Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1910121415116

Komentarz

  • Wpadłam do rynsztoka i omal się nie utopiłam. Nie rozumiem tej agresji.
  • Zaraz śniadanie, szkoła itp.
  • Ja ją widzę w wątku z rynsztokiem w tytule.
  • Nie u Ciebie, oczywiście.
  • Witam miłego dnia życzę :-) :bigsmile: Rynsztok - nie warto się przejmować :confused:
  • Witam :bigsmile:to pierwszy wątek w ktory wchodze.Witam prima aprilisowo:bigsmile:
  • Witam...z kiepskim nastrojem i kiepska pogoda za oknem....
  • A ja sie zastanawiam -jeśli to was rozweseli -co synek ubral do szkoly ,bo zostala jedna skarpetka,od pary ktorą mial ubrać:tooth:
  • Sprawdz czy gdzieś nie leży inna samotna skarpetka , może chciał być prez chwilę jak Pipi :bigsmile:
  • Witam.
    Smutno mi...
  • [cite] AB:[/cite]hej, pogoda kiepska- a nastrój dlaczego????

    kilka spraw się nakłada...zdrowotno- finansowo- rodzinno- szkolnych....
  • Sprawdzałam ...nie ma mozliwosci zeby inne wziąl...zaspal dzis troche i nie mialby czasu szukac,wiec szedl bez,ale jaja!ale napisze jak wroci.
  • Witam, witam, co tutaj wszyscy tacy smutni, a wczoraj taka radość.

    Mnie synek obudził minimum 15 razy w nocy, chciał jeść :shocked:, rośnie czy co? Ale jakoś daję radę się uśmiechać.

    Głowy do góry dziewczyny, jutro sobota, więc od dzisiejszczego popołudnia będą z nami wszystkimi mężowie.
  • Nie mój.:neutral:
    Ma taką pracę, że i w sobotę, i w niedzielę musi się stawiać i swoje zrobić.
  • [cite] Olesia:[/cite]Nie mój.:neutral:
    Ma taką pracę, że i w sobotę, i w niedzielę musi się stawiać i swoje zrobić.


    To smutno może faktycznie być. To co przysłać Ci moją teściową? Jutro rusza z kujawsko-pomorskiego. Weekend spędzi z Wami, a potem do nas od poniedziałku.
  • [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] Olesia:[/cite]Nie mój.:neutral:
    Ma taką pracę, że i w sobotę, i w niedzielę musi się stawiać i swoje zrobić.


    To smutno może faktycznie być. To co przysłać Ci moją teściową? Jutro rusza z kujawsko-pomorskiego. Weekend spędzi z Wami, a potem do nas od poniedziałku.



    Dzięki...:bigsmile:

    Ja już piekę drożdżówkę.
    A kto Tobie zrobi kopertki, jak Ci teściową zabiorę...???:bigsmile:
  • [cite] Olesia:[/cite]
    [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] Olesia:[/cite]Nie mój.:neutral:
    Ma taką pracę, że i w sobotę, i w niedzielę musi się stawiać i swoje zrobić.


    To smutno może faktycznie być. To co przysłać Ci moją teściową? Jutro rusza z kujawsko-pomorskiego. Weekend spędzi z Wami, a potem do nas od poniedziałku.



    Dzięki...:bigsmile:

    Ja już piekę drożdżówkę.
    A kto Tobie zrobi kopertki, jak Ci teściową zabiorę...???:bigsmile:

    Na weekend pożyczam nie na zawsze :bigsmile:. Kurczę, nie oddałabym Jej na zawsze, ani bym nie wymieniła. Zresztą teść też mi się porządny trafił.

    AB tak dokładnie dlatego kiedyś tam pisałyśmy o odwiedzinach. I mimo, że jeżdzimy tam już parę lat ja Toruń przez szybę samochodu widziałam, bo ciągle czasu brakuje. Ale może w tym roku w końcu tam podjedziemy z synkiem. Albo synka u dziadków zostawimy.:er:

    Edit: Literówki
  • [cite] Bridget:[/cite]A ja sie zastanawiam -jeśli to was rozweseli -co synek ubral do szkoly ,bo zostala jedna skarpetka,od pary ktorą mial ubrać:tooth:
    A jednak mial skarpetki:bigsmile:obie,to ja dalam nie do pary a synek sam druga sobie wyszukal:wink:
  • Mądry chłopak, zuch...!:bigsmile:
  • Miałam mocne postanowienie nie poświęcać zbyt dużo czasu forum, a tu wątek poranny spadł i muszę cośkolwiek napisać.

    Powietrze rześkie dziś, może dzień będzie udany.:smile:
  • Oby by udany,witam!
  • To i ja witam sie porannie! z nadzieja na dobry dzień:bigsmile:
  • Ide na spacer z malutka pomimo deszczu ,folia na wozek i ruszamy:bigsmile::fj:
  • Dzień dobry, my już od jakiegoś czasu na nogach. To może być ciężki dzień. Do późnej nocy rotawirus w ataku, a o świcie najmłodsza pobudka. A mogłam pić kawkę u baluma :cry:
    Oczywiście nie o tej porze :tooth:
  • Witajcie od 5.25 walczę sobie teraz do was dotarłam :-)
  • Witajcie!!:bigsmile.Aneto-wspołczuje...a u nas już słonce nie da spac,Maksymilian w domu dzis bo podstawówka pisze testy.
    Słoneczko ma bardzo ładne zwyczaje, bo mówi dzień dobry,gdy rano wstaje!:bigsmile::bigsmile:
  • :bigsmile:
  • dzień dobry :)
  • Witam w dobry dzień!:bigsmile:
    U nas słońce, grypa żołądkowa na ukończeniu, dzieci zaczynają normalnie jeść, tylko Mąż jeszcze troche słaby...
    Ale świeci pięknie słońce!:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.