Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

178101213116

Komentarz

  • [cite] Lila:[/cite] nad jakąś wodą z dzieciakami byliśmy razem, wiesz???
    A, to musi Marcelina w wodzie rodzić będzie.:cool:
  • Eee, chyba nie, nie odczuwam takiej potrzeby. W wannie nie mogę się wygodnie ułożyć na boku, a tak najbardziej lubię spędzać czas przed partymi. Ja nie z tych, co chodzą albo się bujają na piłkach. :cool:
  • Aaa, to stanowczo prorocze. Co robicie w sierpniu?
  • To nic, kapoczek się założy, ja też nie z tych, co lubią sobie wyskakiwać za burtę dla relaksu.
    Stanowisko balastu na łódce jest bardzo szacowne, sama je z dumą piastuję.
  • Kawkę piję, różaniec odmówiłam w intencjach wszelakich i Jureczka rzecz jasna osobno :-) Powera takiego dostałam że hej, no ale od 4.00 miałam się prawo rozbudzić. Potem jadę oddać dokumaenty do rodzinnego i wychowawczego,potem planuję umyć okna i w ogóle mam nadzieję na udany dzień :bigsmile:
  • Dziewczyny - witajcie! Tu się robi wątek dla zadowolonych - super!!!
  • AB - To jeszcze lepiej!:kissing:
  • Dobudzam się, popijając kawę, która wystygła.
    Dzieci łażą mi po głowie.
    Muszę iść na zakupy anie chce mi się ruszać.

    Zepsułam Wam wątek dla zadowolonych.:cry:
  • A ja po nieprzespanej nocy z powodu skurczy- ból mnie obudził w środku nocy...
    Na szczęście wszystko rozeszło się po kościach:bigsmile:. Ale uświadomiłam sobie, że to już całkiem niedługo...W panice myślałam o tej mojej wciąż nispakowanej torbie...

    No i mamy pięęęęękną wiosnę za oknem! Aż chce się żyć!!!!!!!Energia mnie rozpiera!!!
  • Jakoś to mnie przerasta...Chyba cały czas podświadomie dochodzi do głosu mój opór przed rodzeniem w szpitalu...

    Ale wczoraj rozłożyliśmy łóżeczko. W sumie dla Małego wszystko już gotowe i na swoim miejscu...
  • A poza tym ja cały czas myslę, że nie urodzę przed terminem...Wszystkie dzieci rodziły się po.
  • Udało się już ten wózek dostarczyć??? Jesteście niesamowite!
    Cieszę się bardzo. Czyli AB masz wszystko...? Wspaniale, tylko doczekać do terminu i rodzić...!:bigsmile:
    Dorota jeszcze w przysłowiowym lesie...:wink: Jednak powoli, z Bożą i ludzką (czytaj: forumową:bigsmile:) pomocą damy radę!:bigsmile:
    Jeju... Im bliżej, tym bardziej się przejmuję...:cool:
  • [cite] AB:[/cite]Wiesz, pewnie o czymś zapomniałam a potem okaże sie, że niezbędne :bigsmile: Ale jak mam w co ja ubrac, w co położyc, w co dupcie zawinąc i (mam nadzieję) czym karmic, to chyba mam wszystko:bigsmile:


    W razie czego się wymienimy. :bigsmile:
    Gdyby czegoś Ci brakowało, pisz - będziemy radzić. W końcu Twoja Córeczka i moja Wnusia to prawie rówieśniczki będą.:bigsmile:
  • Małgorzata32 - pamiętam o Was codziennie!
    Jak to szybko minęło...! Już do porodu się zbierasz - dużo sił Ci życzę i słońca, i pogody ducha...!:kissing:
  • Witam przy porannej herbacie....Baaaaardzo niewyspana. Robiłam w nocy truskawkowiec i musiałam czekać, aż mi galaretka stężeje, aby móc zalać. No i zarwałam noc...Ale mam nadzieję, że przynajmniej ciasto będzie tego warte.
    Dziś mamy spowiedź przed sobotnim bierzmowaniem weroniki, a później dwóch księży na kolacji, co mnie zmobilizowało, żeby coś przygotować...

    Za oknem piękna pogoda. Dziewczyny już pomykaja w samych bluzach i rybaczkach.
    Kwitną trawniki, śpiewają ptaki...I tylko mi tak na duszy ciężko...

    Bo życie to nie bajka...
  • Olesiu, dzięki :bigsmile:
  • Witam, dziś u mnie wiosny nie widac:cry: pochmurno, wieje i chłodno za oknem. Ja już po porannych porządkach, siedzę i popijam gorącą kawę. Mąż mi się rozchorował, mam nadzieję, że to tylko przeziębienie, ale i tak mi go szkoda bardzo.
    Udanego dnia wszystkim życzę. :bigsmile:
  • Dawno nikt tu nie zaglądał. Widać ludziska z rana zapracowani. To dzień ddobry!
  • Czesc i czolem!:bigsmile:
  • Witam, starsi i Maksymilian po 3dniach chorowania poszedł do szkoły...jesteśmy same z coreczka ,słoneczko ma bardzo piekne zwyczaje bo mówi dzień dobry gdy rano wstaje.:bigsmile:
  • A ja witam smutno bo za oknem deszcz a ja nadal z chorym kolanem.
    Dla wszystkich co już wstali lub jeszcze śpią, błogosławionego dnia życzę. :bigsmile:
  • Jeszcze jest rano? To dzień dobry!
    Mam czyste okna! To nie moja zasługa, tylko kochanej pani Haliny, która przyszła i zrobiła wszystko to, czego ja już nie daję rady (czyszczenie brodzika, mycie pod szafkami, rzeczone okna, wymiatanie kurzu spod łóżek). Jestem szczęśliwa, bo mnie własna niemoc i zimowy brudek dobijały.
  • Wczoraj nie odczułam zmiany czasu ,ale dziś baaaardzo!
  • Maksymilian -mówi po co mama do zerówki dzis,wszyscy spia!
  • Trochę wstyd logować się tu o tej porze, ale dzień dobry.
  • Siemanko:bigsmile:
  • :bx::cb::bx:
  • Siemanderko!!:bigsmile:
  • Witajcie o poranku, dzieci w szkole a ją przy porannej kawie czytam sobie wpisy na naszym forum. Życzę wszystkim miłego dnia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.