Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

19798100102103116

Komentarz

  • U nas słońce. Posyłam. :)
  • Przydaloby sie, by przyszlo szybko, bo znajomi otarz maja stawiac.
  • W BB pionowa ściana deszczu. Nastawilam się na procesję z dziećmi  :(
  • Olesia, jestes dosc skuteczna:przestalo padac, jeszcze slonce!
  • U nas zimno i pochmurno, ale procesja w Norwich bedzie w...niedziele. Moze sie wypogodzi.
  • U nas już po procesji-ściana deszczu,dzieciaczki przemoczone do majtek a temp.tylko11 stopni.
  • Eee, ludzie, co godocie! Zachodniopom. 25 stopni, słońce i upał, procesja b. udana:)
  • U nas, jak zwykle na Boże Ciało, piękna pogodna od rana. Dzieci zgrzały się niesamowicie, bo temp. sięgała chyba 28 st. Po południu, też jak zwykle, zaczęło się chmurzyć, a deszcz zaczął padać przed chwilą.
    U nas... nic dodać, nic ująć :D

    Córki pojechały do Rzeszowa na koncert Jednego Serca Jednego Ducha... oj, zmokną chyba ;)
  • Hej, witajcie w kolejny pochmurny poranek :P

    Dzień zapowiada się w sposób urozmaicony. Mam w planie odmówić Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, pozmywać, przygotować propozycję wykładu na Uniwersytet dla dzieci, zapisać nas na rekolekcje małżeńskie w DK, dowiedzieć się o miejsca na rekolekcjach - wczasach z postem Daniela / dietą Dąbrowskiej, wstąpić do sąsiadki, zobaczyć się z Teściową, zacząć przygotowania do kolejnego artykułu / artykułów itp.

    Dobrze, że jestem w domu

    Bożego dnia wszystkim!

  • @AgaMaria

    Moi teściowie byli tu 2 razy, w tym roku teść wybiera sie po raz 3:

    http://www.bezeta.pl/dieta-warzywno-owocowa/jadłospis?showall=1&limitstart=

    Byli bardzo zadowoleni.
  • Zapisałam nas wstępnie do Urszulanek Zaborówiec ok Leszna. Tylko, żeby małż urlop dostał na czas turnusu :-/
  • Pozdrawiamy Agnieszkęmamę!
    Odwiozłam dzieci do szkoły. Ogarnęłam Weronikę. Ona teraz je śniadanie. A ja popijam poranną kawę zajadając urodzinowymi czekoladkami.
    Potem zacznie się codienny maraton. Ale póki co...trwaj chwilo!

    Ech, lubię mieć czas dla siebie!
  • Małgosiu, pysznej kawy i czekoladek :D . Też sączę kawkę i planuję zadzwonić do jednej pani profesor z Warszawy o dźwięcznym i wdzięcznym imieniu Małgorzata :D
  • Witam porannie!
    Ciężki dzień przede mną, więc zaraz zmykam.

    Pytanie jedynie mam. Orientujecie się może czy na Dworcu Wschodnim (W-wa) są windy na perony dla niepełnosprawnych? Bo nie kojarzę...
  • Z komentarza do dzisiejszych czytań:

    Każdy, kto zaprasza Chrystusa do łodzi swego życia, prędzej czy później doświadczy gwałtownej burzy i lęku przed falami niepowodzeń. Doświadczy również, że Chrystus ma moc burzę uciszyć i że po burzy nastaje głęboka cisza. Niech w naszym życiu nie będzie ona czasem duchowego lenistwa.
  • Hej, nie mogłam znaleźć tego wątka, a dziś taki piękny poranek...

    Piekne lato, prawdziwe.

    Małgosiu, to porażka, że nie ma wind...Życzę Ci, żeby się udało na to jakoś zaradzić.

  • Breniko, właśnie to czytanie z Ewangelii dzisiejsze. Wczoraj w nocy miałam już wszystkiego dosyć, myślałam, że zwariuje ze zmęczenia - praca - zdrowie nie bardzo itd.

