Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1959698100101116

Komentarz

  • U mnie za oknem szaro, w domu cicho, a od poniedziałku mamy ferie....więc chłonę całą sobą ten spokój. Dzieci ostatnio ciągle chorowały i na zamianę kogoś kurowałam, dziś poszły do szkoły i taka cisza w domu. 
  • U nas cisza. Dziewczyny oglądają Muzzy, chłopaki poszli do sklepu. Czekam aż ferie się skończą, bo tyle spraw do pozałatwiania...

    Błogosławionego dnia wszystkim!
  • witajcie,
    obudziłam się z zawrotami głowy i ogólnie słabo-rozkosze spania z maluchem...
    na szczęście jedziemy do rodziny na 2 dni, więc może odpocznę od rutyny i złapię dystans ;)
    dobrego dnia !!!

    image
  • JA dziś luźniejszy dzień - gardło trochę mniej dokucza, ale lekcje nadal odwoływałam, boję się je nadwyrężyć.

    U nas szaro-buro i na plusie, może będzie padać ...

    A ja się zastanawiam jak połączyć chęć odpoczynku z potrzebą ogarnięcia całego mieszkania..JAkieś propozycje? :)

    Bożego dnia! 
  • edytowano lutego 2013
    Witam Porannie!
    Lecę na Mszę św!
    O zdrowaścę proszę, bo kolejny ciężki dzień przede mną. Prozaicznie się martwię czy da się wyjechać autem i gdzieś nie zakopac...

    Mój mąz ma dziś urodziny. Zgadnijcie, co sobie zażyczył na poczęstunek do pracy?






































    Jaglanka to nie jest
    :P
    ale...




























    ciasteczka owsiane Mańki
    :D

    Bożego dnia!
  • edytowano lutego 2013

    Małgosia32, pozdrów męża urodzinowo! I nie zakop się!

    Nie mogłam długo zasnąć, bo mi te treści i rozstrzygnięcia z książki wirowały, a teraz człek senny, ale daję daję do przodu

     

    :D

    Kawę sączę

    ~O)

    ale kawa z mlekiem rozluźnia, ogrzewa mnie i skutecznie usypia

    :P

    Pięknego dnia w zimowej szacie wszystkim

    ładnie za oknem - kierowcom podmiejskim i wiejskim pewnie gorzej

    a u nas ciepło, rurki od CO rozgrzane, kapcie, ciepłe skarpety i komputer

  • A u nas ani gram śniegu...

    I nawet się nie zanosi :(
  • O, może zawita do Was biel?

    U nas cudnie - ubielone są gałązki za oknem i świeci słońce - cieszy mnie to bardzo, tyle tylko, że spac się chce niemożliwie...

    nic to

  • Śniegu i zimo iccie już ! Chce słońca i ciepła . Nie wyspana jestem, koty od 5 rana spać nie dały, chyba one szybciej wiosnę poczuły, albo rozgrzać sie chciały nad ranem ;)
  • Wpadłam tu wieczorową porą napisać, że ciasteczka zrobiły furorę!!!
  • A gdzie można znaleźć przepis na ciasteczka Mańki?
  • edytowano lutego 2013

    Witajcie,

    U nas coś lekko pruszy. Usiłuję się dobudzić, bo niedługo wyruszam egzaminować - sesja poprawkowa.

    Dziś Dzień Chorego - miałam być na Mszy św o 9ej, ale zrezygnowałam - nie dałam rady... Bożego dnia wszystkim

    Chorym szczególnie

    Jakoś nie bardzo widzę sens chorób, ale skoro Pan Jezus zbawił świat przez cierpienie?

    Może też i wszystko, co przeżywamy czemuś służy

  • Ago, i Tobie dobrego dnia.
    U nas chmury :(
    jakiegoś lenia mam dziś, ale staram się jednak po troszku coś robić.
    Od dziś zaczęłam zbierać opakowania po jogurtach itp., na sadzonki, marzy mi się całe morze aksamitek w tym roku
    \:D/
  • Macham Wam :-h

    Dzieje się dzieje i w Kościele, i w świecie

    W tym wszystkim pozostaje tylko ufność

  • Bóg jest dla nas ucieczką i mocą:
    najpewniejszą pomocą w trudnościach.
    Przeto nie będziemy się bali, choćby zatrzęsła się ziemia
    i góry zapadały w otchłanie morza.(Ps. 46)
  • Witajcie,
    jak poranek u Was? U nasz znowu biało, aż boli. A już tak wiosennie było.............
    Załamka, nawet nie mam skąd ziemi nakopać, a tu trzeba powoli rozsady powiększać.
    Przełamałam swoje skrupuły finansowe i zamówiłąm właśnie tę książkę
    image
  • ja się nastawiam finansowo w przyszłym miesiącu na zakup tej książki.
  • U nas śniegu nasypało,że nie mogliśmy drzwi otworzyć!!! 

    Starsi mówili -co to za Wielkanoc nas czeka?
     A mały odpowiedział-ja tam się cieszę -choć raz wytropię zajączka ,bo będą ślady
    :D
  • U nas też sypie!!! Wieje!  Miłego dnia mimo wszystko:) :) 

    Za 2 dni wiosna :)

  • "Bursztyn jednak wcale nie uważał na to, co mu Puc mówił. Dopadł do kaczego jadła. I ćpał kartofle z osypką, nie odrywając łba od koryta."

    Od rana mam ubaw z tego cytatu ;)

    Miłego dnia! :)
  • Hej, mnie się dzisiaj śnił śp. wujek (zmarły przed 8 laty) i mówił, że odmawia Koronkę...

    Mam dość zimy w tym roku i w ogóle jakiś nastrój depresyjny mnie dopada.

  • Mnie się snilo,ze mnie pedofil goni. Nie wiem, po co, w moim wieku.

    Wstaję tyle razy karmić,że pamiętam snów a snów.
  • Idzie wiosna, idzie nam!...
    Nie musiałam brać górskich butów do kościoła. Słońce świeci. Ptaki śpiewają. To znaczy, że zima sobie poszła, nie? :D
  • Hej hej

    Poranek, marzę, żeby się wyspać. Na razie już do zadań!

  • Kawę piję...
    Ech, czwartek to mój najbardziej zakręcony dzień. Nie lubię czwartków.
  • Ja też przy kawie szybko orga przeglądam, korzystając, że najmłodsze już ma pierwszą drzemkę:)

    Lubię czwartki- w kaplicy blisko mojego domu w czwartki jest przez prawie cały dzień możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu-więc mam za chwilę najmilsze Spotkanie:) Dobrego dnia wszystkim

  • Z radością sławcie Boga wszystkie ziemie,
    opiewajcie chwałę Jego imienia,
    cześć Mu chwalebną oddajcie,
    Powiedzcie Bogu: "Jak zadziwiające są Twe dzieła!

    Niechaj Cię wielbi cała ziemia i niechaj śpiewa Tobie,
    niech twoje imię opiewa".
    Przyjdźcie i patrzcie na dzieła Boga:
    zadziwiających rzeczy dokonał wśród ludzi! (ps 66)

    Dobrego dnia!
  • Już nie ranek, ale u naprawdę jest chyba ze 19 stopni, nie czuję dużej różnicy między temperaturą na dworze i w mieszkaniu, a nawet na powietrzu w słońcu jest chyba cieplej niż w mieszkaniu...

    Acha, obudziłam się z chandrą...a to słoneczko i przyjście wiosny, i łagodne, ciepłe powietrze dodały mi lepszego nastroju

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.