Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

17778808283125

Komentarz

  • Wow!!!!!!!!

    Boze prowadź :cool:
  • U nas tez cuda cuda cuda!!!

    :whorship:
    Pawlukiewiczowi
    Kresowiance
    i tym, którzy pamietali..... :flowers::flowers::flowers:

    Aaaaa, o Bogu "zapomnialam" :iv:
  • Zadowolona jestem,bo lekarz endokrynolog powiedział że jest ok, a badania tak czasem w ciąży wychodzą bo coś tam coś tam.
    No i buźka mi się uśmiecha jak sobie przypomnę kawkę z MamąMiką,po prostu bardzo się cieszę i mam nadzieję że uda nam się spotkanie powtórzyć i przedłużyć.
  • A Stasiu MamyMiki jest super grzeczny!
  • Jestem zadowolona, bo wysłuchałam audycji w radiu Niepokalanów. Wywiadu ze sobą :tongue::wink:
  • Aga Maria0jest on gdzieś w necie dostępny?:cool:
  • Nie wiem. Transmisja była dziś o 21.30. Jak będę wiedziała, to zalinkuję albo podam namiary.
  • Aniu,jak ja żałuje,ze tak krótko sie widziałysmy i tak mało pogadałysmy...
    Bardzo Ci dziekuje za ten czas.
    Mam nadzieję,ze spotkamy sie niebawem na dłużej.
    Kochana z Ciebie kobieta a spokój ,jaki masz w sobie jest bardzo rzadko spotykany.
    Jesteś człowiekiem,przy którym się odpoczywa.:bigsmile:
  • Już drugi tydzień trwa dla nas dobra passa.
    Wszystko w rodzinie zaczyna się dobrze układać, niemal codziennie spotyka mnie ktoś lub coś miłego. Dostaję wiele rzeczy które są mi niezbędne, a których bym się nie spodziewała jako darowizny.
    Wczoraj zaskoczyła mnie paczka z USA od bardzo dalekiej rodziny męża, były w niej ciuszki na mojego Franka... skąd oni wiedzieli jaki rozmiar wysłać, skoro nie mamy ze sobą żadnego kontaktu...? A ciuszki takie, których mi brakowało (bo w większości jestem już zaopatrzona przez jedną z naszych forumowiczek) piżamki, majtki itp wszystko z postaciami z bajek, które F. ogląda i lubi.
    Wciąż potwierdza się fakt, iż Opatrzność Boża nad nami czuwa :whorship::whorship:
  • Jam tez zadowolona bardzo bardzo!
    Pan Bóg, Pawlukiewiczem, nam baaaardzo pomógł :df:
    :di:
  • [cite] celinka:[/cite]Już drugi tydzień trwa dla nas dobra passa.
    Wszystko w rodzinie zaczyna się dobrze układać, niemal codziennie spotyka mnie ktoś lub coś miłego. Dostaję wiele rzeczy które są mi niezbędne, a których bym się nie spodziewała jako darowizny.
    Wczoraj zaskoczyła mnie paczka z USA od bardzo dalekiej rodziny męża, były w niej ciuszki na mojego Franka... skąd oni wiedzieli jaki rozmiar wysłać, skoro nie mamy ze sobą żadnego kontaktu...? A ciuszki takie, których mi brakowało (bo w większości jestem już zaopatrzona przez jedną z naszych forumowiczek) piżamki, majtki itp wszystko z postaciami z bajek, które F. ogląda i lubi.
    Wciąż potwierdza się fakt, iż Opatrzność Boża nad nami czuwa :whorship::whorship:
    No popatrz!!
    A u mnie tak samo!
    Znaczy oprócz paczki z Usa:bigsmile:
  • Zawsze zadowolona jestem gdy dzieci zadowolone
    A dziś syn pierwsze miejsce z zawodach biegach na 1500m zajął:bigsmile:
    Już widzę jak najmłodszy chce kupić medal :bigsmile:
  • Ale się fajnie czyta takie posty! Dzięki, że dzielicie się radością :bigsmile:. Celinko, super z tą paczką i rzeczami na F. :cool:
    Bridget, ekstra! Gratuluję syna. Juko - gratuluję chodzenia :wink:
  • Dostałam dzisiaj list od Haku....Dawno nikt do mnie nie pisał (a jeszcze na tak ładnym papierze) :smile::smile:
  • uuuuuuuuuuu, no to rzeczywiście- też bym się ucieszyła. Baaaaaaaaaaaardzo lubię listy,
  • Jakaś chandra ostatnio i z modlitwą ciężko, a na taką jesień najlepsze odwiedziny przyjaciół dawno nie widzianych. Były łzy wzruszenia i pyszne ciacho i zbyt słona ogórkowa( beczkę soli mamy za sobą)- akumulatorki naładowane:swingin:
  • [cite] Bridget:[/cite]Zawsze zadowolona jestem gdy dzieci zadowolone
    A dziś syn pierwsze miejsce z zawodach biegach na 1500m zajął:bigsmile:
    Już widzę jak najmłodszy chce kupić medal :bigsmile:
    DSC08689.JPG


    :bigsmile:
    A mówił ,że był ciepło ubrany
    DSC08721.JPG
  • ulga na dzieci zostaje..na trzecie wzwyz rosnie.. zawsze jakas pociecha wobec widm wiszacych od ok. miesiaca...
  • Ja to nawet przy 5 dzieci minimalnie in plus na tym wyjdę :bigsmile:
  • wróciłam do domu po 4 dniowym pracowitym wyjeździe i zastałam czyściutkim :bigsmile:
    a dziś odpoczywam, nie mogę aż z wrażenia, że moge spokojnie coś poczytac, coś załatwić i z nowenną wyszlam prawie na prostą :bigsmile:

    idę zupkę zatem ugotować do kompletu szczęścia :ag:
  • jade do Lichenia.. :) konwiwencja.. papa!:) (jak mowi szczeniaczek - uczniaczek naszego dziecka )
  • To wspomnij z ludzi tutejszych Mafjo w Licheniu!
    Jestem zadowolona, bo się wyspałam :tongue:
  • A wiecie, Kto nas jutro odwiedza? no Kto?! :bigsmile:


    AB!!!!
    :di::di::di:


    ha ha ha!! :af:
  • Super, Pozdrowienia dla gościa AB z rodziną, dla Olesiów z dziećmi, dla Dorotak z mężem i córą :bigsmile:
  • Cieszę się mój kochany Mąż wraca na weekend :di:
  • Bridget, kobieto! Mieszkacie na Kaszubach? Na zdjęciu piękny las jest za polem. A za lasem co? Jezioro widać?
  • [cite] basja:[/cite]
    idę zupkę zatem ugotować do kompletu szczęścia :ag:
    przeczytałam zupkę zatem gotować na szczęściu:tooth:
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Bridget, kobieto! Mieszkacie na Kaszubach? Na zdjęciu piękny las jest za polem. A za lasem co? Jezioro widać?
    Tak,ale te zawody były ok 40km od nas.
  • Jezioro Raduńskie?
  • Nieeeee.Raduńskie to znów bliżej mnie niż te zawody.
    a Ty w tych sronach bywasz?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.