Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

17879818384125

Komentarz

  • O Juka - rozdajesz miód gościom?

    To się chyba do Ciebie wproszę :updown:
  • Jestem dziś zadowolona jak nigdy.

    Rano towarzyszyłam przyjaciółce w porodzie :crazy:
    Konkretnie cesarka była więc maluszek trafił najpierw do mnie zanim mamę pocerowali.
    :heartbounce:

    Pochwalę się. Mogę?

    DSC08778.JPG

    W obie strony jazdy do szpitala udało mi się zmówić dwa razy całą Pompejańską, za siebie i za MonikęN w potrzebie.

    W drodze powrotnej załatwiłam wszystkie sprawy urzędowe jakie miałam zaplanowane. Na koniec zdążyłam do lekarza z wynikami a nawet od razu wykupiłam przepisane zastrzyki i jestem już po pierwszym zastrzyku.

    Jeszcze rzutem na taśmę zrobiłam zakupy na weekendowy obiad.

    Ugotowałam jaglankę wg przepisu Anki i jest przepyszna.

    :eh:
  • Bridget, raz byliśmy w Gołubiu :bigsmile:
  • No to masz mnie jak w banku. Mogę się zrewanżować sokiem z malin albo ozdobą parapetu :dw:
  • Juka - ale Ci fajnie z takim tatą :wink:
  • Agnieszko - nie dziwię się , żeś zadowolona :bigsmile:
  • No wiem, że nie daleko.

    A daleko do Ciebie od Kartuz? - bo tam bywam najczęściej.
  • juka, gdzie Ty w końcu mieszkasz bo się połapać z wpisów nie mogę? :shocked:

    @Agnieskzo&5, czy ktoś Ci już pisał, że masz ładny uśmiech? W ogóle... do twarzy Ci z małym bobaskiem :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • AB, Ty jesteś odważna kobieta:bigsmile:
  • Wulkan Pozytywnej Energii :cool:
  • Juka- Stężyca?
  • O, Stężyca. Szliśmy tam kiedyś szosą ze Stężycy do Gołubia. A raz szliśmy wzdłuż jeziora Wielkiego Raduńskiego :cool:

    Dziewczuny, pozdrówcie te piękne okolice
  • Na zamknięcie sezonu objechaliśmy jeziora raduńskie rowerami. Pięknie było:bigsmile:
  • Super! My byliśmy wtedy na nogach. A w ogóle byliśmy wtedy na poście Daniela wg matki założycielki dr E. Dąbrowskiej.
    I małż zaczął tak intensywnie ćwiczyć na piłkach, że aż mu się odezwał kamień nerkowy niestety. Pogotowie jechało w nocy chyba z Wejherowa, a ja czekałam na nich pod drzewami w ciemnościach... Ech
    Marsz i post zrobiły swoje :sad: zaczął się poród tego kamienia :neutral::confused:

    I w ogóle tamtej jesieni zaczęło mi się stwardnienie...
    więc zdrowotnie tak sobie
    ale Kaszuby piękne :bigsmile:
  • Byliśmy z mężem na spotkaniu w poradni,przemiłe małżeństwo, miła rozmowa i mamy nadzieję, zaowocuje dobrem w naszym małżeństwie.
  • Ach, jaka jestem zadowolona!!!
    AB już jedzie do nas!!!
    :cheer::cheer::cheer:


    Czekamy, czekamy!!!
    :swingin::swingin::swingin:
  • Olesiu, wyściskaj ją ode mnie baaardzo :)
  • Właśnie to zrobiłam.:bigsmile:

    Jest supeeeeerrrr!!!!
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:


    Pozdrawiamy Was serdecznie!:bigsmile:
  • Szkoda że chyba za zimno na fotele w piaskownicy i zdjęcie z biesiady :cool:
  • Fotele stoją samotnie... był spacer... ale wiatr taki, że głowy nam prawie pourywało...

    Za to wiecie jaka Joanka jest cuuudna?!
    :rainbow::rainbow::rainbow:


    Nie wiecie:bigsmile:
    :heartsabove::heartsabove::heartsabove:
  • Wczoraj chciałam tu trzy razy napisać "wiemy, wiemy jaka Joanka i zazdrościmy posiadówek", ale mi internet nawalał....

    PS. Życie ze zmywarką to zycie w raju :cool::cool::cool:
  • Jak ja długo nie widziałam konduktorki a konduktorki-barbie to chyba wogóle:wink:
  • Wreszcie zdecydowałam się na ścięcie włosów, teraz nie mogę się przyzwyczaić ale im dłużej od ścięcia tym bardziej mi się fryzura podoba.:bigsmile:
  • Tomira,kusisz, ja mam takie półdługie nie-wiadomo- co i też bym chętnie uchlastała, ale mi szkoda:neutral:
  • Ja tam słomę ścinałam bo siano to superlatywa dla tego co miałam na głowie.
  • no to teraz nic tylko wkleić fotkę w wiadomym wątku !:wink:
  • Rozmawiałam chwilkę z pewnym mężczyzną
    :heartbounce:
    Z synkiem Celinki:rainbow:
  • Jestem zadowolona, bo nasz domek rośnie- slowly but surely, jak mówią:wink:
  • [cite] Bridget:[/cite]Rozmawiałam chwilkę z pewnym mężczyzną
    :heartbounce:
    Z synkiem Celinki:rainbow:

    Bardzo młodym mężczyzną :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:
  • Pogratuluj córci super :-) no i mamie też słowa uznania się nalezą :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.