Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1100101103105106116

Komentarz

  • No, weź przestań... :(
    Wiedziałam, że nabijać się będziesz... :(
  • nie, ja Cię znam i wiedziałam, że w końcu sama będę musiała to zrobić:P


    no, luuuzik:)
  • ps. mina mojego współlokatora słuchającego, jak o 8.00 rano telefonicznie tłumaczę komuś, że fakturę się płaci dopiero jak się ją dostanie i to wszystko przy szorowaniu kibla - bezcenna:D
  • No, bo obiecałaś pomoc, a potem hihihahy... :P
    Tak to z kolei z Tobą jest. O.


    (I taki to poranek u nas... Bez proziaków, a szkoda, sody w domu niet. I kefiru takoż.)
  • ps. mina mojego współlokatora słuchającego, jak o 8.00 rano telefonicznie tłumaczę komuś, że fakturę się płaci dopiero jak się ją dostanie i to wszystko przy szorowaniu kibla - bezcenna:D

    =))
    To mu jeszcze powiedz, komu tak tłumaczyłaś. :P
    I wcale nie o to chodziło. Wszystko pokręciłaś. :P
  • nie, ja Ci od miesiąca mówiłam JAK to zrobić i i tak musiałam sama zdalnie Ci to zrobić:D
  • ps. mina mojego współlokatora słuchającego, jak o 8.00 rano telefonicznie tłumaczę komuś, że fakturę się płaci dopiero jak się ją dostanie i to wszystko przy szorowaniu kibla - bezcenna:D

    =))
    To mu jeszcze powiedz, komu tak tłumaczyłaś. :P
    I wcale nie o to chodziło. Wszystko pokręciłaś. :P
    ale akurat w tym momencie wyszedł do aneksu:P dobrze, że nie słyszał reszty.

    Idź Szalona, idę sobie coś jeszcze sprzątnąć póki nie mam zwisa:P
  • Jasne, jasne...
  • witam porannie - ja również nieprzespana noc, któraś z kolei zresztą :(
    dziś udało mi się zasnąć o 2:30
    @-)

    upały i skwar w chalupie taki, że się oddychać nie da, mam nadzieję, że dzisiaj będzie chłodniej w nocy...
    I małżeńskie łóżko doskwiera mi w tej ciąży, no nie mogę w nim spać i muszę się ewakuować do Miśka na materac, a z nim się śpi koszmarnie, bo jak tylko mnie czuje, że jestem w pobliżu to już się wierci do rana.
    Koszmar....
  • U nas po nocnej burzy bardzo się odświeżyło, ale jest nadal pochmurno.
    Też nie spałam chyba ze trzy godziny...
    Współczuję, @Agnieszka82 , wiem jak to jest...
  • A ja spałam dziś jak niemowlę.W sumie niedawno wstałam. dzieci wciąz jeszcze śpią.
    Zmęczenie wyłazi.

    Góry rzeczy do prania powoli topnieją. 
    :D

    Miłego dnia!
  • Ależ się ciągnie ten ranek!
    b-(
    Przez ten upał chodzę jak mucha w smole,nic robić się nie chce. Temp.podskoczyła do 29
    :-t
  • U nas się ochłodziło. Wczoraj po południu było koło 40*C.
    Dzieci jedzą śniadania a ja dopijam kawe. I lecę ogarniać rzeczywistość.
  • U nas gorąco nadal, teraz 39 bo  jakieś chmury nadciągają. Uf. Pierzemy firanki.  Tzn. 2 dzień staram się wybielić bestie. Dobrze, że u siebie nie mam  firanek:)
  • Pozdrawiam z nad porannej kawy, bo u mnie też noc nieprzespana. Dzieci też nie mogły spać.
  • Aga u Ciebie lepiej wieje chyba. U nas zawsze wieje.

    Zmiana pogody 26 na termometrze. Chmurki, chmurki może popada.  Wreszcie jest czym oddychać.   


  • Dzień dobry. Już piątek?
    :O

    Cały tydzień jakiś dziwny miałam, głowa mnie bolała i jakaś spowolniona jestem. 
    Życzę Wam błogosławionego pierwszopiątkowego dnia.


  • dzień dobry :)
    Od dwóch tygodni nauczyłam się rano wstawać i bardzo mi się podoba ta zmiana. Mam poczucie, ze dzień jest dłuższy ;)
    Chrzest jutro mamy i gości i zastanawiam sie dziś jak się wszystkie dzieci pomieszczą, bo jakoś o dorosłych pomyślałam a dzieciach mało :)
  • Basiu ,dzieciom fajnie by zrobić osobny stoliczek .
     Masz dużo pracy.
  • dzień dobry :)
    Od dwóch tygodni nauczyłam się rano wstawać i bardzo mi się podoba ta zmiana. Mam poczucie, ze dzień jest dłuższy ;)
    Chrzest jutro mamy i gości i zastanawiam sie dziś jak się wszystkie dzieci pomieszczą, bo jakoś o dorosłych pomyślałam a dzieciach mało :)

    Basiu, dobrego dnia!
  • O, własnie - dobrego dnia! :*
    U nas... PADA!!! :D
  • dzień dobry, dla zabieganych,proszę kawusia
    image
  • Kompletnie nie mam pomysłu na dzień, tzn. zajęć dużo, ale jakoś się zmobilizować i zaplanować ciężko..Przynajmniej świeci słoneczko, to nie będziemy uziemione w domu.
    Dobrego dnia wszystkim !
  • dzień dobry :)
    Od dwóch tygodni nauczyłam się rano wstawać i bardzo mi się podoba ta zmiana. Mam poczucie, ze dzień jest dłuższy ;)
    Chrzest jutro mamy i gości i zastanawiam sie dziś jak się wszystkie dzieci pomieszczą, bo jakoś o dorosłych pomyślałam a dzieciach mało :)
    Basja jak po Chrzcie?
     dzieci zadowolone?
  • Bożego dnia wszystkim. :)
  • Oglądam filmik o Joannie B.Molla,wcześniej go nie znałam,
    http://swiatlopana.com/3696/gianna-beretta-molla-swieta-zona-i-matka/
  • dzień dobry :)
    Od dwóch tygodni nauczyłam się rano wstawać i bardzo mi się podoba ta zmiana. Mam poczucie, ze dzień jest dłuższy ;)
    Chrzest jutro mamy i gości i zastanawiam sie dziś jak się wszystkie dzieci pomieszczą, bo jakoś o dorosłych pomyślałam a dzieciach mało :)
    Basja jak po Chrzcie?
     dzieci zadowolone?
    fajnie wyszło, choć my z Filipem obiad zjedliśmy jak goście poszli ;)
    Dorosli pousadzali dzieci przy stole i brakło miejsca dla dorosłych, wiec obiad zjedzono w dwóch turach :D
    Marcelinka była grzeczna, tylko podczas chrztu jej się chlusło jak normalnie jej się nie zdarza, ale to chyba bardziej jako atrakcja było ;)
    Także mamy młodą chrześcijankę w domu :)

    Idę ogarnąć zadania dzisiejsze :)

    Bożego dnia dla Wszystkich :)
  • Dla wszystkich zaspanych i zniechęconych, dobrego dnia!

  • @agnieszkamama , wożę twoją sukienkę aktualnie w samochodzie, tylko cos mi się ciagle przydarza . ale jak juz ci to napisałam , to najdalej jutro wreszcie trafię na pocztę!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.