Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla zadowolonych

18384868889125

Komentarz

  • Ciekawe jak Ania49 - jak prawko - myślcie że w tym wątku się wpisze. Aniu - wspieramy.
  • Jestem zadowolona, bo jedziemy do rodziców na Święta i nie muszę się o nic martwić, a siły na gotowanie i sprzątanie- zero:be:
  • Byłam u spowiedzi...
    Teraz muszę b. uważać na wiatr...
    Tak mi lekko na sercu :bigsmile:
  • wiedziałam, że coś mi umkneło Ania49 trzymam kciuki będzie dobrze:bigsmile:
    my zrezygnowaliśmy z wyjazdu do mojej mamy za daleko drugi koniec Polski, ale ale 2 dzień świąt u mojego brata w Toruniu, mam nadzieję, zawiozę mu pierników z przepisu IrenyB:wink: a co
    agnieszkamama dbaj o siebie :wink: odpoczywaj ile wlezie. :surprised:
  • nie wyjdę z tego wątku chyba wytrzymałam wczorajszy post o chlebie i wodzie dawno mi się to nie udało:wink:
  • Jestem szczęśliwa, bo mój tato po zawale czuje się już całkiem dobrze i na święta wraca do domu- Bogu niech będą dzięki. A mniej poważnie, to jestem zadowolona bo mam zdolnego brata- takie rzeczy dziś zrobił
  • Piękne!!!:bigsmile:
  • Mniam Mniam :tongue:
  • No........ Zazdroszcze.... :tongue:
  • Jestem zadowolona z meza i jego mamy:bigsmile:
    Swieta za pasem, a ja nic nie musze robic: maz wymyl okna, piekarnik, lodowke, listwy podlogowe (on to w ogole lubi takie nudne roboty, przy ktorych mne skreca). Jednym slowem przerobil cala liste Haku :wink: A! Jednak nie cala, dywaniki z lazienki sama wlozylam do pralki!
    W piatek przyjada tesciowie z gotowymi potrawami. Ja mam lezec i odpoczywac. To dopiero zacheta do dzieciorobstwa :cool:
  • Takie skarby...Maciejko, a może pożyczysz mi swoich bliskich , jak tacy kochani:wink: u mnie wszystko odłogiem leży, bo młody ząbkuje całkiem już poważnie:bm:

    Szynek jeszcze nie próbowałam, bo na święta czekają, ale Was mogę poczęstować wirtualnie już teraz:boogie:
    a po świętach http://emoty.blox.pl/resource/7_5_120.gif
  • Maz ma siostre, ale chyba on jednak berdziej sie udal tesciom :wink: Oddam zestaw: srednio dobra zona (ale lubi dzieci) + super tesciowie (polecam!) :cool:
  • Oj, pyszne zapewne być muszą takie karmelem przekładane !!!
  • [cite] Maciejka:[/cite] Oddam zestaw: srednio dobra zona (ale lubi dzieci) + super tesciowie (polecam!) :cool:
    Jak mi jeszcze powiesz, że umiecie zluzować , nadziewać kaczkę to Was wszystkich adoptuję bardzo dobra żono swego męża pracusia:tooth:
  • [cite] juka:[/cite]tylko mi nie karz próbować, dość się nawąchałam :at:
    Czy jakaś dobra nowina mi umknęła???
  • Eeeee... Naiwnie wierzę, że tym razem by się skończyło tylko na awersji do karmelu. :bigsmile: Jakbyś zniknęła, to bym raczej bana podejrzewała jednak... :wink:
  • [cite] izsa73:[/cite]
    [cite] Maciejka:[/cite] Oddam zestaw: srednio dobra zona (ale lubi dzieci) + super tesciowie (polecam!) :cool:
    Jak mi jeszcze powiesz, że umiecie zluzować , nadziewać kaczkę to Was wszystkich adoptuję bardzo dobra żono swego męża pracusia:tooth:

    no to czekamy na papiery adopcyjne :cool:
  • Zadowolona jestem bo chłopcy zdali egzaminy muzyczne na piątki:)

    I...zadowolona a nawet nieco dumna z siebie jestem , bo w sobotę obroniłam się i moge w W KOŃCU dopisać przed nazwiskiem te trzy miluśkie literki i zrobić kilka rzeczy, których bez nich nie mogłam.
    To czego nie udąło mi się będąc wolną i samą...udało mi się pracując i mając czworo dzieci!
    I kto mówi,że wielodzietnosc ogranicza???:wink:

    I zadowolona jestem,ze w końcu pierwszy raz od kilku lat mogę wywalić sie na kanapę z książką bez wyrzutów sumienia:di:

    Tylko...co ja teraz bedę robić??????
  • Przyjedz do mnie i pomóż!!!!!!!!! :cry:

    :wink:
  • Duke gratuluję - naprawe masz z czego być dumna, i teraz na fotel książka w łapkę i luuz :) oj znam to piękne uczucie, tylko potem ciągnie do następnych a to podyplomówka a to jakiś kursik:bigsmile:
  • [cite] Nika6+2:[/cite]Przyjedz do mnie i pomóż!!!!!!!!! :cry:

    :wink:

    przyjechać to pewnie nie dam rady...ale wspieram Cię Nika modlitwą!
    Będzie lepiej....pamietaj o tym. Po kazdej burzy...
  • Jelitówka, a teraz jeszcze chirurg... Ech, nie chce mi się nawet myśleć o Świętach.
    Strażniczka Domowego Ogniska od siedmiu bolesci :confused:

    Chyba Duch Pogorzeliska

    Sory, watki mi sie pomyliły....
  • Duke fantastycznie!!!! GRATULUJEMY

    Naprawdę się cieszę i podziwiam. :bigsmile: Super, że chłopcy zdali egzaminy muzyczne tak dobrze.

    Cóż każdy etap ma swoje prawa... walczę o kolejne literki przed nazwiskiem, nie z ambicji, ale żeby nie wyrotowali z roboty :confused:
  • Nika, nie pękaj. Ja o Tobie często sobie myślę przy swoich małych zmaganiach i zawsze z podziwem.
    +++
  • Nika+++ wyjdzie słońce
  • "Świta".... :da:

    Bóg jest wielki!

    :ax:
  • M??J MĄŻ PRZYJECHAŁ WCZEŚNIEJ I O SI??DMEJ RANO JUŻ BYŁ W DOMU:) A teraz śpi...:cheer::di::di::di::boogie::boogie::boogie:
  • Widzisz jak masz fajnie :bigsmile:

    Mój syn jest dzisiaj elfem w szkole i wraz z gwiadzorem i śnieżynką wręcza prezenty.
  • Odrobinko - super :) właśnie miałam pytać kiedy spodziewasz się przyjazdu męża. Nie ma to jak całą rodzina w komplecie na święta !
  • Jestem bardzo zadowolona!!!

    Bardzo piękna Wigilia...
    Spokojna, prawie wszystko zdążyliśmy zrobić
    (reszta została wepchnięta do szaf :tongue:)......
    Byli nasi Rodzice, a więc stół na 8 osób - musiał pomieścić 13,
    udało sie :cool:
    Atmosfera prawie idealna.....

    Mąż był cudowny ("u Pulikowskiego" się szkolimy regularnie :tooth:), dostałam śliczny pierścionek, dzieci baaardzo uchachane z prezentów :peace:, Pasterka plus kazanie - przepiękne!

    Boże, dziękuję!!!! :clap:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.