Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

194959799100116

Komentarz

  • dentysta umówiony - no to część planu na dziś zrealizowana...małymi kroczkami do przodu :-)
  • a dziś św. Cecylii- wszystkim muzycznym, śpiewającym, grającym- najlepsze życzenia!
  • DZIĘKUJEMY ze śpiewem na ustach :-\"
  • dentysta umówiony - no to część planu na dziś zrealizowana...małymi kroczkami do przodu :-)



    Ja na przegląd dzieci umawiam już chyba 2 miesiące...:| Jakoś mi nie po drodze do telefonu. 

    Słonecznego dnia życzę!!

  • Bożego dnia wszystkim. :)
  • Witajcie, spokojnego dnia. U nas się przejaśnia i jest bardzo ładnie, jak na koniec listopada. Przynajmniej to.
  • Dzień dobry wszystkim, czy u Was też szaro i mgliście?
    Mam widok z okna na osiedle domków i z każdego jednego komina porządny dym uchodzi-wiadomo, że zimno. Ale przynajmniej deszcze nie pada ;)
    dobrego dnia!
    image



    Cholera

    ślinotoku dostałam

  • Cześć Wszystkim :-SS
    od wczoraj czuję się zdrowa i bardzo się z tego cieszę, bo może wyrobię moją ponadnormę i będę mieć spokój ducha ;)

    Bożego dnia!
  • U mnie najstarszy od wczoraj zdechły leży. No u niego to nie przelewki... 

    Bożego dnia!

  • hej hej!
    A u mnie męża coś zaczyna łamać:(
    Jak ja nie lubię jak on choruje, już wolę sama...

    ps. @Taja, M. śpi..............
  • Witajcie, napaliłam w kominku dla wszystkich, którzy takowego nie posiadają, bo dziś takie dzień, że.... brrrr
    My chyba sobie dziś zrobimy dzień wygrzewania w domu...
  • dzięki :-) Ogrzeję się zanim wyjdę do pracy :-)
  • Aga to Twój kominek?
    jak perspektywa przeprowadzki?
  • nieeeeeeeeeee, to nie mój :)
    ale prace w domu trwają, dziś drzwi wewn. będą chyba montować, ogrzewanie chodzi, więc jest nadzieja na grudzień...........
  • Witajcie, po wczorajszej pogodzie migrenowej dziś trochę lepiej. Planuję wyjazd na cmentarz, oprócz nawiedzenia grobu Cioci, Mamy i dziadków, sądzę, że spacer po powietrzu dobrze mi zrobi.
  • Cześć  :) 
    U nas troszkę mroziku było. 
    Ale lubię taką pogodę -suchą. 
    Byliśmy z M.i I. na roratach.  
    Cieszę się, że wstali bez marudzenia.
    Bozego dnia
    :) 
    ,,

    Panie, do Ciebie wołam o wschodzie słońca,
    Pomóż mi modlić się i zebrać myśli;
    Sam nie jestem w stanie.
    Wewnątrz mnie jest ciemność, ale u Ciebie jest światło,
    Jestem samotny, ale Ty mnie nie opuszczasz,
    Jestem małoduszny, ale u Ciebie znajdę pomoc,
    Jestem niespokojny, ale w Tobie jest pokój,
    Jestem pełen goryczy, ale Ty jesteś cierpliwy,
    Nie rozumiem dróg Twoich, ale Ty wiesz, która droga jest właściwa
    dla mnie.''
  • hej,podziwiam, my nawet dziś nie podjęłyśmy roratowej próby z M.
    Spadł śnieg i jest biało,chyba nawet dalej pada.
    Popijam kawkę i trochę pakuję, bo chyba niedługo wybywamy do naszego domu.