    A rano to czytanie...

  • dzień dobry :)

    Marcelinę na balkon wystawiłam i śpi, a ja zmykam do czytania bo mi się "trochę" zaległości zrobiło :)
    Żeby jednak nie było tak dobrze, to nastawiłam sobie budzik za 40 minut :D

    Bożego dnia dla Wszystkich :)

  • No, piękny dzień :-)

    idę na jakąś kawkę i pranie dalej powyjazdowe wieszać ;-)

    A potem sterta prasowania - teraz to dopiero będę biadolić - chyba z osiem pralek tego będzie 

    =))
  • Asia wyłamujesz się z linii forumowej tu się nie prasuje ;)
  • Asia ty stanowczo za dużo prasujesz

    w 8 pralkach to może z 20 sztuk ubrań potrzebuje prasowania a resztę strzepnąć wygładzić i schować do szafy :)
  • Asia ty stanowczo za dużo prasujesz

    w 8 pralkach to może z 20 sztuk ubrań potrzebuje prasowania a resztę strzepnąć wygładzić i schować do szafy :)
     
    o nie, nie, nie, nigdy w życiu

    [-X




  • Takie prasowanie w dzisiejszych czasach powinno być zakazane:

    1. zużywasz dużo energii, czyli szkodzisz środowisku naturalnemu

    2. zużywasz dużo energii, więc płacisz więcej za prąd

    3. chwalisz się tym prasowaniem, więc wielodzietni martwią się o Ciebie.
  • 4. Nadwyrężasz kręgosłup

    Sama słyszałam, że jakaś dwulatka powiedziała, że ją plecy bolą...od...od plasowania...

  • 4. Nadwyrężasz kręgosłup

    Sama słyszałam, że jakaś dwulatka powiedziała, że ją plecy bolą...od...od plasowania...

    =))
  • edytowano lipca 2013
    Dziś wspomnienie św Tomasza Apostoła. To taki święty niedowiarków... Bardzo mi bliski...

    Tomasz, jeden z Dwunastu, zwany Didymos, nie był razem z nimi, kiedy przyszedł Jezus. Inni więc uczniowie mówili do niego: Widzieliśmy Pana! Ale on rzekł do nich: Jeżeli na rękach Jego nie zobaczę śladu gwoździ i nie włożę palca mego w miejsce gwoździ, i nie włożę ręki mojej do boku Jego, nie uwierzę. A po ośmiu dniach, kiedy uczniowie Jego byli znowu wewnątrz /domu/ i Tomasz z nimi, Jezus przyszedł mimo drzwi zamkniętych, stanął pośrodku i rzekł: Pokój wam! Następnie rzekł do Tomasza: Podnieś tutaj swój palec i zobacz moje ręce. Podnieś rękę i włóż /ją/ do mego boku, i nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym. Tomasz Mu odpowiedział: Pan mój i Bóg mój! Powiedział mu Jezus: Uwierzyłeś dlatego, ponieważ Mnie ujrzałeś? Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli. (J 20,24-29)
  • Bożego dnia wszystkim.
    A Św. Tomasz był niedowierzający, a nie niewierny. To różnica. :)
  • Kurcze, moja H. ma zapalenie oskrzeli.

    Dostała antybiotyk, nie chciałabym jej go podawać, ale boję się, że to może się źle skończyć. Raz tak zrobiłam i dostała zapalenia płuc :-(

  • A ja dopiero przysiadłam. Od rana. Msza, bazarek, inne zakupy. Śniadanie, pranie, zmiana pościeli. Ależ zabiegany dzień mi się dziś szykuje!
    Psycholog, neurologopeda. I jeszcze obiad bardziej wykwintny muszę zrobić. Bo mąz wraca.
    I jednego nastolatka mam na stanie więcej.
    I kilkanaście kg truskawek do wyszypułkowania i zamrożenia...
    A!!!
    Spadam...
    Miłego dnia!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.