Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

dieta Ducana

1246710

Komentarz

  • [cite] ProMama:[/cite]

    A ja na kogo mam czekac ??? Kto sie do mnie wybiera?? chociaz na herbate bo przenocowac nie bardzo mam jak :confused: ale kto wie, w wannie tez mozna spac :wink:

    ooojjjj ProMamo ja bym Cię z przyjemnością odwiedziła ale nijak nie mam jak:cry:
    ale może latem przy okazji wyjazdów wakacyjnych?:wink:
  • KONIECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:df:
  • Stosowałam dietę przez miesiąc-nagłe wypadanie włosów?3 miesiące trwał powrót do normalności włosa.Wolę post Daniela-zero takich komplikacji.
  • Arletta, wiesz, a mi przy poście Daniela spadały włosy, ale zaraz odrastały nowe bardziej miękkie :shocked:
  • Ja byłam w szoku,przerwałam,wystraszyłam się.
  • [cite] Aga:[/cite]No to helpunku!
    Ja, głupia krowa, dzisiaj robiłam coś takiego
    germknoedel.jpg
    i się zagadawszy, zjadłam jednego (marna pociecha, że bez nadzienia).
    Można to jakoś zneutralizować na szybko?:dc::dc::dc:
    Godzina biegania:tongue:
  • Ja mam zamiar zacząć od jutra.

    Może nie od razu Ducana, bo jeszcze dziecię najmłodsze na moim mleku i trochę się obawiam.

    Wymyśliłam sobie fazę przygotowawczą do diety tzn. całkowita rezygnacja ze słodyczy, ziemniaków i białego pieczywa. Do tego picie dużej ilości płynów. To na początek.

    Zobaczymy czy będą efekty:bigsmile:
  • Aga jeśli karmisz to lepiej daj sobie spokój z odchudzaniem.
  • Tempo utraty wagi jest rewelacyjne, choć możnaby było być bardziej ortodoksyjnym przy przestrzeganiu reguł. Ponad 20 kg w niecałe 2 miesiące - to za ...14 miesięcy nie będę już wogóle ważył....
  • Tak trzymaj! Na jakims forum znalazlam linka do oficjalnej str. dukanowskiej i tam obliczyli mi jaką wagę mogę osiągnąć, (musialam sie wspierać tłumaczami, bo tylko "parlewufranse?"...;) ), biorąc pod uwagę wagę wyjściową, wzrost, gr. kości itd. , wiek itd. Wyliczyli mi ,ze jeszcze ze 3 powinnam dobić, więc od nowa na diecie....:cu:
    O tu:
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,95274,105583973,105583973,TEST_DUKANA_link_i_tlumaczenie.html

    To tak, zeby wiedziec kiedy skończyć....:hs:
  • Ja chciałbym ważyć stówkę, zresztą moja żona też nie chciałaby chudzielca. Prawdziwy facet powinien trochę ważyć.
  • Myślę też, że te wszystkie przeliczniki nie uwzględniają grubych, bo stracić 10 z 90 jest trudniej, niż 25 ze 150. Mnie się wydaje, że trzeba patrzeć elastycznie, a najważniejsze, żeby sie dobrze czuć w swojej wadze.
  • Bogusia3, jakby co to z francuskim służę pomocą :smile:
  • Ja póki co o diecie zapominam, bo termin na początek maja , ta dieta to mojemu mężowi by się przydała :wink: Muszę trochę poszperać w necie na ten temat :-)
  • prawdaż Lila, prawdaż :wink:
  • [cite] Agusia:[/cite]Bogusia3, jakby co to z francuskim służę pomocą :smile:

    Też mogę pomóc z francuskim jak wiecej osób będzie chciało coś do przetłumaczenia.
  • Ja francuskiego nie znam, ale na podanej przez Bogusię stronie
    bez problemu wypełniłam co trzeba i ....obliczyli mi, że powinnam schudnąć 10 kg z kawałkiem:shamed:.
    Od 10 dni próbuję jak Agagaw bez słodyczy, ziemniaków, białego pieczywa i dużo więcej ruchu niż zwykle i nic. Jak tak dalej pójdzie to odstawię od cyca moją dwulatkę i zacznę Ducana :boogie:
  • [cite] maniek:[/cite]Ja chciałbym ważyć stówkę, zresztą moja żona też nie chciałaby chudzielca. Prawdziwy facet powinien trochę ważyć.

    o cholera, ciekawe co powie moja, niby "trochę" ważę, ale do Mańka mi ciut brakuje....:bigsmile:
  • De gustibus non disputandum est
  • [cite] Tytus:[/cite]
    [cite] maniek:[/cite]Ja chciałbym ważyć stówkę, zresztą moja żona też nie chciałaby chudzielca. Prawdziwy facet powinien trochę ważyć.

    o cholera, ciekawe co powie moja, niby "trochę" ważę, ale do Mańka mi ciut brakuje....:bigsmile:
    Skąd wiesz? Dawno mnie nie widziałeś:bigsmile:
  • Trochę spadło tempo chudnięcia, ale czuję się bardzo dobrze http://macg.net/emoticons/swing1.gif
  • Fajnie sie huśtasz i to na takim cienkim sznureczku, chyba z tym tempem nie tak źle. Szczerze Cie podziwiam. bravojs0.gif
  • No, ruszyło się, już tylko 136,5 http://macg.net/emoticons/bounce2.gif
  • Brawo Maniek! Super! Podobno jak człowiek z "konkretną wagą" zgubi choćby 5% masy i utrzyma to, to jest to sukces b duży i dla szczupłego niewyobrażalny :smile:
  • Dieta odchudzająca - bogata w białko

    rola białka w organizmie i zagrożenie z nadmiaru spożywania białka
    http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=24521
  • 5 minut takich bzdur mi wystarczy, pani dr sama sobie przeczy i wymyśla coś, co nie jest w diecie Np. faza uderzeniowa trwa od 1 do 7 dni, za zgodą lekarza 10. Poza tym cały czas mam wrażenie, że przeciwnicy diety, zapominają, że walczą z nadwagą ludzie grubi, a nie normalni.
  • Krzysztof, czy ja Ci każę stosować jakąkolwiek dietę? Ja stosuję i nikogo nie zmuszam.
  • Dobrze, dziś spadłem poniżej 136, więc tempo osłabło, ale tak chyba musi być. Niedługo będę robił badania,więc okaże się "ile zdrowia straciłem". ATW to zamiast schabowego w panierce jem grillowane kotlety z kurczaka, zamiast kartofli duszone warzywa(brokuł, fasolka szparagowa, cukinia) , zamiast kapusty zasmażanej ze smalcem pekińską z jogurtem. Jakich składników do życia mi brakuję?
  • Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wsparcie, to dla mnie niezwykle pomocne.
  • Najbardziej mnie wspiera oczywiście najbliższa mi forumowiczka - wiecie kto?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.