Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

dieta Ducana

14567810»

Komentarz

  • [cite] Tomira:[/cite]Maniek a ta Twoja dieta to Dukan? Miałam wcześniej już do Ciebie tu się odezwać, teraz korzystam z okazji. Męża muszę odchudzić na jego wyrazną prośbę a pamiętam że dobre efekty miałeś. Możesz podać jakiś link.Proszę.
    Przeczytałem książkę "Nie potrafię schudnąć".
  • Po wznowieniu diety doszedłem już do "połowy stycznia", ale jest ciężko, bo bardzo nie mamy kasy. Wstawcie się za mnie, żebym wytrwał, proszę.
  • Maniek, wpadajcie na śniadanka! Zwłaszcza, że sam sobie robisz:bigsmile:
  • Maniek jak u Ciebie???
  • Wysiedliliśmy z powodów finansowych, mąż się zbuntował nie ukrywam że miał rację.
  • [cite] ProMama:[/cite]Maniek jak u Ciebie???
    Daję radę, jutro Ci odpiszę.
  • Maniek, a nie chcialbyś przypadkiem trej diety złamać:wink:... i dać się zaprosic na jakąś kawę i ciacho?
    Bo wiesz...Bardzo byśmy chcieli sie z wami spotkać...
  • ProMamo, nic nie wiem o mleku migdałowym w dukanie, nie wiem ile ma tłuszczu - chyba więcej niż 0%? Myślę, że bez nabiału trudno, bo większość ciast, pieczywa zawiera serek homo. Jeśliby mleko migdałowe było dobre, to jednak myślę, że drogie, skoro kokosowe najtaniej 4 zł za puszkę. Chyba, że możesz jogurt, wtedy można coś zakombinować. Tak to czuję:confused: Słyszałem o dukanie vegetariańskim, ale o bezmlecznym nie bardzo.
  • Małgorzato32, bardzo nam miło, a kawę piję tylko podwójne espresso oczywiście bez cukru. Cukier do espresso to grzech.
  • Manku, a co z syropem z Agawy - nigdy nie bralam pod uwage slodzikow.

    Mleko z migdalow robie sama w domu. Jest bardzo chude.
  • No tak, ale drogie.
    Jeśli chodzi o słodziki, to ja muszę schuść kilkadziesiąt kilo, więc używam, myślę, że agawa, czy ksylitol trochę zwolni proces, ale możesz spróbować. Dukan nie pozwala.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.