    Życzę Wam pięknego i dobrego dnia adwentowego.
    A tu coś od mojej ulubionej Patronki:
    "

    O Miłości wiekuista, która we mnie rozpalasz życie nowe, życie miłości i miłosierdzia, wspieraj

    mnie swą łaską, abym godnie odpowiedziała wezwaniu Twemu, by się dopełniło to w duszach przeze

    mnie, coś Sam zamierzył."św. S.Faustyna

  • Witam wszystkich w poranek wigilijny
  • Ja też pojawiam się i znikam. Wpadłam tylko na chwilę , sprawdzić , czy któraś nie rodzi
    ;)
    Niestety , Marcin nadal bardzo kiepsko się czuje ... Do tego Maks też zaczął gorączkować.

    Ale co tam , WESOŁYCH ŚWIĄT !
  • edytowano grudnia 2012

    W wigilijny  poranek u nas dużo sniegu. Chłopcy pojechali do spowiedzi i po zakupy jeszcze,a  maluchy od rana uczą się spiewać kolędy. Nasz 8 latek woła ciagle próba, próba. Krzyki od rana. Włoska rodzina? 

    Radosnych Świąt!  

    :)
  • Wesolych Swiat!
  • Małż poszedł po makowiec do cukierni i po gałązki świerkowe
  • Rozmyślania wujka po świętach


    Święta, święta i po świętach 
    nikt już o nich nie pamięta. 
    Zjadłem placki, zjadłem babki, 
    całowałem ciocię w łapki. 
    Zjadłem wilię, zjadłem barszczyk 
    i już jestem o rok starszy, 
    po śledziku i sardynce 

    w pustym miejscu po choince.
     
    Po radosnym świętowaniu czas powrócić do codzienności...
    Miłego dnia!
  • Poranek, już zaawansowany. Umyłam dziś głowę, pierwszy raz chyba od wigilii (bo byłam chora). Co prawda od razu trochę kaszlę, ale nie poddajemy się...

    Wiecie, co to za rozkosz mieć świeże włosy po tak długim czasie?

    :D

    Dobrego, Bożego, owocnego dnia wszystkim!

  • edytowano stycznia 2013

    Witajcie, cieszę się, bo zbudziłam się dziś sama z siebie wpół do szóstej i udało się już do tej pory przeczytać i troszkę poprawić prawie 40 stronicowy rozdział...to się pochwaliłam :P

    a teraz jem śniadanie

    Z tematów zimowych mróz do nas przyszedł. Wczoraj widziałam całą grupę ptaków lecących z pośpiechem i kwileniem w kierunku południowym

    a "nasze" kawki są niesamowite...gdy ktoś z nas powiedzmy obiera pomarańczę przy oknie stojąc, to te wariatki potrafią przylecieć całą grupą, którą tworzą ok 6 -8 ptaków, potrafią podlecieć do naszego okna, rozpościerając skrzydła i strasząc przy tym. Widzą, że pani coś drobi, ooo to może coś skapnie...

    Jak nic nie dostały, to odleciały, ale ten desant niesamowity był. Ciągle się zastanawiam, jak dobry wzrok mają te zwierzęta. I jak czujne muszą być, że potrafią zobaczyć, czy jesteśmy w kuchni czy nie, czy coś im daliśmy czy nie...

    Jak są kawki, to jestem już zadowolona...

    ;;)
  • Fajnie piszesz AgaMaria, czytało mi się do porannej kawki jak zapowiedz dobrej książki obyczajowej:) dzięki i miłego dnia =D>
  • witajcie, wątek znowu spadł, a taki fajny :)
    mam duuuuuuuuuuużo zaległości tutaj, ale nawet nie staram się nadrobić, bo znowu będę spędzać po 5 h na orgu. Ograniczam net i dobrze mi z tym.
    Życzę Wam dobrego,spokojnego dnia. Ja dopijam kawę i czas się ogarniać. Dzień gości nam się dziś zapowiada.
  • Witajcie!

    Nowy dzień, luty

    a u mnie pracowicie. Kawki darły się rano - podejrzewam, że przeczuwają powrót zimy. Sikorki powyjadały słonecznik - trzęsą się za tym...

    Dobrego, Bożego dnia wszystkim!

     

    ~O)

    Aaaa i pysznych pączków dla małych i dużych orgowiczów!!!!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.