Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

dieta Ducana

1468910

Komentarz

  • Maniek, mistrzem jesteś!
    U mnie zupełny zastój, za dużo żrę i za mało się ruszam. Ale niestety należę do osób, które zajadają stresy.
  • Stresy chyba zeżarły mnie, bo nic nie robiąc zgubiłam jakieś 3kg.:bigsmile:

    No, ale jeszcze trochę zostało:wink:
  • Hm...zaczęliśmy z mężem Dukana w poniedziałek....tylko nie mamy wagi...i książke pożyczymy w piątek dopiero.
  • W Bomi pojawiła się kiełbasa końska w niezłej cenie(19,90), nie wiem co, oprócz koniny dodają, ale nie zamierzam się stresować. 132. Chyba dobrze, że powoli. Jak u Was apowojku?
  • Maniek- super I tak trzymaj!
  • Maniek, wspaniale! Podziwiam Cię! Nie miałabym chyba tyle siły...
  • No to już nie mogę napisać: "Maniek wielki jesteś!" bo to nie będzie prawda.:bigsmile:

    No to napiszę tak: GRATULACJE! Zazdraszczam silnej woli...
  • Maniek, nie doczytałam pewnie, do ilu chcesz tak "dukanować"...? Bo niedługo wcale Cię nie będzie...:confused:
    Gratulacje!!!:bigsmile:
  • Gratulacje dla tych co schudli. Też się pochwalę- dukamy z mężem od siedmiu miesięcy i każde z nas zrzuciło 20 kilo. Zyczę wszystkim na diecie wytrwałości- bez schabowego da się żyć i jeśc całkiem smacznie
  • W kwestii diety-mąż przytył....
    w kwestii mieszkania- najpóźniej w poniedziałek (17.02) zostanie podpisana umowa z wykonawcą..i miesiąc remontu....
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]No to już nie mogę napisać: "Maniek wielki jesteś!" bo to nie będzie prawda.:bigsmile:

    No to napiszę tak: GRATULACJE! Zazdraszczam silnej woli...
    Niedługo mnie nazwiesz Cienki Bolek'
    Dziś 131, odebrałem badania: lipidogram - z Sevres, przestraszył mnie tylko poziom biełka w krwi, ale doktórka moja powiedziała, że to wynik stanów zapalnych - kazała mi iść do dentysty, powiedziała, że musiałby kwas moczowy być podwyższony, żeby były zagrożone nerki. Była zadowolona ze mnie.
  • http://www.youtube.com/watch?v=OuhpvNGu0E8
  • Maniek, jakie powoli??? 1 kg dziennie, to powoli? Ja na to pracuję z tydzień, jak nie dwa.
  • No nie 1 dziennie, lecz 2 na tydzień wyszło, to tak trochę faluje, po prostu się chwalę jak tylko coś się zmienia na wadze. Amoże to baterie słabe i dlatego pokazuje mniej?:bigsmile:
  • 53,5
    dzisiaj wagę dorwałam
    spoko, od razu człowiek optymizmu nabiera, jeszcze 3, a potem utrzymać (wersja bardziej hardcore jeszcze 4,5 i mieć komfort)
  • Chyba coś zjadłem nie tak , waga poszła trochę w górę:cry:
  • Maniek, Waga Ci się zepsuła, ale to jeszcze nie powód do płaczu! :wink:

    Głowa do góry:wink:
  • Jajko było w porządku, po prostu mój organizm się chyba broni, może takie przestoje muszą być.
  • U mnie też tak było..zniechęciłam się wtedy (myslałam, że taki mam limit) i przeszłam do kolejnej fazy, żeby nie zaprzepaścić, tego co zgubiłam. Dopiero potem wyslałam dane na dukanowa stronę i tam wyliczyli, że jeszcze 3 mogłam zrzucić.
    Po wszystkich fazach i paru miesiacach fazy ostatniej, zebrałam się raz jeszcze i powalczę o te 3...
    Nota bene Dukan śle mi teraz newslettery :wink:, szkoda, że ja nic nie kumam, bo tam jakies przepisy , i komentarze dla kurażu.....
  • Dziś pękła kolejna granica, waga spadła do 129,8
  • No,laska Normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Bardzo Ci gratuluję i podziwiam
  • Gdy brakuje kasy, są 2 drogi, albo pęc i zacząć jeść kluchy, albo nie pęc i nie jeść nic. 128,2
  • Zawsze pozostaje chudy twaróg
  • Maniek- pozostaję z szacunkiem
  • Maniek, gratulacje....!
    Rok temu schudłam na Dukanie 11 kg. Ale przerwałam w połowie 3 fazy :( :( Wyjazd itp.
    W tym roku zaczęłam i ....musiałam przerwać po 4 dniach uderzeniówki...Cholesterol mi gwałtownie skoczył do ponad 300 :(
    Jeszcze jedno tu dorzucę...We Francji mało osób tak naprawdę stosuje słodzik na Dukanie. Większość, także za radą samego lekarza korzysta z tagatozy. Może komuś z Was przyda się ten link http://www.tagatoza.pl/
    W Warszawie tagatozę można kupić w sklepie " Piotr i Paweł"
  • Ooo, Jagna, chyba Cię trochę nie było?
  • Do Ducana zniechęciły mnie właśnie te słodziki. Tzn. rozumiem, że można ich nie używać, ale jakoś trudno mi się przekonać do diet, które zalecają takie świństwo. Co nie zmienia faktu, że jestem pełna uznania dla osiągnięć i przede wszystkim dla wytrwałości tych którzy stosują.
  • No nie było, Barbara... Ale... tęskniłam i powróciłam /o ile można po tak długiej absencji :bigsmile: /
  • Nigdy nie interesowałam się bliżej dietą Ducana:shamed:
    Ale wśród wielu znajomych widzę jej powalające efekty...

    Od czego zacząć? Gdzie znaleźć sensowne informacje?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.