Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1102103105107108116

Komentarz

  • Bożego dzionka wszystkim!
    Szczególnie szkolniakom i ich rodzicom! :D
  • fotka by Zuzannaimage
  • w sensie - miłego dnia!
  • Poranek jak zwykle piękny i pełen nadziei, choć wietrzny i chmury krążą

    Witajcie i dobrego dnia

    Tym, co do szkół i tym, co odwożą innych do szkół

    Mój małż dziś wyruszył na firmowy angielski na 7.30

    wstaje wtedy po piątej

  • edytowano września 2013

    Z radością dziękujcie Ojcu, który was uzdolnił do uczestnictwa w dziale świętych w światłości. On uwolnił nas spod władzy ciemności i przeniósł do królestwa swego umiłowanego Syna, w którym mamy odkupienie - odpuszczenie grzechów.

  • dzisiejszy ranek był wyjątkowo udany. Młoda poszła do przedszkola, a ja nareszcie nadgoniłam domowe porządki, zrobiłam zakupy, poprasowałam, wstawiłam dwa prania... Teraz chwila na kawę i ciastko, a potem sprzątanie łazienki, obiad i wycieczka po pacholęcie do przedszkola. Mam poczucie dobrze spełnionego obowiązku.
  • o tak, jesień już tuż, tuż. Widzę to po moich kotach: znów śpią razem (latem było im za gorąco), a jeden nie chce już wychodzic na balkon...
  • o tak, jesień już tuż, tuż. Widzę to po moich kotach: znów śpią razem (latem było im za gorąco), a jeden nie chce już wychodzic na balkon...
    a mój do domu powrócił po całoletniej włóczędze.
  • Witajcie. Tak sobota, super dzień dla mnie, bo m. wraca wcześniej do domu. Ponoć kolega dziś rano skrobał szyby w samochodzie, ale jakoś mi się nie chce wierzyć
    @-)
  • Zależy z czego...
  • edytowano września 2013

    Poranek jak zwykle piękny i pełen nadziei, choć wietrzny i chmury krążą

    Witajcie i dobrego dnia

    Tym, co do szkół i tym, co odwożą innych do szkół

    Mój małż dziś wyruszył na firmowy angielski na 7.30

    wstaje wtedy po piątej

    Powyżej to wpis z wtorku. Nie wiem, dlaczego go nie udało mi się wgrać. Ok. Dziś sobota. My po śniadaniu...wyruszam do zadań!

  • Nareszcie chwila dla siebie, mała darła się do 11, teraz śpi. Zrobiłam domową marmoladkę z jabłek i moreli z cynamonem i upiekłam bułeczki drożdżowe, to teraz mam coś do kawy :)
    Ciekawe, czy zdążę ją wypić zanim M. się obudzi...
    8-X
  • Jest tylko jedno ale:\





    al- le- lu- ja !!!!!!


    dobrej niedzieli :D


  • Witam porannie!
    Dziś poniedziałek.Dziewiąty dzień września. Słońce wzejdzie o godzinie 6.11, zajdzie o godzinie 19.17. maksymalna temperatura 22*C, minimalna -12*C. Ciśnienie 102kPa...

    Dzień powszedni albo wspomnienie św Piotra Klawera albo wspomnienie bł. Anieli Salvy (źródło: Oremus)

    Z pewnością będzie to dzięń urodzin pewnej niecierpliwej dziewczynki o imieniu Rachela.

    Po tym powitaniu mówię wszystkim DOBRANOC!


  • Kocham poranki, wstałam po 5ej całkiem wyspana - druga pralka kończy się prać, muffinki na słono upieczone, zmywarka działam dzieci ubrane i nakarmione... a dziś w planie Muzeum Motoryzacji w Otrębusach;-)

    Mam powera od poniedziałku;-)
  • Dzień dobry.Ja z kolei słabo wyspana, ale może jakoś się dzień rozkręci...
  • Uff,dzieci już w szkole,Niemowlaska szczęśliwa ogląda gryzaczki a ja parę chwil dla siebie.
    Dobrego dnia!
  • Dzień dobry! Też lubię poranki!!!!

    Niepokoję się trochę, bo u bliskich znajomych jakieś dziwne sprawy chorobowe...

    Mąż wyprawił się do pracy; wymyśliłam tematy wykładów habilitacyjnych. A niedługo wyruszam do domku - sprawy porządkowe

    W każdym razie Bożego, spokojnego dnia wszystkim

  • Witam po nieprzespanej nocy. Calutką noc robiłam listę firm w okolicy do których mogę wysłać cv.

    Dobrego dnia!!
  • ;;)


    Powodzenia w  poszukiwaniach.
  • Dzień dobry. Ja mam od rana nerwa. Na mnie straszliwie działa brak płynności finansowej, zaraz się robię wredna do męża. Dobrze, że wyszedł z dzieckiem, to może ochłonę, zanim kolejny raz zepsuję wszystkim niedzielę.
  • u mnie niestety też tak jest. A jeszcze bardziej mnie wkurza, że od 10 lat nigdy nie wiem ile i kiedy będą jakieś pieniądze bo mąz prowadzi dg i różnie ze zleceniami bywa.
  • No ale dziś niedziela, dzień Panskim,staram się uspokoić.Właśnie zajrzałam do liturgii słowa dzisiejszej. Lepiej pomedytować niż dołować.....
    Dobrego i błogosławionego dnia, zwłaszcza tym zdołowanym wkurzonym,może skłóconym.
  • Ja po kolejnej nieprzespanej nocy (już wydaje się to być normalne). Do tego trzy gnojki z glutami do pasa :-(
  • Witajcie w nowym tygodniu...........Ciemny i wilgotny poranek u nas. Dziecko się obudziło o 7, ale ją przetrzymałam w łóżku do 8.30, przymykająć jedno oko ;)
    Zaraz się biorę za kwadraciki z dyni. Ale szczerze-najchętniej pół dnia spędziłabym na kanapie pod kocem, pijąć herbatę i czytając.............ech, kiedyś................może....................za kilka lat
    :-))
  • Spać!!!!!!!!!!!!! Matko jak chce mi się spać!

    Przez te cholerne smarki u dzieci poszłam spać o 4.

  • No właśnie, może się znajdzie jakiś inny frajer co jej będzie na rękę gumkę recepturkę zakładał i zdejmował, a teraz to ja się produkuję ;)
  • Dobrego przedpołudnia i całego Bożego dnia. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.