietowej na jutrzejsze 50leice SP wyszła świetnie :bigsmile:
  • Sylwunia, ale przyjęłaś te kwiaty jak w trzeciej wersji?
    Pamiętasz ten skecz "Hrabi"?
  • pamiętam i jak je zobaczyłam to miałam to samo skojarzenie :bigsmile:

    zupełnie jak w trzecie nie bylo,ale się starałam :wink:
  • Witam w klubie zadowolonych :bigsmile:
    Słuchajcie Bóg czyni cuda. Mąż w ogóle teraz nie gra, sprzedał połowę gier, za to kupił książki dla małżonki :bigsmile:
    Ogólnie zupełnie inny facet
    Chyba też się trochę zmieniam, ufam :cool:
  • AgaMaria :iw: :iw: :ck: :ck:
  • AgaMaria - wspaniale!


    Juka - wszystkiego co dobre i Boże dla Syna!:flowers:
  • Juka , przypominam , że on by mi się na zięcia nadał dla mojej 8-latki :wink:
  • Jestem b.zadowolona, bo mam wszystkie dzieci w domu i nawet dwa gratisy:bigsmile::bigsmile::crazy::crazy::di::di:
  • Mąż wrócił:heartsabove:
  • Skończyłam 34 tydzień ciąży :bigsmile:
  • Myślałam, że 34 lata :wink:
  • Niedziela pełna słońca i dobra, wzmocnionego powrotem Córki i Wnuczka do domu! :smile:
    Podglądanie zachowań starszaka - sama radość. :bigsmile:
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Myślałam, że 34 lata :wink:

    Mam troszkę więcej :wink:
  • Jejku. Jestem z siebie taka zadowolona.
    Zrobiłam ofertę mojej firmy w programie do robienia broszur i jestem szczerze zaskoczona wynikiem :shocked:
    Cieszę się jak głupia już od 15 min, albo i dłużej!
    Siedziałam nad tym...hmm... jakieś 8 godzin.
  • Serce moje od rana szczęśliwe, bo męża i tatę mamy przy sobie.Chwała Ci Panie!
  • Mój Młody w końcu rozpoczął rok szkolny na dobre :bigsmile:
    Pierwszy dzień w szkole :wink:
    A ja mimo tak młodej godziny( zazwyczaj drzemię o tej godzinie :shamed: ) wysprzątałam całą górę dokończyłam na dole to co olałam już wczoraj ( podłogi ) i finito , mam nadzieję , że ten stan - porządku - utrzyma się choć do jutra :bigsmile:
  • Jestem zadowolona, bo miałam dziś przyjemność poznać naszą forumową Jadwigę:bigsmile:
  • Ale masz fajnie!!!
  • Moje kochane Słoneczko dziś patrzyła na mnie i....

    Łała ła - ła łała na na nana nana mama mama MAMA

    Całkowicie specjalnie i świadomie mówi do mnie Mama!!!
    :fm:

    :er::er::er:
  • to ja dziękuję. I przepraszam za zagadanie:shamed:
  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile:


    Ech, zazdraszczam Wam...:cool:
  • Kupiliśmy dla męża biurko :cool: uwaga pod nazwą misio :bigsmile: kolor olcha :smile:
    i fotel w kolorze rudym :tongue:
    jak ma osobne biurko i fotel, to może i pracę znajdzie :tongue:
    fotel taki dyrektorski, prezesowski :wink:
  • Mąż mi wraca do domu na trzy dni za dziesięć dni :))))))))
    Ale fajnie, już nie mogę się doczekać, trzeba się zabrać za robienie potencjalnego potomstwa :di::di:
  • O. Dziś ja jestem zadowolona:wink:
    Prawie kończę przygodę z dentystami, a do tego dziś dostanę płytkę ze zdjęciami ze ślubu i... mamy sesję ślubną z Piotrem:bigsmile:

    Słońce świeci jak szalone, więc myślę, że wszystko się uda:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Tak, podbijam dziś był piękny dzień! Rześko, żółte liście i intensywnie niebieskie nieboo. Cudnie!!!
    O 15 ej dziś była Koronka do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniach miast (podobno akcja ogólnoświatowa przed wspomnieniem św. s. Faustyny). Staliśmy sobie z grupką przechodniów na skrzyżowaniu przy Galerii Łódzkiej, gdy nadszedł ojciec Remi jezuita i przyprowadził siostry przedszkolanki z grupą dzieci. Żebyście tę młodzież widzieli! Ten klaszcze, ten śpiewa, tamten trzyma różaniec, a jedna dziewczynka miała piękny rysunek własnoręczny widać Pana Jezusa Miłosiernego z promieniami! Pomodliliśmy się. Były też obecne media (radio, prasa). Dziś z wydarzeń medialnych też premiera łódzka filmu "Bitwa warszawska 1920" Jerzego Hoffmana w 3D. Twórcy przybyli do Manufaktury. My też się pewnie niedługo na ten film wybierzemy.
    Acha, a w parku na Zdrowiu widziałam biegającą babkę i zastanawiałm się, czy to nie Małgorzata?
  • Słyszałam o tej akcji z koronką w radiu:bigsmile:
  • A ja się dalej pochwalę - pani zajmująca się drukiem ofert powiedziała, że moja oferta firmy jest "profesjonalna, bardzo estetyczna i przejrzysta".
    Się normalnie zarumieniłam po same uszy. :shamed: Bo potem powiedziała to jeszcze Szefowi. Ale się zdziwił :wink:
  • Haku, super! gratulation! Chyba stan błogosławiony tak Cię uskrzydla!
  • Haku, Kochana, Wy chcecie ten fotelik? Bo jeśli tak, to wdrożę poszukiwanie bazy i takiej poduszki dla noworodków.
  • @Marcelino - chcemy, chcemy! Oglądaliśmy nasz i za żadne skarby świata nie jestem w stanie się domyślić w jaki sposób miałabym go trwale (ale wykluczając pattexa) przyczepić do naszego pojazdu.

    @Ago - tylko problem teraz taki, że wdrożyli druk tej oferty w 10.000 egzemplarzy. A moje Szefostwo takie, że się podoba, a potem może się okazać, ze się nie podoba
    :wink: ale mąż się porządnie zachwycał przez 3 min, więc jestem kontenta
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.