Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

11011131516116

Komentarz

  • no witam społeczność forumową. pierwszy raz w życiu miała tzw. jelitówkę :) ale, ale zdążyłam ją okiełznać, zanim dała czadu na 100%. po pierwszej fazie mdłości wypiłam SMECTĘ, a potem pół szklanki lekko podgrzanej coca coli fujjj. cały dzień byłam bardzo słaba, ale obeszło się bez większych atrakcji. polecam wszystkim zainfekowanym :)
  • Witam wszystkich. Z okazji testu szóstoklasistów wszystkie dzieci mam w domu.
    W swojej naiwności wymyśliłam kino w pobliskiej galerii...idę z całą szóstką, czwórka pójdzie na film a ja z najmłodszą dwójką w jakiejś kinowej kafejce...
    Stres mój rośnie, bo nie wiem, która windą do tego kina dojadę, a u mnie z orientacją przestrzenną kruchutko..wszędzie mogę się zgubić.
  • witajcie w ten słoneczny - w końcu -dzień. U mnie też testy, jeden pisze, reszta w domu. Wiosna nareszcie do nas dotarła, więc korzystam i robię porządki wokół domu i w ogródku. Coś tam już się zieleni, a najgorsze jest to że mój trawnik jest straszny, bo zimą nas zaskoczyła jak drogowców i teraz trawa sucha i długa. Ruszam do boju, zanim napisałam Karol zerwał moje jedyne krokusy!
  • U mnie "przytulisko" dla szkolniaków z sasiedztwa. Na razie bez ofiar ...:dr:
    Aneta! Co się odwlecze.... Pudła czekają, wiec pretekst jest! Zdrowiejcie migiem!
  • AB a po co dzieciom szyć jedzenie :shocked:?
    Może uszyj rybę? jabłko? banana?
  • Szacunek!:bigsmile:
    a może możesz uszyć 1 kg brukselki?:bigsmile:
  • Jedna wielka gigantyczna genetycznie zmodyfikowana brukselka?
  • Z 200 sztuk)))
  • Moja mama robiła też takie mojej najmłodszej siostrze , tylko , że mama większość elementów tychże warzyw i owoców robiła z wełny na drutach, wypychała a potem to zszywała.
    Pamiętam , kiedyś w sklepie K zapytała wskazując na mak - co to ? po usłyszeniu odpowiedzi , że to mak zapytała skromnie :
    - A zrobisz mi taki na drutach ?:bigsmile:

    Ostatecznie mak powstał z bibuły
  • UMIAŁABYŚ!!!!!!!
  • Witam wiosennie!!dzis tyle wątkow sie urodziło ,że ten biedak tak na dole byl.Wpadlam na chwilke..
  • Z chwilke lece -na nowenne...:di:
  • A jestem zadowolona że ostatnio w środy u nas o 10tej Msza ,najlepsza godzina dla mnie,bo wieczorem nie mam mozliwosci...
  • Też jestem, zbieram siły...dziś jadę po zakupy z bratem... pewnie kupimy 6 par drzwi wewnętrznych i takie tam...:confused:
    Przy okazji remontu dowiedziałam się czegoś o sobie: nie umiem podejmować decyzji...:shamed:
  • To masz okazję się nauczyć - głowa do góry, będzie dobrze...! :bigsmile:


    Witam wszystkich słonecznie, tymm bardziej, że za oknem pochmurno...! :bigsmile:
  • Moja Zuzka już zasnęła, mam chwilę spokoju.:wink:
    Ale ona na nogach od 6 rano. I z kończącą się jelitówką... Brrr...:confused:

    Słońca życzę wszystkim!:bigsmile:
  • Jak Ty to robisz moja też od szóstej na nogach ale obecnie robi przemeblowanie w łóżeczku, znaczy się Ona na raszkach a materac na niej. :bigsmile:
  • Witam:bigsmile:
  • Witam z deszczowych Mazur. Jest szaro, smutno a ja od wczoraj mam dola. Przy okazji porządków w szafach dotarłam do garniturów męża, wszystko wraca jak bumerang.
  • Wtam!niewyspana jestem-ale słonce mi chyba to zrekompensuje...Maksymilian znow w domu.
  • Dzień dobry! Mnie przygnębia, że jak wyjdę o 10.30 z domu, to wrócę dopiero koło 23 :cry:
    I tak codziennie - łącznie z weekendami
  • Do pracy.?
  • U mnie "praca" to pojecie złożone - bo w pewnym sensie mam 3 stanowiska w dwóch miejscach. A potem jeszcze prowadzę trening w przedszkolu, a potem mam kurs dla żon. I tak co jakiś czas łapię doła, bo jestem zmęczona :sad:
  • Witam ciepło wszystkich:bigsmile: Pogoda w kratkę raz słońce raz chmury, ale za to cieplutko jest. Miało wiać nie wieje póki co więc zapowiada się fantastyczny dzień.
    Chłopcy w przedszkolu a ja pędze zrobić kawkę, ktoś chętny by wypić ze mną???:ad:
  • Ja! Muszę nabrać siły, bo zaraz wnuczki przyjeżdżają, do wieczora mam pilnować.
  • Super to pijemy. :az:
  • Chyba do Was dołączę.
    Jedną już wypiłam, ale nic nie dała. Z trudem otworzyłam jedno oko a potrzebuję dziś bezwzględnie dwóch.:wink:
  • Witam, u was też tak wieje? Dzieci w szkole, dom jako tako ogarnięty, można spokojnie wypić kawę, Miałam w planie mycie okien, ale przy takim wietrze, brrr.
  • Dzień Dobry!
    W Gdańsku słonecznie, ale wiatr taki, że całe okna latają...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.