Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1103104106108109116

Komentarz

  • Witajcie Kochani,

    Dobrego, Bożego dnia wszystkim!

    Zaraz wybiegam po chleb i inne podstawowe zakupy. Mam dzisiaj w planie zrobić porządek w papierach zawodowych. Kolorowe teczki z tym przeznaczeniem kupiłam już chyba z miesiąc temu i chyba nadszedł na to  czas. A jak znudzą mi się papierzyska, to chcę zrobić trochę porządku w ciuchach.

    Oba zadania na swój sposób sympatyczne

    I w ogóle dużo się dzieje

    Sprzedaję pianino itp.

  • ja po ubiegłotygodniowej niemocy i łóżkowym zaleganiu muszę się dzisiaj zabrać za odgruzowanie mieszkania. I obiecałam sobie, że od dzis poświęcę każdego dnia przynajmniej 30 min na porządki w papierach - aż do skutku.

  • O Kitek...siupel siupel jak mówi bratanica trzyletnia koleżanki
  • Właśnie odwiozłam E. do przedszkola, zrobiłam gigantyczne zakupy żeby wygonić to światło z lodówki, zatankowałam wóz i jem właśnie drugie śniadanie. I godzinę relaksu mi trza, głowę mam pełną zapału do roboty, ale brzuch w ósmym (yeah!!! już!) miesiącu ciąży zaczyna... hmmm.... ciążyć  ;;)
  • edytowano września 2013
    @Rosea - cudnie brzmi! Tak... optymistycznie! :*
  • To tak z rana.
    Wczoraj wieczorem z kolei, jak się zorientowałam, że właśnie się ósmy miesiąc zaczął, to chlipałam w mężowskie ramię, ze się boję, że się z remontem nie wyrobimy, że jak ja urodzę, że boję się czasu po porodzie i w ogóle jak my sobie damy radę?! (chwila dla publiczności, tzn. na perlisty śmiech matek naprawdę wielodzietnych) Jak mąż przytulił, to przeszło na tyle, że usnęłam, a dziś to już nie ma przebacz ;)
  • Rosea nie mogę się nadziwić, że już ósmy miesiąc u Ciebie! Mam poczucie, że niedawno Ci gratulowałam :)
  • Zapraszam do wątku POpołudniowego :D
  • haha wiem, wiem tylko nie wiem czy @Rosea by tam zajrzała ;)
  • Witam,dobrego dnia!
    :)
  • Dzień dobry, my dopiero śniadanie.
    Dobrego dnia, zwlaszcza tym mocno zabieganym.
  • Witam, też dobrego dnia wszystkim! U nas pada, leje...ale mimo to niech dzień będzie radosny! I owocny. Wczoraj schowałam część letnich ciuchów, zrobiłam porządek na półce w szafie, ale do papierów zawodowych dopiero dziś zmierzam.
  • Smacznego!

    Kawę piję i marznę...

     

    ~O)

    Chyba muszę się przyodziać?

    :-/
  • Aga MAria, ja też w wełnianej kamizelce. Taka pora, jeszcze na dobre nie ogrzewa się, a zimno już jest. Kawka poranna, jak ja to lubię!
    Szkoda, że przerywana dziecięcym wrzaskiem co sekundę
    =))
  • Ale ogólnie lepiej. Lepiej się czuje jak chłodniej jest.
  • Syn w szkole, córka w przedszkolu, obiad zrobiony (w właściwie to został z wczoraj), koty okupują kanapę, a ja siedzę sobie z kubkiem gorącej herbaty. Za chwilę biorę się za moje ulubione zajęcie czyli prasowanie:)
  • No tak, dziś św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Stanisławie, powierzamy Ci wszystkie nasze forumowe dzieci !!!
    image

    U nas chłodno, ale nie pada. Mam nadzieję, że zdążę wyjść na spacer zanim znowu zacznie ;)
  • Dziś 28 rocznica śmierci mojego Taty. 36 rocznica małżeństwa mojego brata:)   Wieczorem msza z ministrantami i rodzicami. Potem spotkanie z nowym opiekunem ministrantów. 

     Piękny dzień i patron.

     

    :)
  • zabieram się za ciasto bananowe, u dzieci zdjęcia w szkole, moja mała przebrała sie za księżniczkę:)
  • Witajcie Drodzy Forumowicze,

    Nowy dzień powitał nas dziś trochę wiatrem i chłodem. Przedwczoraj zaczęli grzać w naszych blokach, a wczoraj wieczorem....woda zabulgotała w kaloryferach...i dziś są zimne

    Zbieramy się małż do pracy

    ja dopiero popołudniu muszę się udać na uczelnię

    na razie sprawunki i sprawy domowe

    Tak, czy inaczej Bożego dnia wszystkim!

    W podziękowaniu już za ten dzień, który się zaczyna

    :-*
  • Agnieszko już grzeją, jak dobrze.  U nas już czuć chłód z rana. Jesień się zbliża, znów nerwy, czy będą grzać. Blok nie dostał zgody na docieplenie bo zabytek:(  Robią elewację tylko. Mam szczęście, że mieszkanie słoneczne.

    Dziś słonko czasem zajrzy przez chmury, ale już chłodno.

     

    Bożego dnia

    :-h
  • u nas wczoraj dopiero zaczęli napełniac kaloryfery.
  • A u nas ciągle nie grzeją
    Wstałam dzisiaj po piątej i było okropnie, ciemno i zimno... Podobno ma być w tym roku jakaś super-zima, długa i mega zimna
  • O, Stephanos...ta zima to w ramach globalnego ocieplenia? ;)
  • Tak sądzę ;)
    Pocieszam się, że takie prognozy wybiegające mocno w przód zwykle nie mają pokrycia w rzeczywistości. Ale zimno jest, kot śpi pod kołdrą, co jest u nas obiektywnym wskaźnikiem zimna.

    ps. na pocieszenie - amerykańscy naukowcy :D twierdzą, że przeciwnie: zima będzie bardzo ciepła.
  • Jak miło zajrzeć tu z rana i poczytac, ze bedzie zimno przez wiele miesiecy;-)
    Nie cierpie zimna! Juz mną trzęsie jak sie kłade, a co to bedzie za jakis czas. Skarpety oczywiscie sa grane na noc. Moj maz to uwielbia;-)
    Moje dzieciaki wszystkie chore, wiec wszyscy jestesmy w domu. Poza mezem oczywiscie. On jak zwykle w pracy. Chory, czy zdrowy... Jutro konczy 40 lat. Jak to szybko leci.... A ja wciaz taka młoda ;-)
    Milego dnia zycze i wiecej slonka!
  • I ja się na poranek jeszcze załapałam. No nie będę oryginalna-ciemno i deszcz :)

  • Hej hej

    a u nas dziś się przejaśnia! Odprowadziłam z kijkami męża na przystanek. I z radością zobaczyłam, że misiek potrafi biegać

    :x

    Gdyż podbiegł znienacka do tramwaju i wskoczył do niego

    Dzisiejszy dzień napawa mnie radością. Dużo spraw praktycznych mam zamiar zrobić. Może jakieś wysyłki. Może spotkanie z projektantem ogrzewania gazowego itp.

  • U nas też leciutkie słońce i błękit nieba naznaczony białymi chmurkami. :)
    Chłodno, ale rześko.
    Dorotak. własnie odjechała... :(
    Cóż, życie...

    Wspaniałego dnia wszystkim! Niech słońce nie zachodzi nad Wami! :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.